Souvislosti, které všude nenajdete

Insider Corey Good promluvil – 1. část

(Článek 275)

Všichni jsme napojeni na kolektivní vědomí, které je ovlivňováno energií z pozadí kosmu. V současné době získáváme čas na to, abychom zvýšili svoje vědomí a zvládli fyzicky i psychicky velké frekvenční změny, přicházející z vesmíru. Měli bychom se zaměřit na to, abychom denně pomáhali druhým a abychom nebyli tak egoisticky zaměřeni na sebe a na svoje potřeby. Nejde o to, abychom se obětovali druhým, ale abychom byli ke všem empatičtí a pomáhali jim. Měli bychom si uvědomit, že všichni lidé jsou propojení a tudíž to děláme vlastně pro sebe. Harmonie a spokojenost druhých je zároveň spokojeností naší! Denně bychom se měli snažit rozšiřovat svoje vědomí a zvyšovat své vibrace. Musíme se řídit svými vyřčenými slovy a zaměřovat se také na všechno co řekneme. Slova nyní mají tendenci se zhmotňovat totiž mnohem rychleji než dříve, protože zvyšováním vysokofrekvenčního prostředí se karma naplňuje mnohem rychleji. Musíme si uvědomit, že skutečně stále více a rychleji zhmotňujeme to, co říkáme. Proto musíme být láskyplnější a musíme odpouštět sobě i ostatním.

Naše hromadné vědomí bylo použito bohužel jako nástroj proti nám a k našemu zotročení. Mocenská elita používá média a propagandu, víru, politiku, aby zasadila kořeny zla do našeho vědomí. Záměrně vyvolávají incidenty, kterým pak začneme dávat emoční energii skrz naše kolektivní vědomí a tak mohou zhmotňovat své protilidské cíle, které chtějí uskutečnit. Mocenská elita plně chápe strategickou a obrovskou sílu kolektivního vědomí. Vše kolem nás, včetně slov a myšlenek jsou vibrační stavy hmoty. Také naše vědomí je vibrační stav. Hromadné vědomí je mocným tvořícím mechanismem, který má fatální vliv na všechny vibrační stavy kolem nás. Jakmile se lidstvo opět spojí ve své pozitivitě a naučí se tuto sílu používat, změníme současnou realitu ovládání, manipulace, temna, touhy po moci a válek na realitu spolupráce, transparentnosti, lásky a míru!

Dle sdělení od vyspělých civilizací jsme nositeli různých mimozemských DNA (22 druhů). Jsme také nositeli nejrůznějších silných emocí, což je zároveň velký dar i kletba. V současnosti tyto emoce plně nezvládáme a neumíme je správně a pozitivně využít. Globální síly se postaraly, abychom se v této oblasti vůbec neorientovali a ztratili se v chaosu nevědění. Emoce jsou obrovským katalyzátorem našeho vědomí a pracují s ním bok po boku a zároveň ho také pomáhají silně aktivovat. Můžeme být velmi mocné bytosti a vytvořit skvělý nový svět, jen se už dál nesmíme nechat manipulovat.

Aliance sfér vznikala pomalu, v průběhu času ze skupiny Solar Warden, což byla strategická obranná iniciativa, která hlídala sluneční soustavu před vetřelci a také dohlížela na vesmírný provoz. Nad naší oblastí prolétává mnoho mimozemských skupin. Skupina Solar Warden se stala základem "Aliance" a postupně se k ní přidala řada přeběhlíků z jiných kosmických programů. Jejich společným cílem je ukončit tyranii na Zemi a zrušit vnucený babylonský peněžní zotročující systém a dát lidstvu pokrokové technologie, zahrnující volnou energii, ekologické technologie, lékařské technologie, které prakticky umí vyléčit vše, a mnohé další. Chce provést plné odhalení všech zločinů proti lidstvu, které elitáři spoustu let páchali.

V 90.tých letech začala vznikat "Aliance" a začátkem roku 2000 začala jednat. Lidem v programech byly blokovány informace ze Země, ale jakmile se "Aliance" odtrhla a lidé z "Aliance" zjistili co se děje na Zemi, tak získali ještě větší motivaci pro svou práci. Jakmile "Aliance" zvítězí, nastane mnohem spravedlivější řád. Zmizí světový hlad, ekologická krize, pouště se s odsolením vody mohou zazelenat. Plasty a odpadní hmota se snadno přemění na jiné energie. To snadno umožní znalost technologií, které jsou nám utajované. Peníze už nebudou potřeba ani systém, který je využívá ke kontrole a k vytváření uměle vytvořeného nedostatku. Až se otevře sluneční soustava lidem, bude toho hodně, co budou moci lidé vidět a poznat. Je potřeba ale posvítit světlem poznání na všechny ideologie a náboženství a umožnit lidem probuzení z manipulací, kterým jsou tak dlouho vystaveni. Je třeba říci pravdu všem a ne jen některým vybraným lidem...

Insider Corey Good promluvil

Podrobnější informace k tématu naleznete na webových stránkách https://www.matrix-2001.cz

30.04.2019

Rychlá navigace: