Souvislosti, které všude nenajdete

Emery Smith promluvil – 26. díl

26. díl

"V projektech jsem viděl celou řadu geneticky modifikovaných lidí a mimozemců, kteří byli netypičtí pro svoji skupinu a nebyli "normální". Na základně v Antarktidě je několik druhů mimozemců, včetně kudlančího. Ti, když se smáli, tak raději skláněli hlavu dolů, protože se jim při smíchu otevírala tři kusadla na každé straně a to bylo tak zneklidňující pro některé lidi, že se raději naučili při smíchu sklánět hlavu dolů. Ale náš smích na ně působí ještě hůře. Když se do nich vžijete, tak náš smích pro ně patří k těm nejpříšernějším zvukům, a protože se pro ně nejedná o běžnou hlasovou vibraci, tak naopak jsme pro ně nechutní zase my. Je zajímavé změnit úhel pohledu a podívat se na vše z jejich strany. Hmyzí bytosti ale vždy vydávali na sále velmi milující, laskavé energie. Někdy tě svou inteligencí škádlili a také tím, co kolem sebe dělali a jak se bavili. My předáváme energii očima, ale oni mají oči složené s takových teček, což působí studeně. Oni předávají energii telepaticky a telekineticky. Vedle nich se cítíš šťastně. Když vstoupíš v noci do temné místnosti, cítíš se stísněně. Setkání s nimi je pravý opak. Dostaneš se do dobré nálady. Tvé tělo zachytí ty jejich pozitivní vibrace. Mnohé druhy mezi sebou komunikují bez hlasového projevu. Pouze se na sebe dívají a přijímají informace. Jejich humor a osobnost rozpoznáte i bez jakýchkoliv obličejových podnětů a mimiky. Hmyzí bytosti mají často velmi tvrdou kůži a ty nevidíš žádný svalový pohyb, protože nemají žádnou svalovou strukturu kromě otevírání a zavírání úst nebo očí. Nerozšiřují se jim nozdry, což my lidé také podvědomě vnímáme. Jsou to velmi odlišné aspekty komunikace.

Jednou přivezli řadu mrtvých mravenčích bytostí. Všechny zemřeli na zadušení. Jejich plíce byly kompletně vypálené včetně slizkých membrán a očních bulv. Při pitvě asistovali na sále mravenčí vědci a snažili se zjistit, co se těm jedincům stalo. Bylo to poprvé, co jsem v přítomnosti mimozemců cítil opravdu hluboký smutek. Bylo to velmi smutné. Člověk se s nimi propojil a najednou s nimi hluboce soucítil. Když oni ztratili nohu, měl jsi pocit, že jsi ztratil tu svou, když ztratili svého blízkého, cítíš i ty stejný pocit. Když s nimi dlouho pracuješ a jsi s nimi dlouho v kontaktu, dojde k nějakému frekvenčnímu naladění a toto spojení může trvat týdny nebo roky. Prožít znovu něco takového je velmi citově náročné. Zde leželi příslušníci jejich druhu, které sice neznali, ale velmi s nimi soucítili, protože byl zmasakrován jejich vlastní druh. Vím, že v naší sluneční soustavě mají velmi rozšířenou civilizaci, ale nevím přesně, odkud pocházejí. Nečetl jsem o nich tolik, jak o jiných druzích, ale patrně existují mnohem déle než lidská rasa. Barva jejich těla je červenočerná a připomíná barvu cihel, ale může mít více odstínů. Viděl jsem také žluté. Na hlavě mají tykadla 8 až 13cm. Jsou poměrově kratší, než mají mravenci.

Jedné pitvy se zúčastnila také kudlančí bytost a já pracoval s pěti vědci na jednom člověku, který ale nebyl ze Země. Narodil se někde jinde. Byl mnohem vyšší než my. Měřil 230 cm. Byl to velmi bílý a modrooký člověk. Přivedli kudlančí bytost, která měla schopnost znovu aktivovat jeho mozek a pomocí elektrické simulace pocítila to, co se tomu člověku stalo před smrtí. Proto je někdy k takovým případům přivádějí. Jsou to velmi poslušné a jemné bytosti, a když nejde o vážnou situaci, dokážou být velmi zábavné. Tvář kudlanky jak ji známe je naprosto totožná s touto bytostí. Trojúhelníková tvář s vyboulenýma očima, obvykle jsou světle zelené, ale barvu dokážou libovolně měnit. Když se hluboce zamyslí, vypadají velmi zajímavě. Po tváři jim jezdí sem a tam duhová světla, která působí až hypnoticky. Moc se mi líbilo, když to dělali. Byl jsem tím přímo fascinován. Vždy jsem to pozoroval přes skleněnou přilbu svého skafandru. Vypadali také úžasně, jak se pohybovali. Plynulý pohyb je patrný i u jiných druhů, ale jejich těla jsou přece jen velmi členitá. Nemají členění v podobě kloubů, jak máme my. Na ruce mají pět prstů, které mají klouby, takže s nimi mohou pohybovat, pouze jsou špičatější než naše a nevidíš v nich žádné svaly. Mají stejný exoskelet jako hmyz zde na Zemi, nohy jsou ale jiné. Na nohou ale pět prstů nemají. Obvykle stojí na dvouprstých končetinách, které mají velmi široké rozpětí. Tyto prsty mají 25 až 30 cm, ale jsou pouze dva. Vzadu někdy bývá další malý prst. Jejich chodidlo má tedy tvar písmene Y..."

Emery Smith promluvil – 26. část

Doporučené rozhovory, rádiová vysílání, interview, videa a texty - prameny, které dopomohly k vytvoření článků o Emery Smithovi:

 • Et Autopsy Insider Emery Smith Hit With Massive Attack...
 • Free Episode Cosmic Disclosure Paul Comes Forvard David Wilcock / Emery Smith 1 až 5
 • Matrix – 2001.cz / Gaya Cosmic Disclosure
 • POWERFUL "Emery Smith" Interview on Free Energy, et Technology and Black Projects
 • Emery Smith What I Have Seen Would Change the World As We Know It
 • Ep 909 FADE to BLACK Jimmy Church w. Emery Smith
 • Emery Smith – David Wilcock with Cosmic Disclosure 2018
 • Testimontio de Emery Smith – Part 1
 • David Wilcock and Emery Smith EVERYTHING YOU NEI
 • La NASA sekreta por Corey Good y Emery Smith
 • Emery Smith: Portales / Viajes en el tempo / MH 370...

Podrobnější informace k tématu naleznete na webových stránkách https://www.matrix-2001.cz

11.10.2023

Rychlá navigace: