Souvislosti, které všude nenajdete

Archonti brání evoluci lidstva – Dr. Tullio Simoncini (1. část)

(Článek 86)

Dalším, z široké škály potlačených objevů, vynálezů a převratných technologií Archonty za oponou je práce a výzkum Dr. Tullio Simonciniho na poli onkologie, který zjistil, že rakovina je v podstatě plísňové onemocnění. Tullio začal hledat účinné fungicidní léky a nakonec zjistil, že se plíseň nedokáže adaptovat na přítomnost hydrogenuhličitanu sodného, který je hlavní složkou jedlé sody. Houba se nedokáže přizpůsobit alkalickému prostředí, které aktivuje jmenovaná látka a postupně včetně nádorů usychá.

Simoncini tak začal svým pacientům vpravovat do těla roztok hydrogenuhličitanu sodného, který byl vstřikován přímo do vyživovácí žíly vedoucí k nádoru nebo přímo do nádoru prostřednictvím nástroje, který se podobal endoskopu. Výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. V roce 1983 Dr. Simoncini léčil italskou ženu, která se jmenovala Gennaro Sangemano, které lékaři předpověděli smrt během několika měsíců. Trpěla rakovinou plic. V rukách Simonciniho se však v pozoruhodně krátké době uzdravila. Množství následných testů po její léčbě už přítomnost rakoviny nepotvrdilo.

Lékař posílen úspěchem začal praktikovat tuto metodu i s ostatními pacienty a opět s velkým úspěchem. Nakonec se rozhodl, že přednese své závěry italskému ministerstvu zdravotnictví a věřil, že budou urychleně zahájeny oficiální klinické studie. Jaké však bylo jeho překvapení, když italské ministerstvo zdravotnictví nejen že neschválilo požadované klinické testování, ale zároveň ho zažalovalo a připravilo o jeho lékařskou licenci za to, že léčil pacienty neschváleným postupem.

Tady jsme se dostali k podstatě věci. Takže my, lidé, se prostě můžeme nechat léčit pouze metodami, které schvaluje globální mocenský systém, ovládaný skrytě Archonty. V opačném případě se každý lékař, ale v podstatě kdokoliv vystavuje nebezpečí perzekuce ze strany novodobé mocenské inkvizice. Tak je nenápadně naplňována agenda degenerace a likvidace lidstva, kterému jsou znepřístupňovány výsledky jeho tvůrčí činnosti, potlačována a velmi omezena jeho svobodná volba (základní vesmírný postulát). Toto se může dít jen za servilní spolupráce všech tvrdě kontrovaných a ovládaných komerčních médií.

Masmédia, vlastněná samozřejmě opět jedním a tím samým mocenským systémem, zahájila nevybíravou kampaň zesměšňování, takže v podstatě nebylo dne, aby Simoncini nebyl vláčen v tisku. Vše vyvrcholilo vykonstruovaným případem zabití pacientky, takže tento talentovaný doktor byl odsouzen ke třem letům vězení. Souběžně vydaly zdravotnické instituce prohlášení, že způsob léčby rakoviny prostřednictvím roztoku hydrogenuhličitanu sodného je "bláznivý" a "nebezpečný" a to v době, kdy miliony pacientů zemřou bolestivou smrtí "osvědčenou" a "bezpečnou" chemoterapií.

Archonti brání evoluci lidstva - Dr. Tullio Simoncini (1. část)

01.10.2018

Rychlá navigace: