Souvislosti, které všude nenajdete

Schyluje se k superskandálu s nedozírnými důsledky

Trump je přesvědčen, že Nejvyšší soud bude zděšen masivními volebními podvody, jejichž důkazní materiál bude sloučen do jednoho senzačního případu, a určí skutečného vítěze. Právnička Sidney Powellová se zaměřila na odhalení podvodného systému elektronického hlasování "Dominion" použitého při volbách téměř ve třiceti státech USA, který podle všeho ukradl miliony hlasů Trumpovi a dalším republikánským kandidátům ve prospěch Bidena a Demokratů. Tento "divotvorný systém" vyvinuli přátelé "filantropa" George Sorose, aby ve volbách vítězili jejich "favorité". Tato ctihodná právnička, která se stala terčem bezprecedentních útoků a výhrůžek ze strany globalistů a jimi využívaných levicových extrémistů, už veřejně oznámila, že má pro svá obvinění dostatek důkazů.
Docela zábavné je, že obvinění Republikánů z volebních podvodů již byla potvrzena samotným kandidátem na amerického prezidenta Joe Bidena, který při veřejném vystoupení před kamerami řekl: "Vytvořili jsme, jak jste mohli vidět, během Obamovy vlády, myslím, nejrozvětvenější a nejkomplexnější organizaci na volební podvody v historii americké politiky."
Na nedávné tiskové konferenci v Bílém domě i Trumpův advokát Rudy Giuliani toto jeho freudovské přeřeknutí zaregistroval a s hořkým úsměvem okomentoval. Odhalení neohrožené Sidney Powellové slibuje naprostý šok, který jedním rázem stvrdí Trumpovo vítězství, což by mohlo znamenat, že veškerá další práce na prokazování volebních machinací Demokratů už nebude ani potřeba. Všechno je natolik závažné, že demokraticky smýšlející lidé budou otřeseni, až se prokáže, kdo všechno se proti prezidentovi spikl – CIA a řada západních spojenců USA, včetně jejich zpravodajských služeb, a navíc i Venezuela, která jako jedna z prvních blahopřála k "vítězství" a mnozí jiní "rychlí gratulanti". Advokátka sdělila, že se rozhodla vytrvat až do konce a v případě nutnosti i položit svůj život za demokracii a republiku, kterou zevnitř rozvracejí levičáci a zvenčí zahraniční aktéři s pochybnou reputací, aby "obnovila vizi Ameriky jako místo svobody, plnohodnotného života a cesty ke štěstí". Když toto prohlásila a po té, co jí zablokovali účty na sociálních sítích, obklopena meinstreamem veřejně démonizovanými spolupracovníky, těžko dokázala zadržet slzy.
Pak Powellová potvrdila toto: "Mnou shromážděné důkazy, že tento softwarový nástroj (Dominion) byl použit k převedení milionů hlasů od prezidenta Trumpa a dalších republikánských kandidátů na Bidena a další demokratické kandidáty, jsou nezvratně ohromující. Pokračujeme ve specifikaci žaloby a plánujeme ji podat tento týden. Bude to epické. Celá tato žaloba bude podána k Federálnímu soudu, protože problém se týká celé země."
Masivní volební podvody vedou k serveru španělské společnosti Scytl v německém Frankfurtu nad Mohanem, který ovládá CIA. Příslušníci evropského kontingentu Vojenské kontrarozvědky amerického ministerstva obrany – RUMO zorganizovali razii ve frankfurtské kanceláři CIA a zmocnili se serveru, na němž zůstaly obsaženy data a stopy toho, jak hlavní americká špionážní agentura podvodně manipulovala se 78 miliony amerických hlasů odeslaných do Německa a Španělska za účelem roztřídění. Nyní je tento server v USA na bezpečném místě a je k němu přístup, díky čemuž je možné potvrdit a prokázat vznesená obvinění. Příznačné je, že britská zpravodajská služba (MI6) a pravděpodobně i německá tajná služba věděly o piklích CIA, ale Trumpově administrativě nic neprozradily, aby pomohly Demokratům se ho zbavit. Elektronické hlasování bylo zfalšováno po celých Spojených státech, a to jak ze zahraničí, tak z domova, a to nejen v "nerozhodných státech". V samotných USA využívali venezuelský software, speciálně vytvořený pro falšování voleb (kromě četných a masivních vložení všemožných druhů "falešných" papírových hlasovacích lístků), vyškolení zaměstnanci společnosti Dominion, která má sídlo v Kanadě, je financovaná z Číny a má úzké vazby na vedení Demokratické strany, "Antifu" a Sorose. Falšování nespočívalo pouze v zasahování do volebního procesu v konkrétních volebních místnostech, ale také v automatickém odepisování 35 tisíc hlasů od každého republikánského kandidáta ve prospěch demokratického. Někomu to stačilo k "vítězství". Ve skutečnosti prezident Trump ve volbách nezískal 73 milionů hlasů, ale 80 milionů – Demokraté mu různými způsoby ukradli 7 milionů hlasů. Republikánští poslanci kandidující do Senátu a Sněmovny reprezentantů amerického Kongresu touto loupeží utrpěli rovněž.
Celý podvodný systém mohl zůstat bez povšimnutí, nebýt rekordního počtu hlasů ve prospěch prezidenta Trumpa, což narušilo "manipulační algoritmus" fungující při malých rozdílech hlasů a donutilo uživatele podvodného systému horečně šturmovat, dělat chyby a v důsledku toho se prozradit. S největší pravděpodobností byly volby stejným způsobem zmanipulovány také v některých evropských zemích, v Latinské Americe a v Kanadě. V USA se to během posledních asi patnácti let také dělo, ale většinou pouze lokálně – na Floridě, v Kalifornii, v primárkách Demokratické strany v roce 2016, kdy zvítězil senátor Bernie Sanders, ale prezidentskou kandidátkou se stala Hillary Clintonová. Existují důkazy, že podobným způsobem Barack Obama, který se prosadil do Bílého domu na dvě funkční období, úspěšně "přibrzdil" v prezidentských volbách republikánského kandidáta Mitta Romneyho. Demokraté čachrovali s výsledky i v roce 2016 proti Trumpovi, ale poněkud skromněji než nyní v domnění, že to bude stačit, ale už tehdy volební výsledky Trampa "zavařily vložené algoritmy".

Schyluje se k superskandálu s nedozírnými důsledky

09.12.2020

Rychlá navigace: