Souvislosti, které všude nenajdete

Emery Smith promluvil – 27. díl

27. díl

"O reptiliánech se hovoří jako o extrémně násilných a zlých bytostech, ale ti, kteří pracovali v projektech, takoví nebyli, byli inteligentní, přímí, mohutní a neměli žádný výraznější projev osobnosti. Měli stejné ruce a nohy jako hmyzí bytosti. Na rukou měli tři prsty, které byly velmi obratné a šikovné. Na svou velikost byli velice silní. Jejich velikost se pohybovala mezi 180 až 300 cm. Neměli čenich a jejich tvář byla podobná člověku. Byla ale šupinatá s velikými, běžnými kulatými zorničkami, ne čárkovitými, jak je u reptiliánských bytostí často uváděno. Podle mě to byli vytvoření hybridi – "lidští reptiliáni". Do těla mohou vtáhnout genitálie, takže jejich pohlaví nejde takřka poznat. Ve tváři nemají svaly, aby se mohli usmívat, takže chodí vždy se stejným výrazem. Uvnitř mohou být šťastní, ale na jejich tváři to nelze poznat, neboť je stále stejná. Lze to poznat pouze na základě komunikace a jejich energetických polí. Celé tělo měli pokryto nějakým elastickým oděvem, který sloužil ke kontrole zápachu. Vždy, když jsou nadšení a šťastní uvolňují pronikavý feromon a ten oblek ho pomocí nějaké ionické technologie neutralizuje. Tyto bytosti mohou dýchat skrze svoji kůži, a svými feromony komunikují s ostatními. Mají vynikající čich a zápach vnímají jazykem, který je velmi dlouhý a který nikdy neukazují. Je dobře vidět jen v momentě konzumace potravy. Jedí většinou jednou za měsíc. Ty feromony dokážou cítit až na vzdálenost několika set kilometrů. Podobně jako dravci či žraloci jsou schopni zachytit maličké molekuly ve svém prostředí.

Po několika letech v projektech získáš vysoké oprávnění a projdeš mnoha briefingy o různých scénářích a mimozemcích a získáš přístup k nejnovějším informacím uloženým ve fantastických knihovnách. Vše je také nahrané na počítačových sítích. Při svém vzdělávání velmi rychle pochopíte, že jste součástí obrovského spektra nejrůznějších bytostí, rozšířených napříč celým Vesmírem. Je to jako když skočíš do moře hledat živočišné druhy. Kolik jich při jednom skoku najdeš? Vesmír je v tomto úplně stejný. Existuje nepředstavitelné množství bytostí a ras a vyspělé bytosti už nepotřebují ke svému přežití obyvatelnou planetu. Už dávno ovládli technologii vytváření vlastních planet a kosmických stanic. Některé bytosti se planety ani nedotknou. Cestují svými obřími plavidly, která mají v průměru stovky kilometrů a napodobují na nich veškeré planetární podmínky pro život, jako jsou ostrovy, oceán, výroba potravin atd. V souhvězdí Pastýře žije velká spousta ras a některé z nich žijí na uměle vyrobených kosmických stanicích, jež vypadají jako obří meteority. Některá jejich plavidla měří přes 50 km a některá jsou zase velká jako nákladní auto. Tady mají svoje rodiny, vychovávají zde děti, vzdělávají se a vysoké inteligence dosahují už v prvních dvou až třech letech života. Mají velkou schopnost vlastní sebeléčby a regenerace, podobně jako má třeba aligátor, který má schopnost přežít, když jeden aligátor druhému utrhne nohu, a kdy během pouhých několika týdnů proběhne koagulace a bez jakékoliv infekce jim noha opět doroste. V některých projektech jsme se snažili napodobit tuto "reptiliánskou schopnost" a léčivé faktory reptiliánské genetické DNA.

V Mahábharátě a védách je zmiňována zlá reptiliánská rasa zvaná Rakšasové, ale je tu také přítomná benevolentní rasa zvaná Nágové, která byla zpodobněna v řadě chrámů, kde můžeme vidět lidské bytosti s plazím ocasem. Tito lidští hybridi byli považováni za bohy. Byli údajně velmi dobří, vyspělí a chtěli, abychom přijali morální hodnoty a naučili se spolu vycházet. Reptiliáni věří, že byli první ve Vesmíru a v naší sluneční soustavě, že zde zasadili život a v průběhu miliard let se kolem nich vytvořily různé formace jejich genetického původu. Zdá se, že jsme s touto rasou spřízněni a neseme také jejich DNA. Ta benevolentní rasa také hovořila o Drakoniánech, kterým čelí ve Vesmíru téměř všichni. Drakoniáni se snaží dobývat a napadat kohokoliv, koho najdou. Mezi reptiliány proběhla v minulosti diaspora, což je proces, kdy se určitá civilizace rozdělí na duchovně orientovanou skupinu a na negativní bojovou část.

Benevolentní mimozemšťané už dlouho spolupracují s vládami i vojensko-průmyslovým komplexem a chtěli by na 100% komunikovat s běžnou populací, aby došlo co nejdříve k oficiálnímu odhalení jejich přítomnosti na planetě. Účastí na humanitárních projektech ukazují svoji ochotu spolupracovat a touhu po tom, abychom poznali jejich fyziologii, zvykli si na ně a ztratili obavy a předsudky, což je prvním krokem pro vzájemnou lidsko-mimozemskou interakci a pro získání důvěry."

Emery Smith promluvil – 27. část

Doporučené rozhovory, rádiová vysílání, interview, videa a texty - prameny, které dopomohly k vytvoření článků o Emery Smithovi:

 • Et Autopsy Insider Emery Smith Hit With Massive Attack...
 • Free Episode Cosmic Disclosure Paul Comes Forvard David Wilcock / Emery Smith 1 až 5
 • Matrix – 2001.cz / Gaya Cosmic Disclosure
 • POWERFUL "Emery Smith" Interview on Free Energy, et Technology and Black Projects
 • Emery Smith What I Have Seen Would Change the World As We Know It
 • Ep 909 FADE to BLACK Jimmy Church w. Emery Smith
 • Emery Smith – David Wilcock with Cosmic Disclosure 2018
 • Testimontio de Emery Smith – Part 1
 • David Wilcock and Emery Smith EVERYTHING YOU NEI
 • La NASA sekreta por Corey Good y Emery Smith
 • Emery Smith: Portales / Viajes en el tempo / MH 370...

Podrobnější informace k tématu naleznete na webových stránkách https://www.matrix-2001.cz

13.10.2023

Rychlá navigace: