Souvislosti, které všude nenajdete

Emery Smith promluvil – 8. část

(Článek 237)

"Rád bych se zmínil o další velmi zajímavé technologii. Jedná se o exooblek, který jsem měl možnost a potěšení vyzkoušet. Byl navržen tak, aby mohl být užíván kdekoliv. Vypadá trochu jako potápěčský skafandr, těsně sedí a je velmi tenký. Má schopnost pohlcovat veškeré otřesy na svém povrchu, a pokud bys skočil z 12 ti metrové výšky na zem, tak se veškerá váha rozloží do celé plochy obleku a tvé tělo by nic necítilo. Dále oblek udržuje stále nastavenou teplotu, je neprůstřelný a odolný proti nárazům a je do jisté míry také elektromagneticky odolný. A helma, to je zkrátka ohromující věc. Vše je ovládáno vědomím a myšlenkami. Helma se napojuje na tvé vědomí, neustále tvé tělo měří a ví zkrátka o tobě vše. Takový oblek vyrobený pro supervojáky nemusíš sundávat 7 dní, čistí sám tělo a zároveň mu dodává živiny a všechny ostatní látky, které tvoje tělo zrovna potřebuje. Nemusíš jíst ani pít. Ten oblek ale musí být udržován podobně jako stíhačka. Je nabíjen speciálním typem vody, která má určitý náboj. Je bezešvý a je opatřen zipem. Obleky jsou vyráběny speciálně na míru, jinak by nefungovaly. Můžeš v něm běžet až 60 km za hodinu. Obsahuje miliardy vláken, které se mohou samostatně stahovat a tak pohltit každou vystřelenou kulku. Můžeš skočit s útesu, udělat salto a dopadneš na nohy jako kočka. Oblek ti nedovolí dopadnout na hlavu a zranit se. Převezme nad tebou kontrolu, stočí tě do klubíčka a zajistí, že dopadneš na svá chodidla. Skákání je úžasné, můžeš skočit až do výšky 15 až 16 metrů a pokud máš nějakou zátěž automaticky se sám překalibruje. Toto je samozřejmě reverzně získaná technologie, kterou jsme rozhodně sami nevytvořili. Používá se jen a pouze ve vyšších speciálních projektech, které nijak nesouvisí s vládou. Mluvím tu o velmi vysokých úrovních. Mě oslovili, zda bych jim neobstaral jednu složku, která v kombinaci s vlastnostmi obleku a asistencí vědomí přidává schopnost levitace a schopnost se volně vznášet. Tohle je daleko za hranicemi "šroubů a matic". Aby s ním vědomí mohlo lépe komunikovat, dodává oblek tělu průběžně vitamíny, živiny, elektrolyty, speciální proteiny a aminokyseliny z vlastního těla a ne nějaká farmaceutika."

"Pokud mimozemšťané cestují na naši planetu nebo ji používají jako přestupnou portálovou stanici, tak i my bychom měli mít z logiky věci takovou možnost. Existují ale určité vesmírné zákony a také planetární federace, které sdružují vždy v určité oblasti všechny civilizace. Podle toho co mi bylo předáno, nemůžeš si kamkoliv odletět, podobně, jako by chtěl někdo vycestovat z Evropy bez pasu. Toto platí i pro mezigalaktické cesty. Možnost opuštění naší planety se zvětší mnohem více, jakmile se přestaneme zabíjet a začneme rozvíjet svoje vyšší vědomí. Naši současné situaci ale mimozemci rozumí, protože i oni sami byli kdysi v podobné situaci."

Na Sandijské základně bylo 6 až 8 úrovní, kde se prováděly lékařské projekty a každá z nich měla přes 300 operačních sálů. Já jsem tam pracoval v období 1992 až 1995 a pokud odhaduji, že jsem pitval kolem 3000 různých mimozemšťanů, tak podle jednoduché matematiky vychází, že v celém zařízení se zpracovávaly vzorky z více jak 100 000 různých mimozemců ročně. Je třeba ale podotknout, že některá těla byla zřejmě vypěstována jako klony v laboratoři z genetického základu příslušné DNA. NASA uvádí, že v naší galaxii je kolem 40 ti miliard vodních zemských planet. Tuto informaci a další po dohodě s benevolentními mimozemci musela začít uvolňovat a zveřejňovat, aby celkové odhalení, které právě probíhá, bylo o něco snazší. V tomto kontextu se odhadované množství pitev vůbec nezdá přehnané. Také podstata kvantové mechaniky uvádí, že život ve Vesmíru je velmi hojný. Získaná těla určena k vědeckým účelům a pitvě mohla být součástí výměnného výzkumného mezigalaktického programu nebo také součástí "platby". Cory Good (další účastník utajených vesmírných programů) totiž uvedl, že utajovaná obchodní vesmírná organizace ICC, která sdružuje různé nadnárodní koncerny, obchoduje dle jeho informací s více jak 900 rozličnými vesmírnými civilizacemi. ...

Emery Smith promluvil – 8. část

Doporučené rozhovory, rádiová vysílání, interview, videa a texty - prameny, které dopomohly k vytvoření článků o Emery Smithovi:

 • Et Autopsy Insider Emery Smith Hit With Massive Attack...
 • Free Episode Cosmic Disclosure Paul Comes Forvard David Wilcock / Emery Smith 1 až 5
 • Matrix – 2001.cz / Gaya Cosmic Disclosure
 • POWERFUL "Emery Smith" Interview on Free Energy, et Technology and Black Projects
 • Emery Smith What I Have Seen Would Change the World As We Know It
 • Ep 909 FADE to BLACK Jimmy Church w. Emery Smith
 • Emery Smith – David Wilcock with Cosmic Disclosure 2018
 • Testimontio de Emery Smith – Part 1
 • David Wilcock and Emery Smith EVERYTHING YOU NEI
 • La NASA sekreta por Corey Good y Emery Smith
 • Emery Smith: Portales / Viajes en el tempo / MH 370...

Podrobnější informace k tématu naleznete na webových stránkách https://www.matrix-2001.cz

15.03.2019

Rychlá navigace: