Souvislosti, které všude nenajdete

Emery Smith promluvil – 11. díl

11. díl

"Všechno začalo používáním družic. Astronauti se z oběžné dráhy dívali do oceánů a viděli v nich havarované staré vraky, o nichž věděli, že obsahují spoustu zlata. Hledači pokladů začali jednat s vládami a zaplatili si práci těchto úžasných družic, které byly schopné "dobře vidět". Toto je práce pro zasvěcené a soukromé korporace. Vlastníci družic z nich vidí například i dovnitř zdí. Vyvinuly speciální radar, nízkofrekvenční vlnové zařízení, poskytující volumetrický obrázek. Jsou asi 400 krát výkonnější než CT scan. Můžete na dálku vidět, co kde je a z jakého materiálu to je. Dělali jsme zajímavý test. Do obřího tankeru, který převážel stovky tisíc galonů ropy, jsme umístili malé množství uranu do uzavřené nádoby a tu pak do 55 litrového barelu ropy. Ten jsme potom shodili na spodek tohoto tankeru. Nebylo vůbec žádným problémem přesně zjistit, kde se ta nádoba nachází a co v ní je uloženo. Taková pozorování jsou neuvěřitelně detailní. Díky tomuto satelitnímu přístroji mohu zodpovědně potvrdit, že uvnitř Země existuje civilizace s vlastní atmosférou, osvětlením a zásobami vody. Rozptylující, nízkofrekvenční radar ukázal obří i malé prázdné krychlové místnosti, které byly dokonale vyřezané. Velikost těchto místností můžeme změřit na milimetr a byly vyřezány jako dokonalé krychle. Tady se bavíme o hloubce od 300 metrů do jednoho kilometru. Satelity objevily pod Zemí obrovské prázdné prostory, stovky akrů táhnoucích se tisíce kilometrů. Jsou v nich schody vedoucí stovky metrů dolů. Našli jsme obrysy plavidel a velký sarkofág s 10 metrovou bytostí ve stázi. Lokalita v Ekvádoru obsahuje plavidlo, které zřejmě neslo exotické organismy a bakterie, které naprosto změnily bioklima celé lokality. Zasvěcení hovoří o stáří 500 000 let této lokality. V Antarktidě jsou také obrovské podzemní naleziště, kde pracují tisíce vědců. Globální vláda se snaží vše ututlat, ale jak dochází k masivnímu oteplování a masivnímu rozpouštění ledu, tak bude docházet k přirozenému a definitivnímu odhalení. Všechno, co bude tam dole odhaleno, zruší organizované náboženství, jak ho dnes známe. Našli se tam totiž informační desky, které ukazují skutečnou historii Marsu, Měsíce a této oblasti Vesmíru a nyní jsou postupně rozšifrovávány. Ježíš, Mohamed aj. zde působili jako avataři, ale ty vyprávěné příběhy nejsou celé. Jsou v nich mezery a chybí klíčová data. Nálezy jsou schopny tyto mezery zaplnit. Jsou zde také instrukce jak číst v naší DNA, jak stavět hvězdné brány, jak otevírat portály. Je zde obrovské množství nejen náboženských a mimozemských artefaktů, ale nachází se zde i spousta úžasných nástrojů. Jsou zde rozsáhlé systémy chodeb a táhnou se do obrovských vzdáleností.

Dříve bylo vše tvrdě utajováno a jakýkoliv vývoj trval neúměrně dlouho. Dnes se přece jen již data sdílejí, i když velmi omezeně a opatrně. Plné odhalení uvolní obrovský potenciál miliónů lidí, kteří pomohou řešit všechny problémy, hádanky a výzvy, které stojí před lidstvem. Čeká nás kvantový skok dopředu, ale zatím existují umělé překážky, pravidla, zákony, předpisy, které záměrně a uměle brání lidem spolupracovat, domlouvat a spojovat se. Po plném uvolnění informací se svět přetransformuje během velmi krátké doby, řádově týdnů. Budeme schopni vytvářet 3D domy na jakémkoliv místě, města budou soběstačná. Nemyslím, že máme nějaký problém s přelidněním, protože budeme potřebovat spoustu schopných lidí a lidstvo se bude rozvíjet na jiných planetách a uvnitř některých měsíců. Lidí se rozhodně nepotřebujeme zbavovat. Právě naopak. Jakmile všechny informace vylezou napovrch, lidé budou velmi rychle chytří a všichni se rychle nové situaci přizpůsobí. Bude odhalena tajná věda a vše, co a jak dělat. Po odhalení se začnou postupně uvolňovat informace, zřejmě přes univerzity. "Jak vypěstovat rajče přes noc, jak funguje antigravitace, jak udělat, aby se moje auto vznášelo." Bude záležet na vládě, jaké informace se prioritně zveřejní, aby bylo celé lidstvo správně stimulováno. Také budou uvolněny technologie, jak se rychle učit, jak se o sebe lépe postarat a spousta každodenních záležitostí v životě bude mnohem jednodušší."

Emery Smith promluvil – 11. část

Doporučené rozhovory, rádiová vysílání, interview, videa a texty - prameny, které dopomohly k vytvoření článků o Emery Smithovi:

 • Et Autopsy Insider Emery Smith Hit With Massive Attack...
 • Free Episode Cosmic Disclosure Paul Comes Forvard David Wilcock / Emery Smith 1 až 5
 • Matrix – 2001.cz / Gaya Cosmic Disclosure
 • POWERFUL "Emery Smith" Interview on Free Energy, et Technology and Black Projects
 • Emery Smith What I Have Seen Would Change the World As We Know It
 • Ep 909 FADE to BLACK Jimmy Church w. Emery Smith
 • Emery Smith – David Wilcock with Cosmic Disclosure 2018
 • Testimontio de Emery Smith – Part 1
 • David Wilcock and Emery Smith EVERYTHING YOU NEI
 • La NASA sekreta por Corey Good y Emery Smith
 • Emery Smith: Portales / Viajes en el tempo / MH 370...

Podrobnější informace k tématu naleznete na webových stránkách https://www.matrix-2001.cz

06.09.2023

Rychlá navigace: