Souvislosti, které všude nenajdete

Emery Smith promluvil – 20. díl

20. díl

"Skrze obchodování s mnoha mimozemskými civilizacemi neustále získáváme genetický materiál z celého Vesmíru. Díky těmto mimozemským biologickým vzorkům došlo k obrovským objevům ve "velké farmacii". Při kopírování buněk i celých lidí používají některé genetické materiály získané prostřednictvím pitev mimozemců. Farmacie z těchto projektů neskutečně profituje. Korporace nechávají objevené proteiny a genetické materiály patentovat a pak je za horentní sumy prodávají farmacii. Na běžných lidech se často skrytě testuje pozemská nelidská DNA i mimozemská DNA. Četl jsem o tom a proběhla řada briefingů, kde se například hovořilo o hormonech. Různými doplňky a prášky se pokoušejí mužům snížit hladinu testosteronu a zvýšit estrogen. Ženám zase přidávají dávky estrogenu a odstraňují jejich testosteron. To vše způsobuje nerovnováhu a rozhazuje to celý hormonální systém. To paradoxně trochu souvisí s tím, proč lidé připadají mimozemcům tak fascinující. Prý patříme mezi nejvíce přizpůsobivé tvory v celém Vesmíru. Otravují nás, sypou na nás jedovaté látky, vrhají na nás UV záření, hází po nás elektromagnetickými vlnami, ale v průběhu několika set let se přizpůsobíme, jsme něco jako švábi vesmíru a nejde nás zabít. Chemismus našeho těla prý umožňuje velmi snadnou manipulaci s námi, mnohem jednodušší, než u spousty jiných mimozemských skupin. V průběhu věků někteří mimozemci přehnali zásahy do svého genomu při vylepšování sebe samých a nyní se snaží zvrátit negativní a degenerativní tendence u svého druhu. Proto se angažují v galaktickém obchodě s genetickým materiálem a snaží se napravit chyby, kterých se dopustili. Z jejich pohledu jsme superhrdinové vesmíru a z pohledu našeho těmi hrdiny jsou zase oni. V minulosti nám bylo vnuknuto zhoubné přesvědčení, že Země nepodporuje život, že musíme jen pořád bojovat o přežití a že musíme syntetizovat a uměle vytvářet to, co nám příroda neposkytuje, ale ve skutečnosti nás Země a Vesmír stále podporují a dávají nám vše. Sprchují nás kódovanou energií, abychom zde mohli žít. Celý Vesmír je vlastně jedna rodina.

Pokud nám správně funguje homeostáza, máme vše potřebné v těle, nepotřebujeme žádné léky a tělo se bude automaticky opravovat a vše mu bude nápomocno mutovat do stále silnějšího stavu. V jednom programu jsem pracoval na regeneračním programu pro dlouhodobé vesmírné cestování. Na některých plavidlech, která byla dlouhodobě ve Vesmíru, se zhoršoval u astronautů jejich zdravotní stav. Tento program to řešil zlepšením životního prostředí na palubě a používáním různých frekvencí. Pak se začaly používat některé frekvence, které situaci zcela změnily. Frekvenci Země, Schumanovu frekvenci, Sollfegiho frekvence, frekvence křišťálu, krystalů, kamenů, stromů, rostlin. Na plavidle se pěstovaly rostliny a převážely různé krystaly. Posádka byla mnohem, mnohem zdravější, psychicky i fyzicky. Musíme se vyvinout k bodu, kdy budeme ctít, rozvíjet a udržovat homeostázu na planetě. Gaia nás zatím z planety nevyhnala, protože sice platíme "nájem", ale děláme tu příliš hlučné večírky a planetu poškozujeme. Musíme s tím přestat a Zemi vyčistit. To je přece to nejdůležitější, protože bez harmonické Země nebudeme ani my. Ani bez harmonické přírody, zvířat, rostlin nemohou být ani harmoničtí lidé. Všechno a všichni musí fungovat stejně jako naše těla v homeostázi.

V projektech byl objeven jeden protein, který má skvělé regenerační a omlazovací účinky. Jedná se o alfa2makroglobulin. Tlumí proteázu a zastavuje veškeré záněty. Zjistili, že když se píchne do kolenního kloubu, dokáže zregenerovat i kloubní chrupavku. Jinak se tyto klouby regenerují velmi těžce. A2M systematicky omlazuje buňky stárnoucí kvůli slunečnímu záření a gravitačnímu poli, veličinám spojených s časem. Pracoval jsem také na jednom z utajovaných projektů. Bylo to 30 km jižně od New Yorku. Měli zde zařízení zvané Teslatron. Je to přístroj, který dokáže ohýbat čas a využívá "Teslovu energii" k léčbě zánětů, AIDS a podobných zdánlivě nevyléčitelných nemocí a měli při této léčbě vysokou míru úspěšnosti. Přístup k této technologii má jen úzká skupina z elity a zasvěcení jedinci. Tato jednotka umí také omladit organismus. Sedíš tam hodinu, ale podle stopek uplyne jen 15 minut, během této procedury výrazně zhubneš, intenzivně se detoxikuješ a zbavuješ se ve větší míře kyselin, metabolitů i těžkých kovů.

Mimozemci, jejichž DNA odráží ultrafialové záření a elektromagnetická pole, žijí mnohem déle než my. Úžasné léčebné účinky má také čtvrté skupenství vody, která vznikne například tak, že blesk uhodí do vody. Spousty léčebných technologií je potlačeno, nemůžete si patentovat vynálezy, které jednoznačně pomáhají lidem. To si pak nebezpečně zahráváte s farmaceutickým průmyslem, musíte překonávat obrovská úskalí a obcházet překážky ze strany vlády, FDA a dalších vládních orgánů..."

Emery Smith promluvil – 20. část

Doporučené rozhovory, rádiová vysílání, interview, videa a texty - prameny, které dopomohly k vytvoření článků o Emery Smithovi:

 • Et Autopsy Insider Emery Smith Hit With Massive Attack...
 • Free Episode Cosmic Disclosure Paul Comes Forvard David Wilcock / Emery Smith 1 až 5
 • Matrix – 2001.cz / Gaya Cosmic Disclosure
 • POWERFUL "Emery Smith" Interview on Free Energy, et Technology and Black Projects
 • Emery Smith What I Have Seen Would Change the World As We Know It
 • Ep 909 FADE to BLACK Jimmy Church w. Emery Smith
 • Emery Smith – David Wilcock with Cosmic Disclosure 2018
 • Testimontio de Emery Smith – Part 1
 • David Wilcock and Emery Smith EVERYTHING YOU NEI
 • La NASA sekreta por Corey Good y Emery Smith
 • Emery Smith: Portales / Viajes en el tempo / MH 370...

Podrobnější informace k tématu naleznete na webových stránkách https://www.matrix-2001.cz

27.09.2023

Rychlá navigace: