Souvislosti, které všude nenajdete

Emery Smith promluvil – 21. část

(Článek 250)

"Všechny platformy na základně jsou pronajímány korporacemi vojensko-průmyslového komplexu. Armáda většinou neví o ničem, co se zde děje. "Mocní" vědí, že únik informací by pro ně byl přímo ničivý a proto je utajení věnována abnormální a extrémní pozornost. Proto se musíš striktně držet pravidel. S nikým nesmíš mluvit, nikomu nesmíš nic říct, nesmíš konzumovat žádné drogy a alkohol. Každé dva týdny tě testují. Tato omezení mně tehdy v podstatě vyhovovala. Stačilo odvést dobře svoji práci, odejít a mlčet. Neměl jsem s tím tehdy žádný problém. Po každých 4 měsících poskočíš, což znamená, že získáš další bezpečnostní oprávnění. Neustále tě kontrolují, dokud neuvedou, že jsi neudělal vše, co ti bylo uloženo. Pokud se ti stane něco výjimečnějšího, třeba dostaneš pokutu za rychlou jízdu tak jim musíš během 6 hodin volat. Taky v případě, že nevycházíš se svým velitelem nebo se ti nelíbí služba. Velitelé byli velmi přísní, ale vůbec netušili, co se tam ve skutečnosti dělo. Pokud prosáklo něco podstatného z programu základny, byla ihned spuštěna dezinformační kampaň a maskovaly se věci, které se dostaly na veřejnost. Běžní vojáci a vojenský personál nevěděli o ničem a všichni byli udržováni v naprosté nevědomosti. Pokud někdo uviděl něco skutečně podstatného tak zmizel nebo byl klidně zabit. Na základně probíhaly pravidelně briefinky, většinou jedenkrát měsíčně, kde se setkávali vedoucí jednotlivých oddělení. Setkání probíhalo ve velkém zasedacím sále o účasti kolem 300 lidí. Zde se probíraly základní věci a sdělovaly nové informace, týkající se protokolu. Hovořilo se o financích, kdo co potřebuje profinancovat, kdo potřebuje posílit personálně, které techniky a kam je třeba přesunout, aby pomohli dokončit rozpracované projekty. Tak jsme se mohli dozvědět řadu důležitých informací, které jinak byly velmi rozčleněné. Tady jsem se dozvěděl podrobnější informace o některých mimozemských tělech, o hybridizaci a hybridech, klonech, kosmických lodích, energetických zbraních, portálové technologii. Také se zde probírala regresivní terapie a regenerační vlastnosti buněčného materiálu a chemických látek. Snažili se množit neurochemické buňky a substance, důležité pro tisk jednotlivých orgánů i celého těla. Tělo se může omlazovat jen na určité časové úrovni.

Když komunikujete s mimozemcem telepaticky a navážete s ním oční kontakt, během 0,08 sekundy znáte odpovědi na všechny základní otázky, kterých je přibližně 150, a které nosíme v hlavě. Potom už pouze sedíš, směješ se nebo pláčeš, protože si připadáš uboze. On sedí také a usmívá se a navodí dalších milion otázek. Telepatická komunikace je opravdu dynamická věc a ty si nemusíš dělat žádné starosti s jazykovou bariérou. Všechno probíhá spíš na emoční úrovni. Může se projevit jako vnitřní hlas nebo v podobě malých obrázků, to záleží na tom mimozemci. Může komunikovat různými způsoby, třeba vizuálně. Když provádíme pitvu mozku a ten je vrásčitý, říkáme si v projektech, že ten člověk byl asi moc chytrý. Když je členitý málo, tak to bereme skoro jako urážku, že pitváme hlupáka. Tvary mimozemských mozků jsou ale neskutečné, některé mají dokonce 4 laloky a jsou extrémně vrásčité. Jeden mozkový kmen má většinou 4 hemisféry, ale ne všichni mají 4 laloky. Jejich některé mozky obsahují zajímavou harmonickou věc, která funguje jako disk. Vypadá, jako ušní bubínek a nachází se mezi laloky. Tyto bytosti pak fungují spíše jako delfíni. Sluchem vnímají velmi nízké i vysoké frekvence. Mimozemských druhů je neomezené množství. Jejich těla naznačují, zda na jejich planetě je gravitace a jak velká. Většina z nich má tělo ve tvaru hvězdy, což je hlava, dvě ruce, dvě nohy. Ale mozek je vždy jiný. Má různé tvary. Může být obrovský, maličký a je nejrůzněji členitý. Mimozemci vytváří také různé věci. Například jimi vytvoření šedí fungují jako operační hardware. Tyto malé automatony používají mnohé, mimozemské skupiny..."

Emery Smith promluvil – 21. část

Doporučené rozhovory, rádiová vysílání, interview, videa a texty - prameny, které dopomohly k vytvoření článků o Emery Smithovi:

 • Et Autopsy Insider Emery Smith Hit With Massive Attack...
 • Free Episode Cosmic Disclosure Paul Comes Forvard David Wilcock / Emery Smith 1 až 5
 • Matrix – 2001.cz / Gaya Cosmic Disclosure
 • POWERFUL "Emery Smith" Interview on Free Energy, et Technology and Black Projects
 • Emery Smith What I Have Seen Would Change the World As We Know It
 • Ep 909 FADE to BLACK Jimmy Church w. Emery Smith
 • Emery Smith – David Wilcock with Cosmic Disclosure 2018
 • Testimontio de Emery Smith – Part 1
 • David Wilcock and Emery Smith EVERYTHING YOU NEI
 • La NASA sekreta por Corey Good y Emery Smith
 • Emery Smith: Portales / Viajes en el tempo / MH 370...

Podrobnější informace k tématu naleznete na webových stránkách https://www.matrix-2001.cz

31.03.2019

Rychlá navigace: