Souvislosti, které všude nenajdete

Projev prezidenta Vladimíra Putina 30. 9. 2022, bez obalu, k připojení nových území k Ruské federaci – 6. díl

(6. díl)

USA jsou jedinou zemí na světě, která dvakrát použila jaderné zbraně a zničila japonská města Hirošimu a Nagasaki. Mimochodem tak vytvořili precedent.

Připomínám, že USA spolu s Angličany proměnily během druhé světové války Drážďany, Hamburk, Kolín nad Rýnem a mnoho dalších německých měst v ruiny, aniž by to bylo vojensky nutné. A to demonstrativně, opakuji, bez vojenské nutnosti. Cíl byl jediný: stejně jako v případě jaderného bombardování Japonska zastrašit celý svět a naši zemi.

Spojené státy zanechaly strašlivou stopu také na obyvatelích Koreje a Vietnamu v podobě barbarských "kobercových náletů", napalmu a chemických zbraní. Dodnes ve skutečnosti okupují Německo, Japonsko, Korejskou republiku a další země, přičemž je cynicky nazývají rovnocennými spojenci. Zajímalo by mě, co je to za alianci, když si je celý svět vědom toho, že vedoucí představitelé těchto zemí jsou špehováni a hlavy států jsou odposlouchávány nejen ve svých kancelářích, ale i ve svých domovech. Je to opravdu ostuda. Hanba těm, kteří to dělají, a těm, kteří jako otroci mlčky a bezvýhradně přijímají toto hulvátství.

Rozkazy a hrubé, urážlivé výkřiky na adresu svých vazalů euroatlantické solidarity, vývoj biologických zbraní a pokusy na živých lidech, včetně Ukrajiny, označují za ušlechtilý lékařský výzkum. Jejich destruktivní politika, války a drancování vyvolaly dnešní obrovský nárůst migračních toků. Miliony lidí strádají, jsou zneužíváni a umírají po tisících při pokusech dostat se do Evropy.

Z Ukrajiny je vyváženo masívně obilí. Kam směřuje pod záminkou "zajištění potravinové bezpečnosti nejchudších zemí světa"? Vše je posíláno do evropských zemí. Pouze pět procent z celkového objemu jde do nejchudších zemí světa. Zkreslené informace o tomto jsou další mystifikací všech lidí a zjevný podvod.

Projev prezidenta Vladimíra Putina 30. 9. 2022, bez obalu, k připojení nových území k Ruské federaci – 6. díl

20.10.2022

Rychlá navigace: