Souvislosti, které všude nenajdete

Prosím velmi důležité!

Vzhledem k tomu, že se neodvratně blíží druhá masivní vlna nákazy "smrtícím" virem Covid-19, jak nás upozorňují velmi dobře informovaní četní odborníci, politici, výrobci vakcín a lidumilové, je třeba se zodpovědně připravit na tuto rychle se blížící kalamitní situaci. Proto je třeba si připomenout pokyny, které již byly lidem předány, aby tuto krizi s úspěchem překonali:

1. NESMÍTE ze žádného důvodu opustit dům, ale pokud máte důvod opustit dům, můžete.
2. Roušky vás proti viru neochrání, ale stejně byste je měli nosit, protože mohou zachránit život, ale nemusí fungovat, jsou ale povinné, až na výjimky.
3. Obchody budou zavřené, kromě obchodů, které jsou otevřené.
4. Nesmíte chodit do práce, ale můžete si sehnat jinou práci a chodit do té.
5. Neměli byste chodit ke svému lékaři nebo do nemocnice, s výjimkou, když tam jít musíte, ovšem pokud vám není tak zle, že tam jít nemůžete.
6. Ten virus zabíjí lidi, ale nebojte se. Zabije jen zranitelné lidi nebo ty, co zranitelní nejsou. Je možné jej potlačit a kontrolovat. Většinou. Až na případy, kdy ve skutečnosti způsobí globální katastrofu.
7. Rukavice nepomohou, ale mohly by, takže je někdy noste nebo nemusíte.
8. ZŮSTAŇTE DOMA, ale je důležité chodit ven.
9. Virus děti nenapadá, s výjimkou těch dětí, které napadl.
10. Virus nenapadá zvířata, ale pořád je tu ta kočka z Belgie, která měla pozitivní testy v únoru, kdy se ještě netestovalo.
11. Když chytnete virus, budete mít hodně symptomů, ale můžete mít symptomy, i když ten virus mít nebudete. Můžete chytit virus i bez symptomů nebo být nakažlivý, aniž byste měl symptomy nebo nebýt nakažlivý i přesto, že symptomy máte...
12. Pro zlepšení imunity byste měli cvičit a jíst zdravě, ale jezte cokoliv, co máte po ruce, protože je lepší nechodit nakupovat.
13. Je důležité dýchat čerstvý vzduch, ale nechoďte do parků, ale choďte na procházky. Ovšem nesedejte si, pokud tedy nejste staří, ale ne na moc dlouho. Pokud si ale sednete, nesmíte svačit.
14. Nenavštěvujte staré lidi, ale je potřeba, abyste se o staré lidi postarali a nosili jim jídlo a léky.
15. Pokud jste nemocní, můžete jít ven, když je vám lépe, ale nikdo z vaší domácnosti nesmí jít ven, když je vám lépe, pokud tedy nepotřebují jít ven.
16. Můžete si nechat dodat jídlo z restaurace do domu. Tyhle dodávky jsou bezpečné. Ale potraviny, které si přinesete sami, je nutné nechat venku dekontaminovat po dobu 3 hodin, včetně mražené pizzy.
17. Nesmíte jít na návštěvu za vaší starší matkou nebo za babičkou. Ale ony si smí vzít taxíka, kterého bude řídit starší řidič.
18. Pokud venku dodržujete bezpečnou vzdálenost od ostatních, jste v bezpečí, ale i na bezpečnou vzdálenost nesmíte jít ven ani se svými kamarády, ani s cizími lidmi.
19. Virus zůstává aktivní na různých površích dvě hodiny ... nebo čtyři hodiny ... nebo šest hodin ... vlastně dny, ne hodiny. Ale potřebuje k tomu vlhké prostředí. Nebo chladné prostředí, které je teplé a suché...
20. Školy jsou zavřené, takže je potřeba učit děti doma, pokud je tedy nepotřebujete poslat do školy, protože doma nejste. Pokud doma jste, můžete doma učit pomocí různých portálů a virtuálních učeben, pokud tedy nemáte pomalý Internet nebo více jak jedno dítě a pouze jeden počítač a nepracujete z domu.
21. Počet obětí koronaviru bude oznamován denně, ale kolik lidí bylo nakaženo, nevíme, jelikož testují pouze ty, kteří jsou na umření, aby zjistili, jestli to je ten důvod, proč zemřou.
22. Měli byste zůstat v karanténě, dokud virus nepřestane infikovat lidi, ale infikovat lidi přestane, až budou všichni infikováni, takže je důležité, abychom byli infikováni, ale ne všichni.
23. Kvůli koronaviru žádný podnik nezkrachuje, kromě těch podniků, které kvůli koronaviru zkrachují.

Převzato od Richard Grannon Coaching and Psychology

Prosím velmi důležité!

12.07.2020

Rychlá navigace: