Souvislosti, které všude nenajdete

Emery Smith promluvil – 30. díl

30. díl

"Někdy jsem musel vzhledem ke svým pracovním povinnostem zůstat na základně přes noc. Celkově se to stalo asi 60 krát. Existovalo pro to mnoho různých důvodů, proč se to stalo. Někdy základnu najednou uzavřeli, když jsem pracoval a já nevěděl proč. Pouze jsem zjistil, že uzavřeli vchody a já pochopil, že tam strávím noc. Ta zařízení jsou ale velmi pěkná, úžasně vybavená a v případě nutnosti zde můžete strávit noc. Máte vlastní pokoj s toaletou. Jsou zde i malé společenské prostory. Vzpomínám si, že jednou došlo k velikému výbuchu a já cítil jeho silnou vibraci. Velká část základny byla tehdy zcela zničena. Údajně cvičili používání nějaké elektromagnetické zbraně a "omylem" vyhladili celou oblast. Žádná radiace neunikla, ale snažili se dostat pod kontrolu oheň a toxické plyny, protože tam dole používají spousty hořlavin. Stal se z toho kontaminační problém a celou oblast museli uzavřít a utěsnili všechny ventily. Když se něco takového stane, dostanete hezké místo, kde můžete zůstat a pouze vás informují přes informační náramek.

Ubytovací místnost je z nějakého důvodu lichoběžníkového tvaru. Veškerý nábytek je vestaven do zdí a podlahy a vystupuje a vsunuje se dovnitř. Na stěně je obrovská interaktivní obrazovka, je trojrozměrná. Můžeš jít na internet, číst knihy, sledovat filmy nebo si objednat jídlo. Architektura vnitřního uspořádání je dokonalá. Nábytek vyjíždí ze stěn, aby se šetřilo místo. Pokoje se používají víceúčelově a dají se lehce přestavět pro jiné rasy nebo jiný účel využití. Postel se vysouvá z podlahy. Je pokryta lehkým povlakem, pod nímž je postel připravená pro konkrétní rasu. Pro lidi je povlečena klasickým povlečením. Postel může být uzavřena krytem a lze v ní ovládat teplotu, vlhkost, protože jednotlivé rasy potřebují různé atmosféry a také jiný druh osvětlení. Můžeš si třeba zapnout ultrafialové světlo. Mnozí mimozemci jsou zvyklí na svoje osvětlení. Naše se jim většinou nelíbí a je pro ně nepříjemné. Jsou zvyklí na vlastní. Také zde mohou odložit své ochranné prvky a odpočinout si. Tyto místnosti toho mají uvnitř mnoho a jsou jako malá kosmická loď. Můžeš měnit zvuky v pozadí od mořského příboje po švitoření ptáků a na jedné stěně se zobrazují a promítají různá vnější prostředí. Moře, vrcholky hor, louky, různá prostředí z nejrůznějších planet. To snižuje hladinu stresu v místnosti. Můžeš si prohlédnout různé sféry a planety. Všichni mimozemci nechtějí pozorovat západ našeho slunce či písečnou pláž... Postel má nad sebou takovou báň s vlastní atmosférou a dokonalým těsněním. Toto používají hlavně mimozemci, jež potřebují pro svá těla jiné prostředí a jiné náladové osvětlení. Je zde malá obrazovka, kde můžete nastavit tlak, osvětlení a zapnout třeba vánek. Uvnitř lze vytvořit také vakuum.

Neustále na základně vyhlašují falešné poplachy, abyste byli připraveni na alarmy a červená světla a tak byli připraveni zvládnout neočekávané situace. Je to jeden z testů a časem si na to zvyknete, protože poplachy probíhají pravidelně jedenkrát měsíčně. Na základně není dovolen kontakt s vnějším světem a vše je neustále monitorováno včetně internetu. Člověk musí pochopit a přijmout, že většina používaných věcí a technologií na základně ještě nebyla na povrchu objevena, a tak je korporace žárlivě střeží. Zůstat přes noc na základně ale jen tak nejde. Musí se něco pokazit, aby to bylo možné. Jednou jsem tam ale byl téměř týden. Bylo to kvůli uzavření celé mé oblasti. Zůstat v práci déle mi nedělalo žádný problém. Někdy jsme museli zůstat na základně přes noc a nevěděli proč a až ráno jsme se dozvěděli, co se stalo, nebo vysílali nějakou dezinformační kampaň, například o požáru. Pokud zde pracuješ delší dobu, tak se třeba po 9 měsících teprve dozvíš, proč byla tehdy základna na dva dny uzavřena. Jednou někdo odešel ven s virem a oni museli vyčistit celé křídlo, a když říkám vyčistit, tak to není to správné slovo, protože z toho křídla museli všechny odstranit..."

Emery Smith promluvil – 30. část

Doporučené rozhovory, rádiová vysílání, interview, videa a texty - prameny, které dopomohly k vytvoření článků o Emery Smithovi:

 • Et Autopsy Insider Emery Smith Hit With Massive Attack...
 • Free Episode Cosmic Disclosure Paul Comes Forvard David Wilcock / Emery Smith 1 až 5
 • Matrix – 2001.cz / Gaya Cosmic Disclosure
 • POWERFUL "Emery Smith" Interview on Free Energy, et Technology and Black Projects
 • Emery Smith What I Have Seen Would Change the World As We Know It
 • Ep 909 FADE to BLACK Jimmy Church w. Emery Smith
 • Emery Smith – David Wilcock with Cosmic Disclosure 2018
 • Testimontio de Emery Smith – Part 1
 • David Wilcock and Emery Smith EVERYTHING YOU NEI
 • La NASA sekreta por Corey Good y Emery Smith
 • Emery Smith: Portales / Viajes en el tempo / MH 370...

Podrobnější informace k tématu naleznete na webových stránkách https://www.matrix-2001.cz

20.10.2023

Rychlá navigace: