Zvláštní zmínku si zaslouží i objekty, jako jsou nezarostlé mýtiny v lesích, které se hojně vyskytují za Uralem
(Proč nebyla nalezena starověká města Sibiře, 4. díl)
Nezarostlé mýtiny jsou dobře viditelná místa ze satelitních map i z okna letadla a představují dokonale rovnoměrnou, pravidelnou strukturu, která si zachovává své proporce bez ohledu na jakékoli ohyby terénu. Neexistují žádné důkazy o tom, že by snad tyto mýtiny dnes někdo udržoval (zvláště v tak rozsáhlém prostoru a na tak odlehlých místech), to by byla titánská a extrémně nákladná práce. Tato místa nicméně nezarůstají a někteří badatelé poukazují na skutečnost, že pod vrstvou drnu na nich našli kamenné bloky. Existuje spousta hmotných a nezpochybnitelných důkazů o tom, že v nedávné minulosti Země (200-400 let) zde proběhla nějaká zásadní katastrofická událost, která je nám tajena.
To dokazují: – četná dokonale kulatá trychtýřová jezera, která jsou nejpočetnější na Sibiři; zvýšená radiace pozadí v těchto stejných kráterech a detekce cesia během výzkumu; – velmi radikální proměna pobřeží východní Sibiře a Dálného východu (ve srovnání se všemi tehdejšími mapami) a vznik rozsáhlé pouštní zóny v Africe, kde opět, soudě podle map, ještě nedávno tekly řeky a stálo mnoho měst. Vykopaní nalezení mamuti mají v útrobách nestrávenou potravu v žaludku, což naznačuje, že doslova zmrzli během okamžiku. Lesy Sibiře v celé oblasti jsou velmi mladé a nelze nalézt stromy starší 200 let, což je nepochopitelné ve srovnání s lesy Kanady v podobném klimatickém pásmu. Nové geopolitické přerozdělení světa v 19. století je také znakem globální změny (napoleonské války a anglo-americká válka v roce 1812).
Samostatně stojí za zmínku několikametrové zasypané budovy. Málokdo je překvapen, že doslova v každém městě - Rusku, Evropě, Americe - jdou staré budovy hluboce vsazené do země. Vizuálně je to vidět z oken suterénu, která bývala vrchními obytnými podlažími. Nyní často vyčnívají ze země jen o 1/5. Ukazuje se však, že se vůbec nebavíme o jednom podlaží (což by se dalo vysvětlit zvednutím vozovky): při restaurování objektů, ale vědci s překvapením zjistili, že budovy jsou vnořeny pod zem na 3 až 4 podlažích. Tyto podzemní patra přitom mají okna a vnější dekorativní výzdobu, to znamená, že při jejich výstavbě se vůbec nepředpokládalo, že budou někdy pohřbeny... S přihlédnutím k faktu, že se jedná o naprosto všudypřítomný jev, tak se zdá, že se nedávno z nebe valily proudy hlíny a bláta. To by vysvětlovalo, proč všechny 2 až 3 patrové budovy minulosti jsou nyní jednoduše POD ZEMÍ. Když se procházíme po starých městech, vůbec netušíme, co všechno je pod našima nohama. Stále nás atakuje palčivá, nezodpovězená otázka, kolik budov bylo pohřbeno v různých částech světa. Také se zdá se, že k nejkatastrofálnějším škodám došlo na Sibiři, protože tam zůstalo minimum budov. Mnohá starověká města za Uralem a na Sibiři dosud sice nebyla nalezena, ale to vůbec neznamená, že neexistovala.
09.12.2024