Souvislosti, které všude nenajdete

Podle Fulforda (4. díl)

(4. díl)

MI6 v zákulisí informovala asijské tajné společnosti: "Pokud švýcarský Zug, hlavní příčina veškerého světového terorismu, se nevypaří, a vlastně celé Švýcarsko a všichni na něj napojení, ukončíme veškeré kontakty mezi Východem a Západem." Zdroj dále varoval: "Pokud takzvaná Společnost bílého draka nedokáže ukončit globální odpornou kolonu ChM, vezmeme věci do svých rukou, a to termonukleárně."

Mnoho lidí si klade otázku, proč oblast kolem Ženevského jezera ve Švýcarsku ještě nebyla zasažena jadernou zbraní. Existuje tam více než 200 organizací, které rozdávají pasy, jež dávají lidem imunitu před stíháním kdekoli na světě. Kdo jim toto právo dal? Světové ekonomické fórum v Davosu a jeho vůdce Klaus Schwab Rothschild chtějí očkovat všechny lidi na Zemi látkami měnícími geny, které je mají proměnit v domestikovaná zvířata. Ti, kteří tento režim přijmou, dostanou příděly potravin. Ti, kteří ho nepřijmou, budou zlikvidováni. Níže se podívejte na jejich program: Velký reset:

Jedna světová vláda
Čtvrtá průmyslová revoluce
Technokratická korporatokracie
Úplná závislost na státu
Systém sociálního kreditu
Systém dohledu nad uhlíkovou stopou
Všeobecný základní příjem pro vyhovující občany
Programovatelné centrální bankovnictví
Digitální měna
Depopulace

JE TOHLE SVĚT, KTERÝ CHCEME PRO NAŠE DĚTI!? Tito mezinárodní zločinci se samozřejmě nechystají odejít jen tak bez boje. Světová zdravotnická organizace (WHO) se sídlem ve Švýcarsku se rozhodla navzdory všem vědeckým důkazům vyhlásit bezprecedentní "celosvětový stav ohrožení zdraví" na základě "opičích neštovic". Generální ředitel WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus zrušil rozhodnutí odborné komise, která hlasovala proti vyhlášení. Skutečnost, že se nade vši pochybnost prokázalo, že jejich masivní program očkování proti Covidu přinesl mnohem více škody než užitku, jim háže klacky pod nohy. Další pokus s "opičími neštovicemi" je nezachrání. "Jsou zcela na dně. Tahle šaráda už nemůže dlouho pokračovat," komentuje situaci zdroj z Mossadu.

Vlády celého světa dostaly nezvratné důkazy o tom, že takzvaná infrastruktura OSN ve Švýcarsku je zástěrkou pro vysoce postavené zločince, kteří se zmocnili většiny civilních vlád na Západě.

Black Rock, pro ty z vás, kteří to ještě nevědí, ovládá spolu se společností Vanguard a State Street většinu světových nadnárodních korporací. Jsou zastíracími strukturami skutečných vlastníků, jako jsou rodiny Rothschildů a Rockefellerů.

Odvolání italského premiéra Maria Draghiho z funkce je znamením, že zednáři z lóže P3 konečně jednají. Odchovanec Goldman Sachs Draghi je bývalým šéfem Evropské centrální banky a jedním z posledních zbývajících vůdců ChM v západní Evropě. Až bude odvolán Emmanuelle Macron, Rothschildův otrok, prezident Francie, pak bude pro deep state cabal v Evropě skutečně konec hry.

Podle Fulforda (4. díl)

04.09.2022

Rychlá navigace: