Souvislosti, které všude nenajdete

Emery Smith promluvil – 24. díl

24. díl

"Ten můj kamarád, velitel, mi jednou prozradil, co se děje v horách a co tam lze vidět. Probudil mou zvědavost a já se jednou vydal do hor na kole. Jel jsem na místo, kde podle velitele probíhají úžasné věci. Ty hory kolem Kirtlandovi letecké základny jsou vyhloubeny a v minulosti zde ukrývali jaderné hlavice. Nyní zde skladují zcela "jiné věci". O tomto se zmínil na jednom z našich výletů. Sice jsem neměl povolení pro pobyt v této oblasti, ale byl jsem mladý a zvědavý. Po cyklostezce jsem se dostal až k tomu zařízení. Všude kolem byla řada plotů a hlídací psi. Měl jsem speciální brýle schopné vidět kolísání energií a myslel jsem, že něco zahlédnu. Jezdil jsem okolo toho zařízení, ale asi jsem ho sledoval příliš a mě najednou začalo být příšerně. Měl jsem pocit, jakoby mi uvnitř vybuchla bomba. Od kasáren mě dělilo 13 km a ani nevím, jak se mi podařilo vykonat cestu zpět. Po návratu jsem se schoulil do klubíčka a modlil se k Bohu, aby mě zabil, protože to pro mě byla nejmučivější bolest, kterou jsem kdy zažil. Podle mě jsem byl zaměřen a byla na mne aplikovaná skalární zbraň. Cítil jsem jako bych uvnitř celý hořel a nemohl jsem s tím naprosto nic udělat. Měl jsem pocit, jakoby někdo kroutil mými vnitřnostmi a zapaloval je. Bylo to příšerné a já omdlel. Později jsem zjistil, že skutečně tam mají rozmístěnou skalární technologii, což znamená, že tě mohou zaměřit a zneutralizovat. Tyto zbraně mohou způsobit samovznícení.

Míra zasvěcení jednotlivých pracovníků v projektech byla označována kombinací písmen a čísel. Například ALFA 22, BETA 17. Je jich mnoho typů a každá z nich vyjadřuje jinou základnu a příslušnou práci nebo projekt. Já jsem se dostal až na úroveň ALFA 22 a byl jsem prostě ALFA 22. Na základně jsme někdy měli doktory, vědce i mimozemce z jiných základen a i ti měli různé značky, kódy a názvy. Každý to měl uloženo na svém náramku. Nechtěli, aby lidé na základně znali hodnost ostatních, aby nedošlo ke zneužití a získání nějakých utajených informací. Hierarchie v projektech se zakládá na oprávnění. Můžeš být kapitán a mít stejné oprávnění jako generál. Záleží na tom, co vykonáváš a co k tomu potřebuješ. Tento utajený systém nepoužívá přirozený vojenský systém hodností.

Podílel jsem se na různých projektech. Jeden z nich byl projekt na čištění vody. Nové technologie, které jsou již k dispozici, by dokázaly velmi rychle vyčistit stovky akrů odpadků, pokud by bylo dovoleno je zavést do praxe. Setkal jsem se zde také s využíváním energie nulového bodu. Po mé práci v laboratoři na využití této energie jsem jedno takové zařízení zprovoznil a ukázal několika laboratořím. Můj život ale začal být v ohrožení, protože si mysleli, že ho předložím veřejnosti. I dnes cítím, že můj život je v lehkém ohrožení vzhledem k neustálým výhružkám, telefonátům a různému obtěžování. Dnes je mi zcela jasné, že jakmile se upíšeš těmto projektům, nemůžeš už žít nikdy normální život. Tvá rodina je v ohrožení, tví přátelé jsou v ohrožení, někteří lidé s tebou raději nechtějí mít nic společného. Kolegové z velkých korporací se ke mně otočili zády a nechtěli nic slyšet o volných energiích i o mimozemcích, pokud by na tom nevydělávali hromady dolarů. Jde jim jen o to vydělávat velké peníze a také možná měli trochu strach, že jejich životy budou ohroženy. Nesu velké břemeno, ale nezradím pravdu jen proto, že mě někdo obtěžuje. Na internetu se mnou mnozí nesouhlasí. Nemusí, já jen vyprávím svůj příběh a vyprávím ho pravdivě a nabádám každého, aby sám hledal pravdivé odpovědi na otázky, které by si ale měl položit. Chci ten svůj příběh sdělit veřejnosti, aby další a další lidé z "Nich" ztratili strach a respekt a nebáli se předstoupit a odhalili svoje informace, které systém utajuje, bagatelizuje nebo alespoň ignoruje. Vím, že takových lidí jako jsem já, existují spousty, pouze potřebují pomoc k tomu, aby se připojili k procesu "Odhalení" a uvolňování pravdy. Lidstvo má právo vědět, co se tam dole děje a je toho opravdu hodně, co by mu pomohlo v jeho přirozené evoluci a co by mělo být pod jeho kontrolou..."

Emery Smith promluvil – 23. část

Doporučené rozhovory, rádiová vysílání, interview, videa a texty - prameny, které dopomohly k vytvoření článků o Emery Smithovi:

 • Et Autopsy Insider Emery Smith Hit With Massive Attack...
 • Free Episode Cosmic Disclosure Paul Comes Forvard David Wilcock / Emery Smith 1 až 5
 • Matrix – 2001.cz / Gaya Cosmic Disclosure
 • POWERFUL "Emery Smith" Interview on Free Energy, et Technology and Black Projects
 • Emery Smith What I Have Seen Would Change the World As We Know It
 • Ep 909 FADE to BLACK Jimmy Church w. Emery Smith
 • Emery Smith – David Wilcock with Cosmic Disclosure 2018
 • Testimontio de Emery Smith – Part 1
 • David Wilcock and Emery Smith EVERYTHING YOU NEI
 • La NASA sekreta por Corey Good y Emery Smith
 • Emery Smith: Portales / Viajes en el tempo / MH 370...

Podrobnější informace k tématu naleznete na webových stránkách https://www.matrix-2001.cz

06.10.2023

Rychlá navigace: