Souvislosti, které všude nenajdete

Emery Smith promluvil – 18. díl

18. díl

"Chyba pracovníků základny se jim může stát osudnou. Vstup do nepovolené oblasti, jít po nepovolené chodbě nebo se zajímat o to, co se jich netýká. Zde jste neustále, každou sekundu, sledováni. Pokud vyneseš něco na povrch, a když tě chytí, znamená to většinou okamžité odstranění, protože tomu předcházela konspirace, plánování a projevování úsilí abys to udělal. Jsi stále sledován a na běžné chyby jsi různě upozorňován. Pískáním, sirénou, pípáním, možná tě jen chtějí upozornit, abys přidal. Ale pokud se dostaneš do bodu, že tě ta práce tak baví a zajímá, že tyto věci neřešíš, tak se dostaneš opravdu daleko. Když se ohlédnu zpět, nemohu pomalu uvěřit tomu, že jsem ještě zde, a že o tom všem mohu ještě vyprávět. Ale musím říci, že jsem prošel úžasnými, fantastickými zkušenostmi. Všechno jsem si opravdu užíval a té šance, kterou jsem dostal, si fakt vážím. Stal jsem velmi soucitným vůči všemu, všem lidem i bytostem, se kterými jsem se setkal. Rád bych všem pomohl dostat se do stavu, kdy budou mít skvělou úroveň vědomí, abychom spolu mohli vstoupit do Vesmíru a jiných sfér. Bylo mi velmi ostře vyhrožováno, ale kdyby mě chtěli skutečně zabít, tak by to už dávno udělali. Akce, které proti mně vedli, mohli sloužit k zastrašení ostatních informátorů, kteří ještě váhají se zapojit do procesu odhalení. Chtějí lidem vštípit strach a zastavit nebo alespoň pozdržet celý proces odhalení.

Při práci v projektech jsem získal povědomí o široké hybridizaci, kdy se kombinoval lidský genom s mimozemským, zvířecím, savčím, ale i hmyzím a rostlinným. Chtěli zjistit jaké spojení materiálů a genomů podporuje vědomí. S tímto projektem je spojena, podle dokumentů popisovaná základna - nukleární biologická chemická testovací základna v Mexiku (NBC), kterou vlastní USA. Nachází se v oblasti - Zóna ticha. Ve skutečnosti se zde provádí genetické experimenty. Vytváří zde klony a programovatelné formy, což mohou být jakékoliv životní formy, které dokážou vypěstovat. Jsou do nich vštěpována určitá vědomí nebo určitý systém na nanoúrovni pro komplexní kontrolu mysli. Také je mohou používat jako avatary a mohou do nich vkládat vědomí vojáků za pomoci elektromagnetického pole, které do nich vtlačí. Ten přijímací avatar, musí být ale kompatibilní s frekvencí tělesné genetiky vtělujícího člověka, aby celý proces mohl fungovat. Film "Avatar" tuto problematiku dobře popisuje. Takových skoků do těl mohou udělat mnoho. Dělají to na vysoce technologickém utajovaném místě. Tuto technologii používají běžně ve vesmírných programech, kdy přenáší vědomí vědců a lékařů operátorů z jejich těl do avatarových těl na palubu vesmírných lodí daleko vzdálených od Země. Slyšel jsem, že někteří politici vystupují na veřejnosti ve svých starých nemocných tělech, ale v soukromí vstoupí do svého omlazeného avatara. Byl jsem svědkem, když došlo k vycestování do těla na Nový Zéland nebo do Austrálie. Je to takové "šílené bluetooth", kdy vezmeš nějaké vědomí a vystřelíš ho na nějakou část planety. Pokud se to nové tělo zraní, tak to cítíš ve svém vědomí. Vědomí je vysíláno skrze kosmickou síť a pak je transformováno do nového těla. Tělo je jen chladná schránka a může být dočasně pozastaveno. Někteří využívají tento proces a skáčou z jednoho těla do druhého, své tělo zlikvidují a pokračují dál. Existuje určitý typ portálu, který nazývají Xeroxovou místností. Tam vstoupíte a přesná kopie se vyšle na jiné místo. Jakmile se bezpečně vrátí signál, že přeprava proběhla, tak se bytost na této straně vypaří. Tak se oddělíte od svého staršího těla. Je to jako vytváření mnoha kopií od stejného souboru, ale pak začne docházet k postupné degeneraci. Tělo věří tomu, co vnímá mysl, když si v elektronické podobě. Když mysl věří, že zemřela, tak tělo projde stejným procesem. Je to o propojení astrálního těla s veškerými světelnými těly. Je to o dobrém propojení a schopnosti rozpoznat co je a není skutečné. Někteří lidé se při tomto procesu nevrátí a jsou uvězněni v těchto stavech programů. Takový člověk sice odejde, ale zapomene, odkud přišel. Pak někde jinde založí nový život. Tímto aktem by mohl být nabouraný celý reinkarnační systém."

Emery Smith promluvil – 18. část

Doporučené rozhovory, rádiová vysílání, interview, videa a texty - prameny, které dopomohly k vytvoření článků o Emery Smithovi:

 • Et Autopsy Insider Emery Smith Hit With Massive Attack...
 • Free Episode Cosmic Disclosure Paul Comes Forvard David Wilcock / Emery Smith 1 až 5
 • Matrix – 2001.cz / Gaya Cosmic Disclosure
 • POWERFUL "Emery Smith" Interview on Free Energy, et Technology and Black Projects
 • Emery Smith What I Have Seen Would Change the World As We Know It
 • Ep 909 FADE to BLACK Jimmy Church w. Emery Smith
 • Emery Smith – David Wilcock with Cosmic Disclosure 2018
 • Testimontio de Emery Smith – Part 1
 • David Wilcock and Emery Smith EVERYTHING YOU NEI
 • La NASA sekreta por Corey Good y Emery Smith
 • Emery Smith: Portales / Viajes en el tempo / MH 370...

Podrobnější informace k tématu naleznete na webových stránkách https://www.matrix-2001.cz

22.09.2023

Rychlá navigace: