Souvislosti, které všude nenajdete

Američané nedovolí, aby jejich zemi ukradli cizí zájmové skupiny

Počítání hlasů a jejich certifikace je jen jednou částí nesouladu amerických voleb. Mnohem problematičtější, důležitější a masívnější se jeví veškeré technické a softwarové zabezpečení voleb. Tým Trumpa získal po americké vlně nájezdu zvláštního útvaru do Španělska a Německa, celou řadu důležitých důkazů a protokolů transakcí volebních úprav systému Dominion Voting Systems a byla zajištěna fakta o cizím zasahování. Tato obrovská mezipaměť důkazů o podvodech s hlasováním bude více než dostačující, aby prezident Trump tyto důkazy předložil americkému lidu a poté vyhlásil pokus o nezákonné povstání proti Spojeným státům americkým a případně nasadil americké maršálky a vojenskou policii k zatčení zrádných aktérů ve Spojených státech, kteří se pokusili provést tento komplikovaný trestný podvod. Jakmile budou shromážděny a předloženy všechny důkazy budou zřejmě celé volby prohlášeny za neplatné ve smyslu vítězství Bidena, jako výsledek neúspěšného pokusu o zahraniční puč proti USA, za pomoci zrádných operátorů uvnitř Demokratické strany a určitých temných struktur v části zpravodajské komunity.
Je neměnným a zavedeným principem, že jakákoliv strana, která uzavře společenskou smlouvu (například volby) a pak podvádí, aby získala výhodu, a tím nespravedlivě vyhraje, tak je diskvalifikována. Nemůžete přece vyhrát volby tak, že je ukradnete. V soudních rozhodnutích jak SCOTUS, federálních, tak i okresních soudů pro tento případ existuje ohromně velký právní precedens. Rekonstrukce hlasování je v tomto případě již irelevantní a ověřování podvodných hlasů je jen divadlo pro veřejnost. Na ničem z těchto úkonů již vlastně nebude záležet, jakmile bude zdokumentována a všem odhalena drtivá podvodná povaha celé operace.
Proto Trump jasně a sebevědomě prohlašuje, že již tyto volby vyhrál, protože má a bude mít zakrátko po odborné a důkladné analýze celého organizačně softwarového zabezpečení voleb ještě více zdrcujících důkazů. Z tohoto pramení jeho absolutní jistota, že má volby v kapse. Zrádní nepřátelé Ameriky už byli chyceni. Jak to všechno bude dále probíhat a jestli budou podezřelí čelit trestním obviněním po tisících nebo uprchnou ze země či získají nějakou formu dohody. To vše se uvidí až v následujících týdnech a měsících. Velkou výhodou Trumpa je, že má masivní podporu Američanů, včetně mnoha demokratů, kteří jsou již dnes znechuceni tím, čeho byli svědky, a také protože si mnozí uvědomili, že toto nebyl první počítačový podvod v USA, ale i v jiných zemích, a že zřejmě došlo i k velkolepé krádeži voleb v demokratické straně.
Američané nedovolí, aby jejich zemi ukradli cizí zájmové skupiny a pokud Trump bude potřebovat povolat schopné muže, aby hájili nově vznikajicí tvář republiky v čele s patrioty, tak dorazí miliony vlastenců plně vyzbrojených odvahou, připraveni bránit tuto ústavní republiku před jejími nepřáteli, zahraničními i domácími. Trump již nepotřebuje média. Trump potřebuje jen nadále shromažďovat fakta, důkazy a připravovat se na jejich předkládání světu a americké veřejnosti. Tak bude Trump získávat stále větší podporu milionů Američanů, kteří jsou připraveni v případě potřeby položit životy na obranu tohoto národa. Vyhráváme, pokud se rozhodneme vyhrát. Jediný způsob, jak prohrát, je, když se vzdáme zločincům na levici. A takové slovo toto "připustit" není ani v mé slovní zásobě. Ani Alex Jones, Owen Shroyer, Steve Bannon, Jim Hoft, Rudy Giuliani ani žádný jiný vlastenec se nevzdají těmto levicovým zločincům a tyranům.

ROBERT DAVID STEELE EX CIA

Američané nedovolí, aby jejich zemi ukradli cizí zájmové skupiny

28.11.2020

Rychlá navigace: