Souvislosti, které všude nenajdete

Emery Smith promluvil – 28. část

(Článek 257)

"Mnoho lidí si myslí, že inteligentní mimozemci žijí pouze v atmosféře, ale není tomu tak. Mnohé bytosti žijí ve vodě a pocházejí z vodních planet. Z plejádského systému pochází Aquafariáni a jejich přirozeným prostředím je voda, která tvoří 98% jejich planety. Na těchto bytostech jsme pracovali pod vodou. Mnohé operační sály jsou naplněné zcela sladkou nebo slanou vodou. Pitva je prováděna pod vodou ve speciálních skafandrech, zatíženými magnety, abychom stáli pevně na zemi. Celá operace je velice fyzicky náročná. Nevím, zda to způsobuje pobyt pod vodou nebo náročnější dýchání. Každopádně je to velká mentální námaha a působí tu také energie vody. Při rozsáhlých pitvách spotřebováváme také mnohem více kyslíku. Vodních mimozemců je mnoho typů. Některé vypadají jako kapustňáci nebo delfíni. Někteří mají od pasu dolů šupiny společně s ploutvemi. Od hrudníku nahoru však vypadají zcela lidsky. Odtud asi pochází fenomén mořské panny. Lidé objevili pod mořem spoustu rozsáhlých měst, ale mocenský systém všechny informace, které nejsou slučitelné se lží, kterou vytvořil pro nevědomou lidskou masu, zamlčuje, popírá nebo ignoruje za masívní podpory ovládaného informačního mainstreamu. To dokumentuje, že zde mimozemci v minulosti žili a dokonce stále žijí. Třeba v Asii je velké množství nejrůznějších informací o existenci mořských panen. Japonci mají historickou zkušenost s mořskými bytostmi a striktně dodržují to, že nikdo nesmí nikdy nechávat malé děti u moře bez dozoru. Dodnes mají po celém pobřeží nainstalované tabule, které varují před Kappami – mořskými panami. Podle doložených informací a legend se jedná o reptiliánské vodní bytosti, které vychází z vody, uchvacují děti a táhnou je zpět do vody. Mluví původním japonským jazykem a z místních si dělají legraci. Často jsou velmi hrubí, sprostí a arogantní.

V projektech pojem Aquafarián zastřešoval mnoho typů bytostí. Dokázali dýchat vzduch, ale zároveň také kyslík ve vodě. Některé jsem operoval. Měli plynové měchýře a různé typy plic. V jedné z pitvaných bytostí jsem dokonce objevil 4 různé plíce schopné filtrovat vodu. Někteří mají třikrát větší mozek než je náš. Jsou velmi vědomí. Po všech mých zkušenostech velmi soucítím s delfíny a velrybami, protože bychom se k nim měli chovat stejně jako k vědomým bytostem a jak k těmto mimozemcům. Nemožnost vzájemné komunikace ještě neznamená, že nejsou vědomí a inteligentní. Aquafariáni začali v plejádách a pak migrovali k Síriu. Přesnější údaje nemám, pouze říkám, co jsem četl v utajované knihovně před širokou veřejností, kam jsem měl přístup.

Zajímavou kapitolou jsou Kapustňácké bytosti. Vypadají velmi obézně. Mají malé ručičky a jsou to velmi silné bytosti. Stojí na krátkých nohách a podstatnou část noh jim zakrývá tělo. Jsou velmi vysocí. Převyšovali mě nejméně o 60 cm. Jejich osobnost má charakter velmi starého vědce – všechno vědí. Jejich hlavním tématem je historie a to jak se stali osvícenými Aquafariány. Cítil jsem se vedle nich velmi pokorně. Mají hlasivky a umí mluvit. Nešvitoří jako delfíni. Hovoří velmi hlubokými tóny, které se nepodobají ničemu, co jsem kdy slyšel. Ani to nedokážeme napodobit. Jsou matně šedí, mají čtyři prsty a velmi malý palec, který téměř není vidět. Je to taková boule. Mohou žít ve vodě, ale ve vodě nedýchají. Dokážou ale zadržet dech na velmi dlouhou dobu. Pamatuji se, jak jsem je pozoroval při práci uvnitř jednoho operačního sálu, kde léčili svého blízkého. Obdivoval jsem, jak svými malými prstíky pracovali pod vodou. Nikdy jsem ale s nimi nekomunikoval tváří v tvář, jen jsem je sledoval. Kolegové, kteří s nimi pracovali, mi o nich vyprávěli. Mohou vydávat zvuk, který lidé neslyší, ale cítí. Je to opravdu krásný pocit. Je to, jako když slyšíte krásnou písničku a začnete na ni reagovat. Rezonuje uvnitř vás. Je to nějaká krásná harmonická frekvence..."

Emery Smith promluvil – 28. část

Doporučené rozhovory, rádiová vysílání, interview, videa a texty - prameny, které dopomohly k vytvoření článků o Emery Smithovi:

 • Et Autopsy Insider Emery Smith Hit With Massive Attack...
 • Free Episode Cosmic Disclosure Paul Comes Forvard David Wilcock / Emery Smith 1 až 5
 • Matrix – 2001.cz / Gaya Cosmic Disclosure
 • POWERFUL "Emery Smith" Interview on Free Energy, et Technology and Black Projects
 • Emery Smith What I Have Seen Would Change the World As We Know It
 • Ep 909 FADE to BLACK Jimmy Church w. Emery Smith
 • Emery Smith – David Wilcock with Cosmic Disclosure 2018
 • Testimontio de Emery Smith – Part 1
 • David Wilcock and Emery Smith EVERYTHING YOU NEI
 • La NASA sekreta por Corey Good y Emery Smith
 • Emery Smith: Portales / Viajes en el tempo / MH 370...

Podrobnější informace k tématu naleznete na webových stránkách https://www.matrix-2001.cz

08.04.2019

Rychlá navigace: