Souvislosti, které všude nenajdete

Archontské elity nám zamlčují pravdu, od úspěšné léčby rakoviny, až po užívání volné energie (20. díl)

(20. díl)

Vitamín C je mimořádně bezpečný v porovnání s libovolným jiným lékem, je daleko bezpečnější než konvenční antipyretika, antihistaminika, antibiotika, analgetika, sedativa, diuretika a pokud se vitamín C podává s nimi, obyčejně zvyšuje jejich účinnost a bezpečnost. I FDA uvedla vitamín C na seznamu GRAS což jsou celkově bezpečné látky. Vitamín C je mimořádně netoxický a předávkování je nepravděpodobné. Vitamín C působí močopudně, takže při dlouhodobém užívání vysokých dávek může docházet k pozvolnému poklesu hladiny hořčíku a draslíku, na zvážení je mírné doplňování těchto prvků. Dokonce dlouhodobé dávky 2g/kg/den u zvířat bylo bezpečné a nebyly zjištěny žádné toxické následky, naopak ve prospěch vysokých dávek hovoří víceré okolnosti. Smrtelná dávka u člověka není známa. Podle údajů LD50 je vitamín C 4x míň toxický než kuchyňská sůl.
Vitamín C se rychle metabolizuje a proto, aby se udržela jeho účinná koncentrace v krvi, tkáních a plazmě, je potřebné rozložit příjem do několika dávek během dne. Tímto způsobem pacient bezpečně udrží vysoké množství v krvi. Klinické zkušenosti ukazují, že u nemocných lidí krátkodobá léčba dávkami až 200g/den nevyvolává řádné příznaky předávkování.
Kvůli principu opatrnosti a diuretickým vlastnostem, je třeba dodržovat vyšší pitný režim v době zvýšeného příjmu vitamínu C. 3-4 l/den pít rozloženě po celý den a dodávat více vápníku.
Základním poznatkem ve farmakologii je, že pro dosažení účinnosti jakéhokoliv léku je potřeba jeho určitá koncentrace v krvi a tkáních a pokud se nedodrží, účinnost velmi klesá. Počáteční dávkování penicilínu 5-10 000 jednotek nepřinášelo žádný efekt, pacienti umírali a pokud by lékaři nezvedli dávky na 1-3 miliony jednotek, antibiotika by nefungovala.
Vitamín C není výjimkou. Pro jeho účinné použití jsou potřeba adekvátní dávky.
Nejrychleji se vitamín C spotřebovává přímo v místě infekce a tam nastává nejdříve jeho nedostatek. Kvůli zvýšené spotřebě klesne hladina vitamínu C v plazmě, začnou se stahovat zásoby z celého těla, nastává celková vyčerpanost a začnou trpět důležité orgány.
Vitamín C funguje jako bleskový oxidizér a často napraví patologii v průběhu několika minut.
Zabezpečuje integritu cévních stěn a buňkových vazeb, čímž brzdí rozšiřování infekce a brání průniku virusu do mozku. Po podání už po pár hodinách klesá horečka a stoupá počet bílých krvinek, snižuje se hladina histaminu. Vitamín C inhibuje proteiny v poškozených buňkách a tím předchází dalšímu poškozování organizmu.
... Pacientka umírala a dostala už poslední pomazání. Lékař jí odmítl podat vitamín C. Matka, diplomovaná zdravotní sestra ale zakročila a tajně přidala 20-30g askorbátu sodného do každé lahve infuze, kterou pacientka dostávala. Pacientka se brzy uzdravila.
... Doktor-ortoped se nakazil hepatitidou při chirurgickém zákroku a léčil se sám vitamínem C, což se brzy pozitivně projevilo na krevních testech. Jeho ošetřující lékař nevěřil, že je to zásluhou C vitamínu a léčbu přerušil. Zdravotní stav chirurga se rychle zhoršil. Do děje vstoupila jeho manželka, která vybojovala pokračování v léčbě C vitamínem a zdravotní stav i laboratorní výsledky se opět velmi rychle zlepšily.
... pacient s rakovinou prostaty, která zasahovala kosti. Onkologové pro něj neměli už žádnou léčbu. Protože toleroval jen 10g vitamínu C denně, tak Hoffer požádal jeho ošetřujícího lékaře, aby mu dával 2x týdně injekce askorbátu sodného (neutrální forma C vitamínu) po 10g. Po 6ti měsících se doktor ozval, dokdy mu má ještě podávat vitamín C, když tumor zmizel.

Archontské elity nám zamlčují pravdu, od úspěšné léčby rakoviny, až po užívání volné energie (20. díl)

14.06.2022

Rychlá navigace: