Souvislosti, které všude nenajdete

Emery Smith promluvil – 10. část

(Článek 239)

"Získali jsme mimozemské plavidlo v Novém Mexicu, které bylo bizardního vzhledu a abychom pochopili jeho technologii, potřebovali jsme o něm získat nějaké informace a podle dostupných zdrojů měly být nějaké materiály o tomto typu plavidla ve Vatikánu. Toto plavidlo bylo frekvenčně sestřeleno, nebylo nepřátelské, pouze se příliš přiblížilo k některým zbraním. To říkalo oficiální hlášení. Nebyli zmíněni žádní pasažéři. Plavidlo vypadalo jako čtyřstěn. Byl to robotický dron. Spousta těchto plavidel je vědomá a čas od času vyšlou impulz. Plavidlo bylo průhledné s 8 centimetrovým namodralým světlem uprostřed. Pokud se k němu někdo přiblížil, tak se jeho stěny zaplnily. Uskladnili ho V Novém Mexicu a bylo první svého druhu. Armáda má rozsáhlý katalog plavidel, ale toto se naprosto vymykalo všem ostatním. Vydávalo určité frekvence a nevykazovalo žádnou agresi. Po svém sestřelení bylo očividně funkční. Ta koule uvnitř vydávala energii a energie a světlo může vždy znamenat život. Byl vytvořen tým, který začal prověřovat, zda nejsou o tomto fenoménu informace v jiných zemích a náboženstvích. Existuje řada různých katalogů a databází a Vatikán má tu největší databázi. Má obrovský archív mnoha artefaktů a výjimečných věcí, nalezených ve vesmíru a sesbíraných během mnoha a mnoha let. Je pod Vatikánem, včetně podzemní základny. Vysadili nás a dva vědce na tajné lokalitě ve Vatikánu. Výtahem jsme sjeli dolů asi 8 pater. Od Vatikánu jsme dostali povolení ke vstupu. Nachystali nám příslušné materiály a my tam šli sbírat informace podobné tomu zařízení. Taková spolupráce je zcela běžná a praktikuje se mezi všemi agenturami, i když si jinak konkurují, jako "výměna laskavostí". Existuje letecké křídlo vojensko-průmyslového komplexu a námořní křídlo, které se oddělily po 2. světové válce a vyvinuly se do dvou, zcela odlišných struktur. Konkurují si, ale pokud řeší nějaké otázky tak si pomáhají, protože čím více toho pak vládě ukážou, tak tím více dostanou na konci roku přidělených peněz. Své informace většinou vzájemně nesdílejí, ale spolupracují na věcech, které by sami nerozluštili. K nálezům pravěkých artefaktů a nejrůznějších technologií dochází prakticky každý den na Zemi nebo ve Vesmíru. Plno těchto artefaktů má charakter "trojského koně". Ale je to pozitivní trojský kůň, kterého tu zanechali benevolentní mimozemci, není to zamoření "UI" a nemá sloužit k zamoření planety. Chtějí, aby se lidé dozvěděli o té či oné technologii a pomocí reverzního inženýrství něco vymysleli. Vědci, kteří na tom pracují, si dobře uvědomují, že je to výzva pro ně. Smutné na tom je, že když jsou "hádanky" zodpovězeny, jsou výsledky strčeny do trezoru pod zámek, nebo trvá věčnost, než se nové technologie dostanou k nám, obyčejným lidem a zlepší naše životy. Tyto věci jsou sestřelovány neveřejně v atmosférických oblastech beze svědků a poté opatrně transportovány na Zemi.

Ve Vatikánu jsme již byli očekáváni. Sjeli jsme dolů výtahem, který byl tak veliký, že by se do něj klidně vešlo auto. Otevřely se dveře do sálu plného trezorů ve skleněných oddílech, které se lišily velikostí. Vše obsluhovaly plošiny a pohybovaly se ladně bez trhavých pohybů. Pracovalo zde plno lidí. Bylo to úchvatné. Ptal jsem se, proč tu používají sklo, které není vhodné třeba při zemětřesení. Odpověděli, že to není sklo, ale kov. Byly tam artefakty, které jsem v životě neviděl. Některé vypadaly jako zbraně, některé jako obrovské svitky. Bylo to šest gigantických pater různých oddílů. Některé oddíly měli jen 30 cm a některé měřily až 20 metrů. Nějaké vybavení archivu vypadalo jako obří dordže. Nevedly k němu žádné dráty a svítily. Vedli nás k místu, kde pro nás nachystali materiály k tomu plavidlu. Přešli jsme sál ke dveřím, které se bezhlučně otevřely a my přišli do části bez zvuku a jakékoliv ozvěny. Lidé co tu pracovali, byli v bílém, jako jsou chirurgické oděvy a na hlavách měli bílé čepice. Byly tam pro nás nachystané knihy, které se týkaly tohoto tématu. Byly to přepsané části nějaké knihy. Uložené knihy okolo byly uloženy v průhledných kovových sloupech o průměru kolem 2 metrů. Uvnitř bylo speciální plynové prostředí, aby knihy nestárly. Kniha byla připravena na proskleném (kovovém) stole ke čtení. Náš průvodce, který byl určen, aby nás doprovázel, knihu otevřel. My jsme se jí nemohli dotýkat. Také tam byl překladatel, který překládal některé pasáže. On listoval a my našli přesně to, co jsme hledali. Pak jsme se zeptali, jestli má ještě něco a on nás vzal do další oblasti a ukázal nám další knihu. Byla starověká a hodně stará. Nebyla psaná na papíře, ale na obrovském svitku. Bylo v ní spousta fyziky a byla v nějakém neznámém jazyce. Získali jsme kopii té knihy, kterou jsme si pak vzali sebou.

Podle mě sem toto zařízení bylo vrženo, aby pomohlo našemu dalšímu evolučnímu rozvoji."

Emery Smith promluvil – 10. část

Doporučené rozhovory, rádiová vysílání, interview, videa a texty - prameny, které dopomohly k vytvoření článků o Emery Smithovi:

 • Et Autopsy Insider Emery Smith Hit With Massive Attack...
 • Free Episode Cosmic Disclosure Paul Comes Forvard David Wilcock / Emery Smith 1 až 5
 • Matrix – 2001.cz / Gaya Cosmic Disclosure
 • POWERFUL "Emery Smith" Interview on Free Energy, et Technology and Black Projects
 • Emery Smith What I Have Seen Would Change the World As We Know It
 • Ep 909 FADE to BLACK Jimmy Church w. Emery Smith
 • Emery Smith – David Wilcock with Cosmic Disclosure 2018
 • Testimontio de Emery Smith – Part 1
 • David Wilcock and Emery Smith EVERYTHING YOU NEI
 • La NASA sekreta por Corey Good y Emery Smith
 • Emery Smith: Portales / Viajes en el tempo / MH 370...

Podrobnější informace k tématu naleznete na webových stránkách https://www.matrix-2001.cz

18.03.2019

Rychlá navigace: