Souvislosti, které všude nenajdete

Stanné právo je lepší než krvavá občanská válka!

Americký prezident Donald Trump měl přesně ve 12 hodin místního času dne 2. 12. 2020 neočekávaný projev, který trval 45 minut a mainstreamová média jej přerušovala, vypínala a bojkotovala. To zásadní zaznělo a bylo naznačeno hned v prvních dvou minutách projevu. Je to zásadní vzkaz, který vyplynul z jeho projevu. Donald Trump totiž prohlásil hned v úvodu, že může jít o jeho možná nejdůležitější projev, který kdy učinil. A vzápětí o chvíli později prohlásil, že jako prezident nemá žádnou vyšší povinnost, než hájit zákony a ústavu Spojených států. Proto je podle svých slov připraven a odhodlán chránit americký volební systém, který je nyní atakován a je pod zlovolným útokem. Tyto výroky lze tlumočit pro větší srozumitelnost, jako vymezení práva a povinnosti chránit a hájit ústavnost USA, což prezidentovi umožňuje použít a povolat armádu na ochranu zákona, ústavy a republiky ve chvíli, pokud je v ohrožení. Načasování tohoto projevu, hodina a datum, 12. hodina, 2. prosince 2020, naznačuje okultní rovinu tohoto vystoupení. Donald Trump přednesl nejdůležitější projev svého života a naznačuje, že bude chránit zákony, ústavu a americký volební systém před nepřítelem. Trump tím vyslal odhodlaný vzkaz generálu Flynnovi a hnutí We, The People.
Jen pár hodin po Trumpově projevu v Bílém domě vyšel ve Washington Times celostránkový inzerát hnutí We The People, které zastupuje Sidney Powell, aby prezident Trump vyhlásil na území USA rámcově omezené stanné právo a zajistil opakování voleb pod dozorem americké armády!
Média mainstreamu odmítala projev přenášet a například CNN úplně přenos ignorovala. Reakce CNN je naprosto klíčová a dnes se ukazuje, že věděla moc dobře, proč projev nevysílala. Trump o několik hodin předtím v projevu tajemně naznačil, že to zvažuje. V inzerátu je odkaz na americkou historii, kdy prezident Abraham Lincoln nechal armádou zatknout senátory, guvernéry a kongresmany, kteří ohrožovali integritu a bezpečnost voleb a republiky. A včerejší Trumpův projev s jeho výroky o tom, že jako prezident je odhodlán chránit volební systém v USA, nebyl ve skutečnosti určen americké veřejnosti, ale měl za úkol, aby dolehl k uším všem vlivným politikům a kongresmanům a náčelníkům ozbrojených sil USA, tedy i generálům v Pentagonu. Donald Trump si totiž v projevu vymezil pozici jako prezident, který má povinnost chránit zákony, ústavu a celý volební systém.
Jinými slovy, prezident se v projevu vůbec nestavěl do pozice kandidáta ve volbách, ale opřel se o současnou a stále platnou pozici prezidenta, který má za povinnost chránit ústavu a zákony.
Tento projev byl vyslaným signálem, že omilostnění generála Michaela Flynna nebylo bezúčelné. Jakmile prezidentův projev skončil, generál Michael Flynn, Sidney Powell a Lynn Wood vydali jménem hnutí We, The People Convention (WTPC) ve Washington Times de facto občanskou objednávku s výzvou prezidentovi, aby kráčel ve šlépějích Abrahama Lincolna a zahájil za pomoci armády zatýkání a rovněž začal organizovat opakované volby pod dozorem armády. CNN mlčí jako zařezaná a je jasné, že zadky se jim svírají strachem, protože Trump neměl projev ve 12 hodin 2. 12. 2020 pro srandu králíkům, ale protože je velmi pravděpodobné, že nyní použije prezidentské pravomoci k ochraně ústavy.
Ano, situace došla do bodu, kdy prezident stojí před použitím této moci, kterou mu dává ústava. Text inzerátu ve Washington Times je následující:
WTPC vyzývá prezidenta, aby vyhlásil omezené stanné právo, aby se konaly nové volby a armáda chránila naše hlasování, pokud zákonodárci, soudy a kongres nechtějí dodržovat ústavu. Výkon mimořádné autority na obranu našeho hlasování je potřebný, protože stanné právo je lepší než krvavá občanská válka!

Stanné právo je lepší než krvavá občanská válka!

12.12.2020

Rychlá navigace: