Souvislosti, které všude nenajdete

Trump potvrzuje, že "se nikdy nevzdá svých ukradených hlasů"

Operativec CIA, který se podílel na krádeži voleb, vypovídal a předpokládá, že ředitelka této organizace Gina Haspel bude tento týden zatčena, protože ministerstvo spravedlnosti zabavilo servery v Německu, které dokazují, že došlo ke změně více než 5 milionů hlasů. Servery CIA v Německu byly zabaveny armádou. Všechny získané výbušné informace z těchto serverů jsou nyní přenášeny od E. Barra k Sydney. Jsme blízko neskutečného informačního výbuchu, a proto lidé ze CIA, kteří jsou uprostřed toho dění, opouštějí Zemi, dokud ještě mohou. "Přiznávám, že jsem se osobně podílel na přepínání tisíců hlasů ve Wisconsinu a byl jsem zodpovědný za to zkurvené vítězství v Kanadě, protože CIA dostala tento úkol. Vše probíhalo hladce, dokud se do této akce nezapojili všichni ti amatéři a my si neuvědomili, že náš neúspěch byl sledován v každém momentě vojenskou rozvědkou, když jsme měnili hlasování. Do hajzlu! E. Barr se svými lidmi nás sledovali, jak měníme hlasy. Ano, jsme v prdeli kvůli těm levicovým negrům. Slyšel jsem, že Haspel a vrchní vedení CIA budou velmi brzy zatčeni. Možná dokonce dnes večer, ale určitě do poloviny příštího týdne. Brennan to říkal Haspelové, že se to stane, a už je to tady."
"Tyto volební podvody jako je Hammer a scorecard se totiž nepoužívali JEN ve Spojených státech, ale ve všech zemích commonwealthu, Kanadě, Austrálii, Německu a ve všech zemích třetího světa".
Informátor CIA dále uvedl ve svém prohlášení: "Tak jsme pár hodin od začátku Jackpotu!" Powellová už ví, že jak guvernér Georgie, tak státní tajemník byli podplaceni Číňany, aby "zavřeli oči" před manipulacemi s automaty na sčítání hlasů. Powellová se nyní chystá dostat na bankovní účty, kde za to přijímali peníze. Mají také už k dispozici záznamové video toho momentu, kdy je staženo nepravdivé hlasování. Na základě těchto skutečností Bílý dům plánuje globální obchodní sdružení, které vylučuje ze spolupráce čínský režim. Trumpova administrativa postupuje ve svém záměru čelit nátlaku, který Čínská komunistická strana (ČKS) působí na jiné národy, a navrhuje globální obchodní sdružení, které vyloučí čínský režim, který považují za globální hrozbu.
Postupně je rekonstruován algoritmus použitý ke krádeži voleb v Pensylvánii. Trump na základě nezvratných důkazů již zřejmě brzy osloví národ, aby oznámil rozsáhlé zatýkání těch, kteří se podíleli na tomto spiknutí a tomto závažném podvodu. Veřejnost je na tento zásah v celku připravena, jelikož 75% republikánů a 30% demokratů už VÍ, že tyto volby byly ukradeny Bidenem. Jen se ještě potřebují přesvědčit o tom, že šlo navíc o mezinárodní komunistickou operaci, což doloží důkazy Sidney Powell, která by následně měla povolit vojenský zásah. Sidney Powell pak bude oprávněna být součástí vojenských tribunálů, které budou soudit spiklence. Překlad analýzy Obamova zákona z roku 2012, zmocňuje US prezidenta Trumpa, aby mimo jiné mohl pověřit armádu k zadržení zrádných agentů FBI.
Informační bomba byla odpálena v Georgii, protože guvernér a státní tajemník (REPUBLIKÁNI), kteří potvrdili podvodné výsledky, byli uplaceni Čínou. Soudní spor o podvody s voliči, který v Georgii podala Sidney Powellová, ukazuje, že záležitost, která údajně zastavila sčítání (údajné přerušení potrubí) byla falešná. Powelová zveřejnila video, které ukazuje, že neakreditovaní "volební dozorci" manipulují s hlasovacími počítači, zatímco volební místnost měla být uzavřena, dokud nebude odpočet hlasů znovu spuštěn. Tento důkaz je důkazem konečným. Čínské banky dokonce uvádějí Patenty k systému volebních podvodů Dominion jako ručitele. Jsou zdokumentovány sumy peněz, které čínská komunistická strana zaplatila americkému tisku za cenzuru pravdy v puči proti Trumpovi. Telefonní konverzace ukazuje, že hlasy mohly být také zfalšovány v Číně. Toto zapojení Číny do volebních podvodů by mohlo být důvodem k válce.
Krok prezidenta Trumpa umožnit kandidátovi Bidenovi přístup k prostředkům pro takzvanou "přechodnou vládu", lze nyní jasně vysvětlit. Jedná se o tuto hru: aby měl Biden přístup k těmto fondům, musí učinit čestné prohlášení o "střetu zájmů", což znamená, že není žádným způsobem zavázán "vnější" moci. Tehdy se objeví platby, které dostal od čínské komunistické strany prostřednictvím svého syna. (Mají obstavené bankovní účty). Biden byl klasifikován jako "hrozba pro národní bezpečnost", s níž se případ dostal až k ministerstvu obrany, které povoluje zásah armády na domovské půdě a zahajuje zatýkání speciálními silami (tento šach – mat má provést bývalý zelený baret, Chris Miller, vedoucí ministerstva obrany).

Trump potvrzuje, že 'se nikdy nevzdá svých ukradených hlasů'

08.12.2020

Rychlá navigace: