Souvislosti, které všude nenajdete

BENJAMIN FULFORD, 15.3.21: Útok na vedení chazarské mafie zesiluje (2. část)

(2. část)

Gentleman Alexander Federowicz zveřejnil na našem webu komentář, který částečně zněl: Od roku 1989 do roku 2005 nasadily USAF, USMC, americká armáda a americké námořnictvo frekvenční systémy 5G. Míření na veřejný prostor nebo úmyslné odstřelení jakékoli vojenské či civilní osoby těmito zbraněmi by mělo za následek vojenský a doživotní trest odnětí svobody ve vojenské věznici Fort Leavenworth. V některých případech by byl uložen i trest smrti. MI6 vzala tuto poznámku na vědomí a předala ji svým protějškům v Pentagonu a dalších globálních vojenských agentur. Nyní byla zveřejněna výzva pronásledovat a zatknout všechny osoby, které prosazují očkování mRNA a promotéry 5G a bude s nimi zacházeno jako s válečnými zločinci. Francouzská zpravodajská služba potvrdila, že trest smrti bude uložen každému, kdo propaguje globální genocidu a podvodné genetické inženýrství založené na covidvakcinách. Hlavy společností Pfizer a Astra Z jsou již nyní ostře pronásledovány speciálními jednotkami. Totéž platí pro mezinárodní bankéře, kteří používají podvodné vysokofrekvenční obchodní programy využívající superpočítače. Tato zpráva také obviňovala Vatikán a francouzskou policejní jednotku BRI. Poukázala také na to, že Bidet nebyl zvolen prezidentem a neměl ani podporu Pentagonu. Den poté, co jsme tuto zprávu obdrželi, vyšla další zpráva: Podle internetových monitorů zničil požár francouzské společnosti poskytující cloudové služby miliony webů, portály, banky, obchody a zpravodajské weby vládních agentur a část webu FR bylo odstraněno: https://news.trust.org/item/20210310183756-alpef.

Další známkou toho, že padouši ztrácejí pozice, je to, že společnost Monsanto byla usvědčena z otravy chemickými látkami. Toto je ochutnávka toho, co se stane s očkovacími společnostmi: https://www.blacklistednews.com/article/79425/monsanto-found-guilty-of-chemical-poisoning-in-landmark.html.

13. března byla také zatčena krajně pravicová bolívijská politička Jeanine Anezová na základě obvinění z terorismu, pobuřování a za její roli ve vojenském puči v roce 2019 zaměřeném na krádež bolívijských dodávek lithia pro chazarskou mafii. Existuje nespočet podobných zpráv, které se objevují závratnou rychlostí a ukazují, že se fašistická kontrolní síť na Západě hroutí. Proto nás možná minulý týden kontaktovali představitelé "Federálního rezervního systému", kteří nám nabídli trojciferné výnosy z fiatového dolaru, pokud bychom jim mohli získat přístup k penězům dračí rodiny. Samozřejmě jim bylo řečeno, aby odešli. Proto je Vatikán nyní v bankrotu. https://apnews.com/article/vatican-low-on-reserves-seeking-donations-90586d6c79d75d229c207dcddcfe2d9b.

Jedním místem, kde se zdá, že se skrývá rozsáhlá zpronevěra peněz, byla NASA (Not A Space Agency), kterou vytvářelo zjevně falešné přistání CG na Marsu. Situace dospěla do bodu, kdy mainstreamoví ekonomové jako Michigan State Economics profesor Mark. Skidmore tvrdí, že celý účetní systém federální vlády je podvodný. Situace chazarské elity se jen zhorší, protože na ropné zdroje ovládané chazarskou mafií se systematicky útočí po celém Středním východě, zejména v Saúdské Arábii a Sýrii: https://www.debka.com/iran-piles-on-aggression-emboldened-by-us-saudi-israel-restraint/. Jediný izraelský spojenec na Středním východě, Spojené arabské emiráty, požádal Netanjahua, aby přišel a podepsal dohodu o ochraně známou jako Abrahamova dohoda, ale on už počtvrté zrušil návštěvu. Pro zrušení byly poskytnuty různé výmluvy, ale skutečným důvodem, proč Netanjahu se nemůže zúčastnit je, že už není na světě. Navzdory probíhající všeobecné volební kampani se proto Netanjahu neobjevuje veřejně. Podle propagandistického webu Mossadu, Debky, Netanjahua propaguje jen kamera. Jinými slovy, stejně jako Joe Biden, existuje pouze prostřednictvím hlubokých falešných dvojníkových masek a jako digitální duch: https://www.debka.com/with-israels-election-9-days-off-new-faces-but-no-dark-horses/.

Také jsme zvítězili v jasném znamení dobrých lidí, 11. března 2021 jsme přijali hovor od velitele americké tichomořské flotily admirála Johna C. Aquilina, který přečetl následující prohlášení: "Omlouváme se japonskému lidu za to, že jsme ho neochránili před teroristickým útokem na Fukušimu, ke kterému došlo před deseti lety. Slibujeme, že budeme v budoucnu ostražitější, abychom zajistili, že se takový útok už nikdy nestane. Potvrdili jsme ze strany CIA i NSA, že většina vůdců tohoto teroristického útoku, včetně bývalého generálního tajemníka jezuitů Petera Hanse Kolvenbacha a předsedy vlády Benyamina Netanjahua, byla za svou roli při útoku popravena. Další pachatelé, jako je baron Thyssen, budou postaveni před soud."

Několik kousků domina, jako je Justin Castro v Kanadě a Angela Merkelová v Německu, musí ještě spadnout, ale to je již jen otázka času. Armáda nyní potřebuje obsadit ústředí Facebooku, Googlu, Twitteru, Microsoftu a dalších gigantů a bude pronásledovat jejich manažery, aby byl ukončen přenos všech falešných a manipulativních informací, které vidíme na našich všudypřítomných obrazovkách. Koneckonců, firemní média musí být zcela přepracována. V průběhu let jsem stále sledoval, jak byli moji kolegové novináři vražděni, propouštěni nebo posíláni do důchodu, dokud v redakcích nezůstali jen lokajové. Tito lokajové musí být nyní propuštěni nebo uvězněni. Je čas vrátit pravdu zpět do našeho veřejného diskurzu.

Pamatujte, že jedině pravda nás osvobodí.

BENJAMIN FULFORD, 15.3.21: Útok na vedení chazarské mafie zesiluje (2. část)

23.03.2021

Rychlá navigace: