Souvislosti, které všude nenajdete

Kdo je kdo (14. díl)

(14. díl)

Trump si je dobře vědom božského řádu a duchovní podstaty bytí. Ve svých projevech k lidem se odkazuje na nejvyšší hodnoty, a když Trump mluví o náboženství a jeho duchovní podstatě, vždy zmiňuje nekonečnou boží moc a nabádá nás, abychom se spojili přímo s Bohem a nenechali se manipulovat těmi, kteří "zprostředkovávají" takové spojení. Právě všechna náboženství se stala nepatřičným prostředníkem mezi věřícími a Bohem.
Trump se zmocnil Centrální banky a uzmul tak po velmi dlouhé době Rothshildům světovládu. Tato převratná světová událost proběhla zcela v tichosti, bez jakéhokoliv zájmu světových médií, protože ony jednotně slouží stínové světové vládě.
Jako nezávislý pozorovatel sleduji Ameriku, v níž násilné hordy volně pobíhají a ničí veškerý majetek a obviňují ty, kteří chtějí udržet mír a harmonii a chtějí žít prostě jen "obyčejný" život. Je mi z toho velmi smutno, protože v USA dochází k totálnímu útoku ze strany stejných extrémních povstaleckých agentů, financovaných a školených Rothschildy, kteří za posledních 250 let způsobili převážnou většinu destrukčních "revolučních" akcí a přinesli sebou zkázu, utrpení, smrt mnoha lidem a chaos po celém světě. ONI vytvořili velmi mocný a nejnebezpečnější syndikát organizovaného zločinu na Zemi, jaký kdy byl. Zabíjeli prezidenty, zahajovali války, svrhávali vlády, unášeli, mučili, vydírali, podpláceli a vraždili miliony lidí, aby si udrželi kontrolu nad většinou světových vlád, prostřednictvím kterých ovládali světovou historii a celá století si hráli s lidstvem, až do dnešního dne. Mezi jejich vlivné oběti patří: Andrew Jackson, Abraham Lincoln, arcivévoda Franz Ferdinand 1914; car Nikolai Romanov 1918, JFK v roce 1963, jihoafrický premiér Hendrik Verwoerd v roce 1966, Sven Olaf Joachim Palme, švédský politik, předseda sociální demokracie a dvojnásobný předseda vlády Švédska, jehož život byl ukončen atentátem při návratu z kina, v době, kdy stále zastával úřad premiéra, Muammar Kaddáfi z Libye, ale i John Lenon a mnoho světových osobností a vůdců, kteří se vzpírali jejich dravčí filosofii, podporované celým bankovním systémem.
Donald Trump je prvním světovým vůdcem, který rozbil jejich světovou skrytou stínovou nadvládu, zničil jejich kontrolu a odstranil je od moci nad USA, ale i nad celým světem tím, že převzal kontrolu nad FEDem.
Proto jsou mocenské a mediální útoky proti němu tak brutální, vytrvalé a přicházejí ze všech možných stran, ale nejvíce právě z USA, vzhledem k tomu, že USA byly vždy klíčovým územím Rothschildů, odkud ovládali zbytek svět, se svou silnou najatou armádou. Tito globalističtí zločinci nyní vytáhli všechny své triumfy, aby se zbavili svého řádně zvoleného prezidenta. Aktivovali a uvolnili veškerá svá aktiva, aby dosáhli svého – odstranění Trumpa. Snažili se o to za každou cenu a jakýmkoliv způsobem. Spojili se doslova s ďáblem, aby dosáhli svého cíle. A protože Trump nadále ovládá armádu a FED, staly se jejich hlavním nástrojem boje proti Trampovi mainstreamová média, která opakují do nekonečna lži a neustálou proti-Trampovskou propagandu, jenž je vysílána 24 hodin denně, sedm dní v týdnu a která tráví mysl neinformovaných a naivních lidí.
Zločinné loutky Deep State nyní bojují doslova o své holé přežití. Bez uzardění lžou všem přímo do očí, využívají lidské tragédie a emoce na posílení svého vlivu, ničí ekonomiku, hospodářství, města i památky, jsou připraveni svrhnout každou vládu, zabít a podvést každého, jen aby dosáhli vítězství. Pokud se jim nepodaří svrhnout Trumpa, budou konečně zničeni, po 250 letech jejich globální nadvlády a kontroly. Je velmi obtížné získat jasnou představu o současné situaci, protože většina amerických médií jsou součástí propagandy "cabal" a toxické proti-Trumpovské kampaně. Trumpovo vítězství osvobodí nejen USA, ale i všechny ostatní země od Rothschildovy kontroly nad všemi centrálními bankami a přinese lidem skutečnou svobodu, o kterou se však budou muset naučit na své národní úrovni patřičně pečovat.
Trump je jediný světový vůdce, který porazil Rothshildy tím, že se zmocnil jejich Centrální banky v USA. To se stalo v březnu 2020 v tichosti bez jakéhokoli povšimnutí mainstreamových médií, protože tato média patří do bankovní Rothschildovské říše. Úžasný úspěch, který Trump zatím dosáhl proti "Deep state" a jeho extrémně levicovým agentům, bude zřejmě znamenat znovuvzkříšení demokratického USA a doslova přežití celého lidstva, včetně osvobození CELÉHO SVĚTA. Snad již velmi brzy bude definitivně a zcela odstraněna krvelačná, nelidská garnitura, která do nynějška kontrolovala celý svět.

Kdo je kdo (14. díl)

06.09.2020

Rychlá navigace: