Souvislosti, které všude nenajdete

Fox News uznala, že Trump vyhrál prezidentské volby v roce 2020

Aliance právě obviňuje některé představitele z velezrady za spiknutí s cizími mocnostmi ve snaze proměnit USA v socialistický národ prostřednictvím podvodných prezidentských voleb v roce 2020, kdy čínská komunistická strana zkompromitovala Joea Bidena a Kamalu Harrise. Vzhledem k tomu, že připravovaný Globální měnový reset vzal možnost satansko-uctívacímu státu zneužívání peněz z USA a Globálního měnového systému, nabídla tato Cabal, která cítila, že získala moc prostřednictvím pedo-filie a Chi-ld-Sac-rifice, čínské komunistické straně předsednictví USA Bidena/Harrise výměnou za odpuštění jejich dluhu.
Aliance v reakci na to reagovala spuštěním těžké vojenské operace, která prováděla zatýkání po celém světě – a již naplnila nově zrekonstruovaný GITMO probíhajícími vojenskými tribunály. Mainstream, Media, YouTube, Twitter a někteří vládní činitelé napříč národem, včetně guvernérů, byli obviněni z velezrady za spiknutí s cizími mocnostmi ve snaze proměnit USA v socialistický národ prostřednictvím podvodných prezidentských voleb v roce 2020, kdy čínská komunistická strana zkompromitovala Joea Bidena a Kamalu Harrise.

C. NESARA/GESARA
Po Štědrém dnu se očekává podle Charlieho Warda, že prezident Trump učiní oznámení o návratu USA k dolaru krytému zlatem a navíc zavede zákon NESARA, který je v přímém kontaktu s Aliancí a prezidentem Trumpem. Země a území po celém světě se zavázaly, že budou existovat pod zákonem GESARA, a jejich měnové systémy by tak byly součástí Globálního měnového Resetu, který se uskuteční 1. ledna. 2021.
NESARA/GESARA pracuje podle zásad zvykového práva, kde existuje pouze šest pravidel: "Já ti neublížím, ty neublížíš mně. Já tě neokrádám, ty neokrádáš mě. Já tě nezabiju, ty nezabiješ mě."
Josefina Morales

Fox News uznala, že Trump vyhrál prezidentské volby v roce 2020

27.12.2020

Rychlá navigace: