Souvislosti, které všude nenajdete

Emery Smith promluvil – 23. díl

23. díl

"Můžeš se dostat do závažných problémů, pokud se uvnitř rozčleněných programů s někým spřátelíš nebo s někým začneš chodit. To striktně nejde. Není to dovoleno uvnitř projektů ani venku. Říkali nám, že můžeme vést jen běžnou konverzaci. O filmech, zálibách nebo jen tak vtipkovat. Přesto jsem se spřátelil s některými veliteli, vědci a nelegálně se s nimi setkával na společenských akcích, obědech, grilování. Člověk by si myslel, že je všechno v pořádku, když dostane pozvánku od svého velitele na takové grilování a ještě k tomu, když on je v projektech velmi dlouho, mnohem déle než já. Ale není tomu tak. Oni mají nastavena pravidla tak, aby se tyto věci neděly a nějaké informace neprosákly někam tam, kam nechtěli. S velitelem jednoho celého projektu jsme se velmi spřátelili, chodili jsme společně do hor, jezdili na motorkách, zkrátka to byl dobrý kamarád. S jeho ženou a mou přítelkyní jsme chodili na jídlo. To ovšem nebylo povoleno. Nikdy jsme ovšem nemluvili o tom co se dělo na základně. Až jednou, zmínil se o nějakém úžasném mimozemském plavidle a řekl mi, že se pokusí zařídit, abych na něm mohl pracovat a také si vyzkoušel letový simulátor, který reverzně sestrojili na základě toho plavidla. Pozval mě jako vedoucí projektu, ale chytili nás v oblasti, kde jsem já, podle mého oprávnění, neměl co dělat a situace, která nastala, byla velmi zlá. Měl jsem za to, že platí ustanovení, že tě na některá místa, kam nemáš oprávnění, může doprovázet výše postavená osoba s patřičným oprávněním a že v těchto případech nese za dotyčné plnou zodpovědnost. Ale já byl od něj zasvěcen tajně...

Když jsme se dostali k simulátoru a já se usadil do řídícího křesla, najednou přišli čtyři agenti a vyzvali nás, abychom se postavili. Myslil jsem si, že tu není nikdo, kdo je výše než velitel, takže jsem nechápal, co po nás chtějí. Myslel jsem si, že je vše v pořádku, ale nebylo. Tito agenti měli černé obleky s kravatou a všichni byli vyšší a robustnější než já. Vzpomínám si, jak ho hrubě popadli za ruce a vlekli někam pryč. Poté mi řekli, abych slezl ze simulátoru, svázali ni ruce za zády a dali mi pytel na hlavu. To bylo naposledy, co jsem mého kamaráda viděl. Jeli jsme třemi různými výtahy a velmi dlouho jsme šli. Pak mě naložili do elektrického auta. Mluvili jazykem, který jsem neznal. Zněl jako odnož jazyka Navahů, s kterým jsem se již setkal. Podle mě byli tito agenti rozhodně geneticky modifikováni. Prošli genetickou modifikací, protože byli příliš velcí a příliš podobní. Byli velmi profesionální, chytří a silní. Budili velký respekt a já se skutečně bál. Zacházeli se mnou důrazně, přestože jsem spolupracoval. Zavedli mě do malé místnosti 3 x 3 metry se třemi stoly a židlemi a sundali mi z hlavy pytel, ale ruce mi nechali svázané za zády. Vyzvali mne, abych se posadil na židli. Udeřili mě zezadu nějakým předmětem několikrát do hlavy, krku a do břicha. Ztratil jsem vědomí, krvácel jsem na hlavě, ale obličej byl v pořádku. Pak se posadili a ptali se na řadu otázek. Ptali se, jak jsem se o tomto projektu dozvěděl a co všechno mi můj přítel pověděl. Přiznal jsem přátelství s jeho rodinou, což pro ně nebylo žádné překvapení. Požádal jsem o lékařské ošetření, protože jsem dost krvácel, ale oni mi ránu jen zamáčkli, poslali mě domů a řekli, že mě budou kontaktovat. Měl jsem otřes mozku a velkou modřinu na temeni. Byl jsem zděšený a nevěděl jsem, co mám dělat. Myslel jsem si, že je konec. Zřejmě to byl ale také test, a protože jsem nic nikomu neřekl tak mi mou práci vrátili. Nic jsem neříkal také, protože jsem si byl vědom smlouvy, kterou jsem podepsal. Pomyslel jsem si, že mě zkrátka zabijí. Byl jsem zdrcený. Řekli mi, aby se to již nikdy neopakovalo: "Pokud něco řekneš, víš, co se stane. Zítra nechoď do práce." Z úst mi odebrali vzorek DNA a vzali mi krev, což je ale běžná věc, když se něco začne dít. Slyšel jsem o těchto situacích mnoho hrůzných příběhů. Myslel jsem, že mně se to nestane, protože jsem hrál podle pravidel. Zřejmě se jim to jejich pravidlo někdy nelíbilo. Po této zkušenosti se ve mně prolomila nějaká bariéra a já jsem jim od této doby už přestal věřit. Nevěřil jsem už té struktuře a těm co za vším stojí, tahají za provázky a vše skutečně řídí. Začal jsem z toho šílet, protože jsem o tom nemohl s nikým mluvit ani to říct kolegům..."

Emery Smith promluvil – 23. část

Doporučené rozhovory, rádiová vysílání, interview, videa a texty - prameny, které dopomohly k vytvoření článků o Emery Smithovi:

 • Et Autopsy Insider Emery Smith Hit With Massive Attack...
 • Free Episode Cosmic Disclosure Paul Comes Forvard David Wilcock / Emery Smith 1 až 5
 • Matrix – 2001.cz / Gaya Cosmic Disclosure
 • POWERFUL "Emery Smith" Interview on Free Energy, et Technology and Black Projects
 • Emery Smith What I Have Seen Would Change the World As We Know It
 • Ep 909 FADE to BLACK Jimmy Church w. Emery Smith
 • Emery Smith – David Wilcock with Cosmic Disclosure 2018
 • Testimontio de Emery Smith – Part 1
 • David Wilcock and Emery Smith EVERYTHING YOU NEI
 • La NASA sekreta por Corey Good y Emery Smith
 • Emery Smith: Portales / Viajes en el tempo / MH 370...

Podrobnější informace k tématu naleznete na webových stránkách https://www.matrix-2001.cz

04.10.2023

Rychlá navigace: