Souvislosti, které všude nenajdete

Donald Trump se připravuje na veliké vítězství

Donald Trump koncem listopadu omilostnil svého bývalého bezpečnostního poradce Gen. Michaela Flynna, který ihned několik dní po omilostnění vyzval prezidenta, aby vyhlásil v USA výjimečný stav a stanné právo, protože v zemi podle něho probíhá puč organizovaný CIA ve spolupráci s čínským ministerstvem zahraničí a čínskou rozvědkou. Po vyhlášení stanného práva má podle Flynna americká armáda vyhlásit nové prezidentské volby pod dozorem armády. Jedinou alternativou k tomuto řešení probíhajícího puče je podle Flynna pouze občanská válka, pokud Donald Trump nepoužije svoji prezidentskou pravomoc a nepovolá armádu, aby zasáhla proti tomuto puči, jehož zfalšované prezidentské volby jsou jenom jedním z několika válečných kroků, které vnější i vnitřní nepřítel na území USA zahájil. Omilostnění Gen. Michaela Flynna bylo signálem, že Donald Trump začal dělat kroky, které 4 roky dělat nemohl a začal dělat politiku, jakou chtěl dělat celé 4 roky, ale kvůli izolaci a obstrukcím amerických soudů to nemohl vykonat. Nyní přichází informace dokonce o milosti Julianu Assangeovi. Pokud i toto omilostnění proběhne, bude to otevřené vyhlášení války nejen Deep State, ale především celému systému Deep state, který drží u moci nejen legislativa v Kongresu, ale i justice v čele s Nejvyšším soudem. Tyto mocenská tělesa chrání současný americký systém a chrání i Deep State.

To všechno jsou kroky, které jdou nejen proti Deep State, ale i proti celému americkému mocenskému systému dvou stran, které si hrají na protivníky, ale ve skutečností obě politické partaje jsou jenom dvě strany téže mince, tedy mince americké moci Pax Americana. Musíme si uvědomit, že tento mocenský systém, jehož hlavním řídícím orgánem je Deep State, sdružuje republikány i demokraty pod vlajkou sionistické liberální globalizace USA a má za cíl rozbít americkou republiku a je držený u moci díky Kongresu.

Deep State tvoří členové obou politických stran v USA, jejich zločiny doma i ve světě kryje zkorumpovaná justiční moc

O beztrestnost zločinů Deep State, od kauz pedofilie bankéřů, senátorů a kongresmanů na večírcích Jeffreyho Epsteina, zneužívání moci i informací až po falšování prezidentských voleb, se stará americká zkorumpovaná justice v čele s Nejvyšším soudem. Kdykoliv někdo ohrozí toto krytí Deep State, okamžitě zasáhnou americké soudy a žaloby odmítnou projednat, a pokud je projednají, tak je v rozsudku je zamítnou. Obžaloba může mít tisíce svědků, ale soudy to smetou ze stolu a postarají se navíc o to, aby to bylo smeteno ne pod stůl, ale pro jistotu i pod koberec. A mainstreamová média v rukách Deep State se zase postarají o umlčení faktů a svědectví o zločinech Deep State. Nepohodlné názory se smažou, účty se zablokují, na odkazy se uplatní "shadow ban" ve vyhledávačích. Jinými slovy, Deep State by nikdy nemohl přežít bez záštity Kongresu, bez ochrany Justice a bez zametání stop po prosakujících skandálech na veřejnost členů Deep State na serverech a platformách Big Tech.

Donald Trump může najít poctivé soudce, kteří nejsou křiví, kde vyhraje, ale nenajde spravedlnost u justičního systému jako celku. Justiční hydra totiž v USA slouží pouze k jediné věci, k ochraně systému Pax Americana a kádrů řídícího tělesa tohoto systému, kterým je Deep State. Tak tomu vždycky bylo a jedinou cestou, jak to změnit, je koncentrovaná síla a použití armády. Generál Michael Flynn jako voják to dobře ví, a je tím, který se nebojí říct nahlas, jak se věci mají.

Donald Trump musí vyčerpat všechny právní kroky, ale "zásadní události" přijdou zřejmě až po 6. lednu 2021.

Donald Trump uděluje milosti, protože se rozhodl vyrazit do boje, do války proti Deep State, a pokud selžou všechny justiční postupy, je už odhodlán a připraven proti probíhajícímu puči v USA zasáhnout vojensky a povolat americkou armádu, vyhlásit stanné právo a nařídit opakování voleb. Donald Trump v pondělí na Twitteru varoval, že neuznává volbu Sboru volitelů ve Washingtonu D.C., kde se sešli všichni přisluhovači Deep state, aby formálně zvolili prezidentem Joea Bidena. Podle Trumpa je taková certifikace voleb zločinem ve chvíli, kdy běží žaloby kvůli zfalšování voleb a volební proces je tak zpochybněn. V takové situaci nemohou být volby a ani hlasy Sboru volitelů platné.

Donald Trump se snaží vyčerpat všechny právní možnosti s použitím justice, snaží se postupovat tzv. lege artis, tedy podle práva, a tento postup bude vyčerpán 6. ledna 2021, kdy americký Kongres na společné schůzi obou komor má oficiálně stvrdit výsledky voleb. Před tímto datem se nedá očekávat radikální a zásadní krok od Donalda Trumpa, protože pokud nasadí armádu, bude to až poté, co vyčerpá všechny právní prostředky. Ovšem po 6. lednu se zřejmě budou dít ještě zásadnější věci.

Zdroj informací: Aeronet

Donald Trump se připravuje na veliké vítězství

19.12.2020

Rychlá navigace: