Souvislosti, které všude nenajdete

Připravte se, naplňování plánu Gesara/Nesara začalo

Prezident Trump plně obnoví zákonnou vládu země (republiku), zatkne většinu Kongresu, který se podílel na zločinném spolčení nebo ji donutí odejít do důchodu. Kromě toho bude většina guvernérů a starostů zatčena a poslána do zálivu Guantánamo za kolaboraci některých států a měst s komunistickou Čínou. Současný americký soudní systém je velmi zkorumpovaná instituce, bude také demontován a reformován. Všichni právníci a soudci budou muset být rekvalifikováni v ústavním právu, pokud mají v úmyslu pokračovat v právnické praxi. Nyní, když je královna mrtvá a již není u moci, musí skutečně pracovat pro republiku. Celý systém musí být přepracován, protože bude obnovena skutečná ústava Spojených států republiky. V současné době státní správa nepracuje podle zákonné ústavy ani nepracuje podle ústavního práva.
V současné době USA působí podle lodního práva a podle korporace Spojených států, Inc (Corp.), která uzurpovala, převzala a ovládla původní americkou republiku. Současná ústava je ústava korporace Spojených států, Inc., ale skutečná zákonná ústava je Ústava republiky Spojených států.
Tyto disproporce budou opraveny v příštích několika letech. Socialisté/komunisté, dříve známí jako Demokratická strana, nechtějí, aby se toto uskutečnilo. Ovládly je velmi temné a špatné síly. Bohužel infiltrace zločinnými jedinci proběhla na obou stranách, tedy i v republikánské straně. I zde jsou někteří lidé velmi zlí. Všechny zlé bytosti ale budou po právu souzeny.
Také Hollywood navíc již přestává existovat, protože nebyl ničím jiným než uměle udržovanou strukturou CIA, která byla vytvořena za účelem ovládat mysl lidí. Absolutní většina herců, sportovců, mediálních magnátů, hudebníků, dosazených politických osobnosti, korespondentů a bavičů zde byla PEDOFILY a konzumenty adrenochromu, což znamená, že měli sex s nezletilými a dětmi, znásilňovali je, vraždili, týrali, obětovali je a pili jejich krev. Kolem 8 milionů dětí se ztratilo, bylo takto zneužito a zabito na Zemi za jediný rok. Proto vznikla tato mezinárodní iniciativa hnutí: ZachráňteOurBabies. Za Trumpovy administrativy byly zachráněny miliony dětí z pedofilního zajetí a z hlubokých podzemních vojenských základen (D.U.M.B.S.), kde byly tyto děti uschovávány, znásilňovány a zneužívány. To je důvod, proč Deep state, včetně FBI, CIA, a Hollywoodu, bojoval s prezidentem Trumpem. Všichni zločinci a uživatelé adrenochronu nechtěli dopustit, aby jejich tajemství bylo odhaleno. Obchodování s dětmi je děsivým zločinem elity a děti se stali pro ně měnou a platidlem. Nyní tito vysoce postavení, zvrácení pachatelé po celém světě vědí, že jejich čas se naplnil a jejich život na svobodě je u konce. Je shromážděno obrovské množství kompromitujících a usvědčujících materiálů, na základě kterých budou všichni zatčeni. Většina z nich je teď v domácím vězení, ale mnoho z nich už je deportováno v zátoce Guantánamo.
Donald Trump byl přijat a pověřen, aby celosvětově zničil a zcela demontoval Deep state. Stojí v čele celosvětového hnutí za osvobození planety od těchto temných sil a s jeho misí tajně souhlasilo 209 zemí. Souhlasili také s nastolením světového míru a s návratem ke zlatému standardu. Zmanipulované masy běžných lidí o tomto všem nemají ani potuchy, protože se staly oběťmi kontroly mysli, meinstreamové mediální manipulace a hypnotické taktiky tajných programů MK ultra.
Již brzy budou mediálně vysílána masová zatýkání a veřejná přiznání, aby masy mohly být svědky toho, jak zkorumpovaní tito lidé byli. Nyní přichází oznámení, že se vracíme ke zlatému standardu. Podle zlatého standardu Fiat měny přestanou existovat. Místo toho se bude používat zlato a stříbro jako peníze, které jsou legálními penězi, v souladu s americkou ústavou. Někteří informování ekonomové tvrdí, že budeme mít na výběr mezi třemi formami "peněz", Zlato a stříbro, kryptoměny a nové duhové dolary, které jsou podporovány zlatem a stříbrem. Všechny tři měny jsou ústavní, protože jsou podporovány zlatem. Zlatý standard zvyšuje naši kupní sílu tak, že třeba dům, který je nyní za 100.000 dolarů v tomto současném měnovém systému, by pod zlatým standardem stál výrazně méně. Někteří tvrdí, že pokles ceny ve měně podporované zlatem klesl na úroveň 10.000 dolarů. Zlatý standard navíc přesouvá moc od vlád a bank směrem k lidem a vkládá moc do jejich rukou.
Brzy zažijeme zákon NESARA a reset globální měny, která by neměla být zaměňována s NWO "Big Reset". Reset globální měny (GCR) dělá zlato standardní světovou měnou, zatímco velký reset byl NWO myšlenka jedné světové vlády již byla zrušena a nebude povolena. Podle NESARA-GESARA bude jubileum dluhu. To znamená, že celý svět, včetně vlád a jednotlivců po celém světě, zažije úplné oddlužení. Všechny banky, kreditní karty, hypotéky, studentské půjčky a automobilové dluhy budou zcela "odpuštěny", nebo vynulovány. Bude to kompenzace lidstvu za to, že celý ekonomický systém zaměstnával zlo a prováděl nezákonné praktiky. Kromě toho budou podle NESARA-GESARA k dispozici biliony dolarů z globálních humanitárních a skrytých zdrojů, které pomohou léčit lidstvo, planetu a také odemknout potlačené technologie. Miliony dolarů pokrytých aktivy budou rozděleny každému člověku na Zemi, aby kompenzovaly lidské utrpení, které všichni utrpěli pod kontrolou a zotročením lidstva drakonickými entitami.
Planeta již bude brzy osvobozena! Nyní stoupáme na frekvenční úroveň 5 D, která je také známá jako "Zlatá éra". Všechny děti naší mateřské Gaie spolu s ní povstanou a posunou se do krásné nové reality, kde si užijeme mír planety, lásku, radost, prosperitu a hojnost. Kreativní světelný zdroj a naše galaktické rodiny jsou zde, aby nám pomohli. Nástup nové reality můžeme urychlit zvýšením svých vibrací.

Připravte se, naplňování plánu Gesara/Nesara začalo

07.12.2020

Rychlá navigace: