Souvislosti, které všude nenajdete

Nejnovější příspěvky

Děsivé vedlejší účinky nezákonně přikázané vakcinace amerických vojáků (2. část)

Děsivé vedlejší účinky nezákonně přikázané vakcinace amerických vojáků (2. část)

(2. část)

Ministerstvo obrany souhlasilo s poskytováním pravidelných studií vakcíny pro příslušníky armády v pravidelných aktualizovaných zprávách o bezpečnosti této vakcíny. Jelikož Pfizer nevyrábí svoji vakcínu Comirnaty schválenou FDA, a na základě našeho výzkumu a ostatních publikací víme, že nouzově schválené vakcíny jsou jediné vakcíny dostupné pro vojáky, můžeme se domnívat, že americké armádní složky byly už rok využívány jako obří studijní skupina… více

18.06.2024

Reiner  Fuellmich – Jaký je cíl covidu a očkování, kam to celé směřuje & odhalení podvodů | "Tito lidé zaplatí vysokou cenu" (10. část)

Reiner Fuellmich – Jaký je cíl covidu a očkování, kam to celé směřuje & odhalení podvodů | "Tito lidé zaplatí vysokou cenu" (10. část)

(10. část)

Ty počty naočkovaných lidí, podle mě, jsou čísla naprosto falešná. Lžou nám vždy, když jen otevřou pusu, tak děsivě moc lžou. Podle nás je tady v Německu více jak 40 % lidí, co ještě nejsou očkovaní. Oni tvrdí, že 80 % nebo i víc je naočkováno, ale tomu naprosto nevěříme. To samé platí ve Spojených státech až na to, že ve Spojených státech je to ještě větší lež, protože se domníváme, že je možná naočkováno 50-55 %, víc ne… více

21.06.2024

Reiner  Fuellmich – Jaký je cíl covidu a očkování, kam to celé směřuje & odhalení podvodů | "Tito lidé zaplatí vysokou cenu" (9. část)

Reiner Fuellmich – Jaký je cíl covidu a očkování, kam to celé směřuje & odhalení podvodů | "Tito lidé zaplatí vysokou cenu" (9. část)

(9. část)

Nemám jasnou představu, jak se s nimi bude odvíjet duchovní zúčtování, ale každopádně si myslím, že budou muset zaplatit hodně vysokou cenu. Současný zkorumpovaný právní systém toho mnoho nespraví, ale až náš nový právní systém si to s nimi řádně vyřídí a provede velký úklid. Máme podporu právníků po celém světě, ve všech státech. Jsou jako my této věci oddáni a podporují nás v našem úsilí. Máme velký tým, a nikdo to nedělá pro své ego a nikdo z nás ostatním nemusí nic dokazovat. Děláme to, protože věříme v to, co děláme a jasně si uvědomujeme, že tu jde o boj mezi dobrem a zlem a také víme, že stojíme na straně těch dobrých!… více

19.06.2024

Reiner  Fuellmich – Jaký je cíl covidu a očkování, kam to celé směřuje & odhalení podvodů | "Tito lidé zaplatí vysokou cenu" (8. část)

Reiner Fuellmich – Jaký je cíl covidu a očkování, kam to celé směřuje & odhalení podvodů | "Tito lidé zaplatí vysokou cenu" (8. část)

(8. část)

Všechno co se děje je neuvěřitelné. Jaké to bude mít pro tyto vrahy důsledky? Lidé jsou naštvaní a chtějí spravedlnost! Myslím ale, že musíme být opatrní, aby se to nevymklo kontrole a nedošlo k násilnostem, protože to by uvítali. Pak by mohli nasadit své vlastní vojsko, pokud ještě nějaké mají. Jsou tři roviny, na kterých musíme bojovat. První je vzdělávání, ukažme pravdu, odhalme všechny lži. Další je právní rozměr. Musíme pokračovat s naší právní činností, především na mezinárodní úrovni. A pak tu máme také duchovní stránku věci. Všichni si uvědomujeme, že tu je ještě něco dalšího, duchovní aspekt, který nás mimochodem spojuje a je dalším silným podnětem k zásadním změnám… více

17.06.2024

Reiner  Fuellmich – Jaký je cíl covidu a očkování, kam to celé směřuje & odhalení podvodů | "Tito lidé zaplatí vysokou cenu" (7. část)

Reiner Fuellmich – Jaký je cíl covidu a očkování, kam to celé směřuje & odhalení podvodů | "Tito lidé zaplatí vysokou cenu" (7. část)

(7. část)

To, co se ve skutečnosti děje, je postupné "zmenšování" populace a snaha o totální ovládnutí obyvatel. Úmyslné jsou ničeny národní ekonomiky ve prospěch amerických platforem, jakým je například Amazon a vedle úmyslného ničení našich ekonomik probíhá i úmyslné ničení našeho zdraví… více

14.06.2024

Reiner  Fuellmich – Jaký je cíl covidu a očkování, kam to celé směřuje & odhalení podvodů | "Tito lidé zaplatí vysokou cenu" (6. část)

Reiner Fuellmich – Jaký je cíl covidu a očkování, kam to celé směřuje & odhalení podvodů | "Tito lidé zaplatí vysokou cenu" (6. část)

(6. část)

Vše nasvědčuje tomu, že se nás snaží ovládnout a zmanipulovat naše DNA prostřednictvím mRNA injekcí. Existuje ještě mnoho skrytého v rámci této obří kampaně. Nikdo vlastně neví, co v těch injekcích je, to vědí jen oni. Naše vlády, jak už jsem říkal, už nejsou naše vlády. Jsou bohužel totálně pod kontrolou té druhé protilidské strany. Tohle především platí tady v Evropě, kde plánují dosadit první mini světovou vládu, "skutečnou světovou vládu", jak prohlásil papež ve své knize "Fratelli tutti", která vyšla v roce 2020, kde prohlašuje, že se všichni musíme podrobit nové světové vládě pod vedením OSN. Chtějí začít s Evropou a ta agenda, podle které postupují, se nazývá HERA (Health Emergency Response Agency – Krizový zdravotní úřad)… více

12.06.2024

Reiner  Fuellmich – Jaký je cíl covidu a očkování, kam to celé směřuje & odhalení podvodů | "Tito lidé zaplatí vysokou cenu" (5. část)

Reiner Fuellmich – Jaký je cíl covidu a očkování, kam to celé směřuje & odhalení podvodů | "Tito lidé zaplatí vysokou cenu" (5. část)

(5. část)

Druhá lež Drostena byla, když řekl: "Já jsem vymyslel PCR test, který vám poví, kdo je skutečně nakažlivý.". To je samozřejmě nehorázná lež, protože PCR test, jak opakovaně říkal jejich skutečný vynálezce Kary Mullis, není určený pro diagnostické účely, je pro vědecké účely, ale ne pro diagnostické účely, protože nedokáže rozlišit mezi neživou a živou látkou… více

10.06.2024

Reiner  Fuellmich – Jaký je cíl covidu a očkování, kam to celé směřuje & odhalení podvodů | "Tito lidé zaplatí vysokou cenu" (4. část)

Reiner Fuellmich – Jaký je cíl covidu a očkování, kam to celé směřuje & odhalení podvodů | "Tito lidé zaplatí vysokou cenu" (4. část)

(4. část)

Zločinecká finanční operace v letech 2008–2009 byla málem odhalena, ale jediné, co se stalo, že začali tisknout ještě více peněz, fůry peněz. V září 2019 znovu hrozilo, že celá tahle záležitost praskne. ONI tehdy chtěli, aby to všechno bouchlo, zhroutilo se, ale aby to proběhlo podle jejich scénáře. Protože kdyby to bouchlo nějak nekontrolovatelně, tak by lidi pochopili, kdo za vším stojí – dnes tomu říkáme Liga z Davosu, což jsou ti, co se pravidelně jednou ročně scházejí na platformě Světového ekonomického fóra… více

07.06.2024

Reiner  Fuellmich – Jaký je cíl covidu a očkování, kam to celé směřuje & odhalení podvodů | "Tito lidé zaplatí vysokou cenu" (3. část)

Reiner Fuellmich – Jaký je cíl covidu a očkování, kam to celé směřuje & odhalení podvodů | "Tito lidé zaplatí vysokou cenu" (3. část)

(3. část)

Došli jsme k tomuto závěru: Jsou tu šarže, které byly úmyslně dané do oběhu těmito farma giganty jako placebo, a které jsou na bázi solných roztoků. Pak dali do oběhu zabijácké injekce, pak si zase dali pauzu a umístili do oběhu další solné roztoky a pak zase zabijácké injekce, to vše úmyslně a s plným vědomím, co dělají. Je to nepopiratelné. A neexistuje žádná neškodná obhajitelná vysvětlení toho, co provedli. Tohle není nevinné, ale je to zcela záměrná genocida… více

05.06.2024

Reiner  Fuellmich – Jaký je cíl covidu a očkování, kam to celé směřuje & odhalení podvodů | "Tito lidé zaplatí vysokou cenu" (2. část)

Reiner Fuellmich – Jaký je cíl covidu a očkování, kam to celé směřuje & odhalení podvodů | "Tito lidé zaplatí vysokou cenu" (2. část)

(2. část)

Nejnovější zjištění Dr. Mikea Yeadona a není sám, kdo tohle tvrdí, se zaměřují na tři výrobce vakcín a tvrdí, že to nejsou vakcíny, ani experimentální genová terapie, a že zde jde o experimentální genovou manipulaci. Tady nejde o peníze. V původním plánu to mělo být zavedeno až v roce 2050, ale probouzející se lidstvo je přinutilo tento plán urychlit. Toto nedávné zjištění Mikea Yeadona a dalších je, že tohle je horší devastace lidstva, než co se stalo ve 2. světové válce… více

03.06.2024

Čtěte dál:

Manipulace napříč věků

Zakázaná historie

Co nám ve škole neřekli

Absolutně neuvěřitelné

Géniové v šuplíku

Nebezpečné informace

Odhalení

Ekonomika zítřka

Zdravotnictví na pranýři

Rychlá navigace: