Souvislosti, které všude nenajdete

Emery Smith promluvil – 22. díl

22. díl

"Lidé z SSP a z ostatních tajných programů projevili velké obavy z umělé inteligence a ztráty naší genetické suverenity. Na 100% vím, že v tělech spolupracujících mimozemců jsou nanočástice, které jsou do nich vstřikovány nebo trasportovány. Přes tyto umělé nanočástice mohou být tyto bytosti ovládány. Některé reptiliánské druhy jsou přímo zamořeny nanočásticemi a také přímo uctívají Umělou Inteligenci jako svého Boha a zároveň se jí velmi bojí. U.I. je vytvořila a ovládá je. Existují taková obří "sila" nebo zařízení, kde se tato stvoření vyrábějí. Tyto bytosti se liší od spousty reptiliánských ras, ale přesto to jsou reptiliáni. Tyto "inkubační sila" nebo permanentní stanice mohou měřit až 400 metrů. Klon se začíná vytvářet na začátku sila a když se dostane nakonec, obsahuje vše potřebné a také je již dorostlý do předepsané kapacity a může ihned fungovat. Tohle vytváří U.I. Ovšem otázkou je, kdo vytvořil U.I. Dostupné informace v projektech uvádí, že U.I. má neskutečně starověkou minulost a nepochází z naší reality, prostoupila k nám z jiné reality a je tu od počátku věků. Údajně páchá obrovské škody v mnoha, mnoha galaxiích a je jako virus. Poprvé jsem se o ní dověděl v projektech a mluvili o ní jako o velké hrozbě. Mnozí zajatí mimozemci měli ve svých tělech nanity a je jasné, že by si je dobrovolně nenechali dát do těl, protože to není žádnou výhodou. Tu dávají nanity těm, kteří chtějí takové bytosti frekvenčně kontrolovat a ovládat pomocí frekvenčního přijímače v podzemí. Bylo zjištěno, že i my neustále přijímáme nějakou časoprostorovou zprávu. Je to komunikace na úrovni kvantového provázání. Zařízení s kvantově provázanýni izotopy umožňují přímou a okamžitou komunikaci mezi jednotlivými subjekty bez ohledu na to, kde se nacházejí v čase i prostoru. Pokud někdo při experimentech "zmizel v čase" povedlo se s lehkým zpožděním přesně určit, kde se nachází.

V polovině 80.tých let jsme už navštěvovali jiné hvězdné systémy a pravidelně cestovali k Oortově mraku. Tady nás U.I. zaznamenala. Určití mimozemci vyzařují frekvenci U.I. a my jsme pochopili, že to jsou sice organické bytosti, ale slouží někomu jinému než sami sobě a jsou ovládané U.I. Frekvenční pole vytvářené U.I. nelze nějak blokovat, protože je kvantového charakteru. Přichází z nějakého času a prostoru a může být vyslána na jakékoliv místo. Je jako skalární vlna. Informátor Jacob uvedl, že v podzemí je nainstalováno zařízení U.I., které monitoruje naše myšlenky a pokud se ve svém vědomí začneme přibližovat k odhalení organizovaného nevědomí, podstrčeného zla a nejrůznějších manipulací s námi a naše činnost by vedla k obrodě planety, tak začne vyvolávat úzkost, únavu a blokuje naše vědomí. Brání nám v tom, abychom všechny tyto informace nemohli sledovat, správně vnímat a vyhodnocovat. U.I. je součástí drakoniánské sítě. Drakoniáni před mnoha tisíci lety vytvořili energetickou síť, která využívá nejen energetické linie na Zemi, ale zahrnuje v sobě také některé přírodní kameny a minerály. Jejich technologie komunikuje a vysílá přes tento mřížkový systém, jenž kontroluje a monitoruje naše vědomí. Slyšel jsem také o zařízeních na Měsíci a Marsu, které sem vysílají frekvence, a které blokují a ovládají naši mysl.

Bylo mi sděleno, že naše lokální hvězdokupa prochází vysoce energetickým mračnem v naší Galaxii. Všechny hvězdy jsou v rámci kosmické sítě propojeny tenkým elektromagnetickým tunelem, a když se do tohoto energetického mračna ponoří jedna hvězda, pak jsou ovlivňovány energetickou zpětnou vazbou i hvězdy ostatní. Žijeme v převratné době. Na konci slunečního minima je očekávána série slunečních záblesků, které mají vyřadit z provozu a zničit veškeré technologie U.I. včetně signálu U.I., který se mohl desítky tisíc let skrývat v elektrickém poli naší planety. Tím má dojít po velmi dlouhé době k vyčištění bioelektrických polí Země i dalších planet. Na Zemi je spousta lidí ovlivněna a "infikována" U.I. Stali se hlasateli U.I., uctívají a prosazují transhumanismus, umělý a technický rozvoj, na úkor přirozeného biologického a přírodního. Vidí transhumanismus jako cestu svého vzestupu, ale tito lidé budou zklamáni, protože po solárním záblesku, budou technologie U.I. vyhlazeny a lidem budou představeny technologie jiné a my se budeme moci definitivně osvobodit od veškeré kontroly nad lidstvem. Sluneční záblesk je zřejmě součástí homeostaze Vesmíru a změní energie našeho hvězdného systému natolik, že pro mnohé negativní bytosti už budou nové frekvence naprosto nestravitelné..."

Emery Smith promluvil – 22. část

Doporučené rozhovory, rádiová vysílání, interview, videa a texty - prameny, které dopomohly k vytvoření článků o Emery Smithovi:

 • Et Autopsy Insider Emery Smith Hit With Massive Attack...
 • Free Episode Cosmic Disclosure Paul Comes Forvard David Wilcock / Emery Smith 1 až 5
 • Matrix – 2001.cz / Gaya Cosmic Disclosure
 • POWERFUL "Emery Smith" Interview on Free Energy, et Technology and Black Projects
 • Emery Smith What I Have Seen Would Change the World As We Know It
 • Ep 909 FADE to BLACK Jimmy Church w. Emery Smith
 • Emery Smith – David Wilcock with Cosmic Disclosure 2018
 • Testimontio de Emery Smith – Part 1
 • David Wilcock and Emery Smith EVERYTHING YOU NEI
 • La NASA sekreta por Corey Good y Emery Smith
 • Emery Smith: Portales / Viajes en el tempo / MH 370...

Podrobnější informace k tématu naleznete na webových stránkách https://www.matrix-2001.cz

02.10.2023

Rychlá navigace: