Souvislosti, které všude nenajdete

To, co nyní nezadržitelně přichází...

Mnozí udělali všechno pro to, aby informovali veřejnost o tom, co se děje na naší planetě přímo pod našimi nosy a co je ignorováno. Ti, kteří se odmítli zorientovat, už nebudou mít možnost se vyhnout nakumulovaným šeredným pravdám a bude to pro ně šílené až smrtící. Ti, kteří věřili, že filmy, televize a videohry jsou zde výlučně pro zábavu, budou surově probuzeni. Jakmile se začnou šířit 8-hodinové smyčky dopředu nahraných videí přes satelit aliančních vesmírných sil do všech zemí světa a ve všech jazycích, bude to přesto všechno ohromujícím skokem směrem k našemu vzestupu.

Vždyť, jak byste mohli duchovně dozrát, když ani nevíte, kdo jste, a odkud jste přišli, jakou máte skutečnou historii, rodokmen, původ a své místo v celé galaxii. Bude to šokující zjištění, až se lidské masy dozví, že téměř všechny instituce a organizace byly zřízené na podporu dravčího a satanského způsobu života skrytých predátorů a parazitů na naší civilizaci.

To, co nyní nezadržitelně přichází ukáže světu, že díky všem legionářským armádám se staneme vítězi, nebudeme dále oběťmi, a vyhrajeme nadčasový boj dobra nad zlem. Když si uvědomíte, že většina obyvatel naší planety zatím ani netuší, že nějaká válka existuje, tak to bude velký zázrak.

To, co nyní nezadržitelně přichází...

14.09.2021

Rychlá navigace: