Souvislosti, které všude nenajdete

Emery Smith promluvil – 33. část

(Článek 262)

"Několik let po svém odchodu se základny jsem zůstal v Novém Mexiku, kde jsem pracoval v nemocnici University of New Mexico a pak jsem se vrátil domů, abych se postaral o rodiče, kterým se nevedlo zrovna nejlépe. Občas jsem pracoval na základně. Byla to práce s buňkami nepozemského původu. Byly živé a byly v Petriho miskách. Nebylo to nic úžasného. Přestal jsem se věnovat pitvám. Jen se mě několikrát ptali na mimozemce, s kterými jsem pracoval v minulosti. Do základny jsem vstupoval jiným vchodem a vše bylo jiné, než jak to bylo, když jsem tam byl zaměstnán. Pracoval jsem s velmi nebezpečnými biologickými materiály a byl jsem neustále monitorován speciálními přístroji. Když přicházíte a odcházíte, musíte projít dekontaminační zónou, abyste se očistili. Jeden z takových přístrojů se nazývá suchá plazmová sprcha. V podstatě zabíjela bakterie na povrchu celého těla. Také uměla počítat bakterie na tvém těle, aby se zjistilo, zda na sobě nemáš frekvence škodlivého materiálu při cestě ven. To probíhalo bez oblečení, je na to protokol. Nemusíš to dělat tak úplně přesně, ale všichni jsme to tak raději dělali. 20% personálu v biolaboratoři, v podzemní základně se jednou nakazilo hantavirem, který byl vytvořen v tomto zařízení. Vytvářel příznaky chřipky, ale velmi rychle zabíjel. Napadení divoce zvraceli, měli průjem, začali jim selhávat plíce a nemohli dýchat. Ten virus se rozšířil v té laboratoři a lidé smrtelně onemocněli. 20% personálu celé biolaboratoře muselo být umístěno do karantény a polovina nakažených pracovníků zemřela. Rychle potřebovali vyrobit jiný virus, který by zabil ten první. Měli nedostatek personálu a tak mě oslovili, abych jim pomohl. Stalo se to v roce 1993. Díky tomu novému viru se pak polovina z nakažených zachránila a od té doby jsou schopni vytvářet viry nebo bakterie, které se umí vzájemně zneškodňovat. Používali také určité viry, pomocí nichž měnili hybridním bytostem jejich DNA. Byl to nejjednodušší způsob kombinace proteinů s proteinem a pak těmito buňkami očkovali různé bytosti pořád dokola, než se dostavil žádoucí účinek. Výsledkem byla změna celého těla a vznik superbytostí se supersluchem, superzrakem a dalšími superschopnostmi.

Snažili se zde mutovat některé mimozemce. Pracovali tu také na bytosti, která měla lidský genetický základ, ale i rostlinnou a mimozemskou DNA. Byla to bytost 60 až 90 cm vysoká s rostlinným životem na hlavě, živící se energií ultrafialového světla. Kůží pohlcovala vlhkost a byla taková mechová. Viděl jsem jich spoustu. Vypadali jako extrémně hustá paruka. Ty rostliny na něm byly jako chlupy a blízko kořínkům obsahovaly stále více nervových vláken a neuronů. Neurologicky zde byl svázán rostlinný základ s buněčným materiálem. Tato bytost byla člověk, rostlina i mimozemec. Krk těchto stvoření tvoří kůra jako na borovici a má velmi drsnou a popraskanou strukturu. Mají nos, ústa i uši, dýchají, ale spoustu energie přijímají kůží. V obličeji nemají žádné svaly, aby se mohli třeba usmívat. Hlavu mají mnohem větší než tělo, při porovnání s člověkem. Po celém těle jim může růst mech, některým i větvičky a listy, zejména na zádech. Mají maličké ručičky. Je to bytost uměle vytvořená a bez jídla vydrží celé týdny. Pokud má sluneční svit a vodu je schopna si vytvářet vlastní živiny díky interakci živočišných a rostlinných buněk. Tato věda, kde se všechno proplétá, je fascinující. Komunikoval jsem s těmito bytostmi. Komunikují pomalu, pomocí rukou a takovou znakovou řečí. Jsou to děsivé bytosti, chovají se ale tiše a velmi poslušně. Připomínají lenochoda. Sedí a pak se pomalu pohybují. Bylo mi řečeno, že se od útlého věku učí komunikovat posunky, protože postrádají hlasivky. Mají černé oči a nevidíš žádnou zornici, což může děsit. Zřejmě se hodí k dlouhodobému sledování. Tvor, který nedokáže vydávat zvuky je k tomuto účelu vhodný. Mohu jen spekulovat, proč je vytváří, ale nevšimneš si jich, i když bys na něj šlápnul. Mohou napodobit jakýkoliv typ trávy nebo stromu. Část jejich těla funguje jako půda nebo spíš plástve, kam můžete cokoliv zasadit. Tyto bytosti pochází z Vnitřní země a schopnost, na sobě něco pěstovat, měly už před tím. Později tyto bytosti geneticky modifikovali a smíchali s rostlinným životem. Viděl jsem, jak je pěstují ve velkém skleněném akváriu s UV zářením. Byly zavěšeny asi metr nad zemí. Nemají rozmnožovací orgány jako my, ale vytvářejí semena, která obsahují jejich DNA. Několik těchto semen jsem viděl v inkubátorech, když jsem tam docházel, přes kulaté okénko. V laboratořích dělají neskutečné věci, protože u nich neplatí žádné předpisy, pravidla ani morální normy..."

Emery Smith promluvil – 33. část

Doporučené rozhovory, rádiová vysílání, interview, videa a texty - prameny, které dopomohly k vytvoření článků o Emery Smithovi:

 • Et Autopsy Insider Emery Smith Hit With Massive Attack...
 • Free Episode Cosmic Disclosure Paul Comes Forvard David Wilcock / Emery Smith 1 až 5
 • Matrix – 2001.cz / Gaya Cosmic Disclosure
 • POWERFUL "Emery Smith" Interview on Free Energy, et Technology and Black Projects
 • Emery Smith What I Have Seen Would Change the World As We Know It
 • Ep 909 FADE to BLACK Jimmy Church w. Emery Smith
 • Emery Smith – David Wilcock with Cosmic Disclosure 2018
 • Testimontio de Emery Smith – Part 1
 • David Wilcock and Emery Smith EVERYTHING YOU NEI
 • La NASA sekreta por Corey Good y Emery Smith
 • Emery Smith: Portales / Viajes en el tempo / MH 370...

Podrobnější informace k tématu naleznete na webových stránkách https://www.matrix-2001.cz

14.04.2019

Rychlá navigace: