Souvislosti, které všude nenajdete

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 3. část

Smrt zrádce amerického lidu Johna McCaina byla pravděpodobně popravou a signalizuje novou fázi demontáže zločinecké Kabaly, která ovládala USA od roku 1913. Na tom se shoduje Pentagon i některé agenturní zdroje. "Zrádce McCain by mohl být prvním, komu by vojenský soud udělil trest smrti, ale kterému bylo zřejmě dovoleno zemřít se ctí, jako Rommelovi, který tak zachránil pověst námořnictva při demontáži deep state". Takto popsal situaci jistý zdroj z Pentagonu.

Skutečný boj ale začne, až bude demontovaná americká pobočka Kabaly a vojensko-průmyslový komplex USA se postaví proti euroasijské alianci, která má sídlo ve Švýcarsku. Tento konflikt se skončí, doufejme, úplným přetvořením poválečných institucí, jako jsou OSN, BIS, MMF, EU atd. Klíčem je, že se "Aliance" protinacistických sil zaměří na komplex nadací (plus na Vatikánskou banku), které používá chazarská mafie na maskování své kontroly nad centrálními bankami v soukromých rukách, dále na korporace žebříčku Fortune 500 a na většinu takzvaných světových lídrů.

Americká pobočka chazarské mafie zase stále doufá, že obnoví svoji sílu a odstraní amerického prezidenta Donalda Trumpa. Zatím musíme však mít na paměti, že Trump byl jen menším zlem v porovnání se satanisticky ovládanou Hillary Clintonovou. Ještě musí dokázat, že je něčím jiným než jen Rothschildovým agentem, který bojuje proti temnému propojení Bush/Clinton/Rockefeller v USA. Nesmíme zapomínat na to, že Trumpův režim ještě musí odhalit pravdu o zločinech spáchaných 9/11 a vyvolané havárie ve Fukušimě. Zatím se ani vzdáleně nepokusil o deklarovaný reset a o něco jako "jubileum" (podle bible to je akt milosrdenství, tzv. jubilejní rok, ve kterém se půda vrací jejím původním majitelům, odpouštějí se všechny dluhy a otroci jsou propuštěni na svobodu).

Bývalý zpravodajský důstojník CIA a námořnictva Robert David Steele říká: "Odhalení pravdy o 9/11 je žhavé téma. Prezident přislíbil, že skutečnou pravdu odhalí. Není ale rozhodnutý, zda to má udělat před volbami nebo po nich, protože se obává, že přibití Dicka Cheneyho a neokonzervativců pracujících pro sionistický Izrael na kříž by bylo příliš uspěchané. Podobné to je s odhalením masové vraždy 11. března 2011 – útoku na Fukušimskou atomovou elektrárnu za pomoci tcunami. NSA má shromážděny o tom všechny důkazy a detaily, které vedou k bývalému "černému papežovi" (vrchnímu jezuitovi) Petrovi Hansovi Kolvenbachovi a izraelskému premiérovi Benjamínovi Netanjahuovi. Od nich vede trasa k satanistické zednářské lóži P2, Vatikánu, Švýcarsku a BIS. Papež a Vatikán jsou klíčem ke skutečné změně ve fungování této planety, protože většina takzvaných světových lídrů je řízená Vatikánem a uplacena penězi, pocházejícími z miliardových vatikánských bankovních účtů nebo je zastrašována vyhrůžkami, vraždami a sesazením. Stopa z útoku ve Fukušimě vede i do spirituální oblasti, protože přední zednáři z P2 jako Cavalier z Řádu německých rytířů a vatikánský vrah Vincenzo Mazzara tvrdí, že v konečném důsledku přijímají příkazy od entity nazývané "Černé slunce", která "komunikuje" prostřednictvím gama vln. Zdroje z Pentagonu trvají na tom, že boj o planetu Zemi má především ezoterický a mimozemský rozměr a hovoří, že na této frontě jsou systematicky ničeny jejich poslední chazarské podmořské a podzemní základny a jsou zvažovány další zásahy proti pevnostem chazarské Kabaly a rodinnému komplexu Rothschildovců v kantonu Zug ve Švýcarsku i jejich obsazení. Je ale nepravděpodobné, že se to stane v době úřadování Trumpa, protože když byl obchodníkem a dostal se do bankrotu, zachránili ho právě Rothschildové. Je to jasné znamení toho, že Trump je ovládaný centrálními bankéři. To může být důvod, proč jsou lidé (mohli bychom spíš říci ikony Kabaly) jako Hillary Clintonová stále na svobodě. Přestože jsou mnozí z popředních chazarských zločinců na svobodě, útoky na Kabalu na nižších úrovních mají efekt sněhové koule, která se stále nabaluje. Zdroje z Pentagonu informují o tom, že společnost Monsanto čelí masívním soudním sporům a vyšetřováním týkajících se glyfosátu, GMO ad., které by mohli zničit tuto společnost Kabaly. Zdroje dále také dodávají, že postavení velkých farmaceutických společnosti Big Pharma začíná být velmi vratké nejen na základě veřejného hněvu za vysoké ceny léků, ale i na základě zabíjejících vakcín, které vytváří například Merck."

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 3. část

23.10.2019

Rychlá navigace: