Souvislosti, které všude nenajdete

Kdo je kdo (7. díl): Trampův krok číslo 5

(7. díl)

Koncem listopadu 2017 Trump podnikl své asijské turné se stejným scénářem. Nejdříve jel do Japonska, předložil jim šokující kompromitující materiály a Japonci bez velkého boje kapitulovali. "Symbolické gesto japonského odevzdání se Trumpovi" proběhlo na závěrečném finále Sumo Wrestling Championship Event. Trump přišel na pódium, což je pocta vyhrazená pouze nejvyšší postavě v zemi, aby předal tuto obrovskou trofej šampionovi Sumo wrestlerovi.

NSA a Q-Anons zvládli pak skvěle všechna jednání se Severní Koreou, která začala, když Trump opustil Japonsko a pak odletěl přímo do Jižní Koreje, kde vedl jednání o míru se Severní Koreou. A víte, co přimělo všechny tyto asijské vlády, aby se podrobily Trumpovi. Stalo se to opět prostřednictvím všech dokumentů, DVD a CD, které měl Trump k dispozici z celé jihovýchodní Asie. Ta byla v kontaktu s politiky, "cabalou", Hollywoodem i Washingtonem DC. Vlády jihovýchodní Asie se opíraly o nejrůznější vlivné lidi, kteří POTŘEBOVALI děti, říkali si o ně a tyto vlády jim je obstarávaly a dělaly to dlouhé roky. Trump jim tedy ukázal veškerou dokumentaci, kterou NSA nashromáždila, a která prokazovala, že všichni byli spoluviníky, a že všechny tyto jejich nechutné trestné činy by mohly být "odměněny" trestem smrti. Tato fakta a hora průkazního materiálu je přinutily, aby všichni kapitulovali.

Své první jednání v jihovýchodní Asii měl Trump na severokorejské hranici, kde se setkal s Kim Jong unem a tím se otevřela cesta pro zahájení procesu mírových rozhovorů se Severokorejci. Najednou mainstreamová media oznámila jako obrovské překvapení vznik mírové smlouvy Kima s Jihokorejci. Všechno toto mohlo být provedeno, protože Trump demonstroval svoji sílu, kterou měl, a to přinutilo všechny tyto země, aby nejen přestaly konat zlo a podílet se na tomto nelidském počínání, ale navíc byly nuceny vstoupit do široké koalice pro potírání celosvětového zla a plnění plánu Q. Všechny tyto země, se kterými Trump jednal, jsou nyní součástí tohoto ozdravného procesu, kterému pomáhají.

Další zastávkou byla Čína a to, co zde proběhlo, bylo obrovské. Musíme být velmi příjemně překvapeni, z toho, co čínští svobodní lidé veřejně oznámili prostřednictvím Steve Bannona. Další příběh, o kterém nám hlavní média zapomněla vyprávět je, že Čína vyhodila komunisty a ďábelské uctívače – satanisty. Je to velmi důležitá a převratná zpráva a mainstreamová média to všechno ignorují. Na jaře, ne dlouho poté, co se Trump stal prezidentem, navštívil prezident Xi Jinping Trumpa na Mar-a-Lago ve velkém rekreačním domě na Floridě. Trump nebyl ještě tak dlouho prezidentem a lidé tím byli naprosto šokováni. Média o tom příliš neinformovala. Čínský prezident přijel až z Číny a navštívil Trumpa v rámci jeho volného času v Mar-a-Lago. To byla velmi významná událost!

Jakmile Trump "propláchl bažinu" v jihovýchodní Asii, odešel do Číny a setkal se s Xi v Zakázaném městě. Tohle je také symbolicky velmi významné! Zakázané město je "zakázané", protože, že je to velmi soukromé, duchovní a tajemné místo veškerého čínského dědictví a čínské kultury. A je takřka zapovězené všem cizincům. A právě tady se oba setkali, což se stalo na Trumpovu žádost. Byl to jeden z dalších velkých symbolických úspěchů a kroků, které Trump v jednotlivých státech vždy dělal a jasně ukázal, jak každý z těchto národů bezvýhradně akceptoval Trumpa jako svého vládce. Trumpovo setkání v Zakázaném městě je pravděpodobně největší symbolickou událostí na jeho cestě! Nedokážete si představit, jak obrovsky prestižní a velké to bylo. A samozřejmě mainstreamová média o tom všem mlčí. Na té schůzce byli Američané velmi překvapeni, když zjistili, jak zoufale čínští úředníci chtějí, aby byli z jejich středu vyhnáni všichni zlí komunisté a satanisté, kteří ničí, dusí a zabíjí vše lidské. Instinktivně se tohoto světového zla také chtějí zbavit. V Číně se odehrály některé z nejhorších věcí a je to děsivé pro lidi, kteří mají svědomí. Setkali se s Trumpem s otevřenou náručí a dobrovolně kapitulovali Trumpově autoritě, protože chtěli tímto způsobem uniknout mafiánsko-komunistické, satanistické zvůli.

Kdo je kdo (7. díl): Trampův krok číslo 5

30.08.2020

Rychlá navigace: