Souvislosti, které všude nenajdete

Emery Smith promluvil – 36. díl

36. díl

"Také jsem pracoval ve velké kryomárnici, kde skladují mimozemce po stovkách, než se dostanou na sál do různých laboratoří. Většina těl visela ve svislé poloze a některá byla uložena pod úhlem 45 stupňů. Teplota je zde pod bodem mrazu a každá jednotka může mít nastavenou jinou vlhkost. Nejsou stejně veliké kvůli různým velikostem vzorků. Jsou vyrobeny ze skla a nějakého speciálního kovu. Jsou vakuově utěsněny a mají vlastní tlakový a plynný systém, takže v nich mohou vytvářet různá specifická prostředí, podle potřeby příslušného mimozemce. Vzorky mimozemců přiváželi ve velkých kovových bednách s víkem vypadajícím jako sklo. Vzorky vypadaly jako zmražené. A tak nám je mimozemci předávali. Technici to zařízení potom vypnuli a přemístili je do jiné vakuově utěsněné bedny. Na přepravu po světě používali obří letoun typu C–30 Hercules. Jeden z nich při převozu havaroval a na místo se dostali civilisté, kteří uviděli velkou spoustu všelijakých stvoření. Stalo se to v roce 1993, a proto s tímto způsobem přepravy skončili. Svědkům letecké nehody bylo tehdy vyhrožováno, vynucováno na nich mlčení a jeden z nich byl na místě zneškodněn. Nyní, z důvodu většího utajení, probíhá veškerá přeprava mimozemských těl prostřednictvím podzemního magneticko-levitačního dopravního systému.

V současnosti běží několik vesmírných programů, a protože jsou dokonale rozčleněny, tak netuší, že ty ostatní vůbec existují. Ten, který patří k vojensko-průmyslovému komplexu řídí DIA a letectvo a velkou řídící roli v nich hrají korporátní společnosti. Skládá se z několika vesmírných stanic a jeho technologie jsou o 50 až 100 let pokročilejší než ty ostatní. Nachází se ve vzdálenosti 650 až 800 km od Země a slouží jim trojúhelníková plavidla typu TR – 3 B. NASA má 2 sekce. Jedna slouží k matení veřejnosti a druhou vede mocenský systém. Jejich mise je spíše zásobovací, protože jsou na nižší úrovni, než jsou ty nejvíce utajované - korporátní. Všechno je dokonale rozčleňované a vzájemně utajované.

Měsíční základny jsou rozděleny tak, že k nim rozčleněně mají přístup různé kosmické programy. Hodně se zde angažuje vojensko-průmyslový komplex, v některých se podílí tajná NASA. Většina astronautů má velké dohody o mlčenlivosti, obzvláště ti, co létají do vesmíru. Mají pro ně nachystanou kulku, kdyby něco řekli. Setkal jsem se s mnohými rodinami starých astronautů i samotnými astronauty než zemřeli a všichni mi potvrdili, že je to pravda. Měsíc je obydlen. Je tam mnoho, mnoho vozidel, žijí tak mimozemci a dokonce jsou to už dnes veřejné informace. Vojensko-průmyslový komplex byl dlouhou dobu součástí mocenského systému, ale dnes už se od něj odtrhl. Na utajených orbitálních stanicích se dějí a zkoumají úžasné věci, díky nadčasovým technologiím, které se zde používají, vyhledávají například planety podobné Zemi, používají speciální radary, pomocí kterých vidí dovnitř planet, mají prostředky, pomocí nichž mohou monitorovat všechna plavidla ve sluneční soustavě, mapují veškeré červí díry pro skoky na velké vzdálenosti. Vyhledávají portály a mapují planety, které je mají. Mohou prohlédnout mračny plynných planet a zjistit co se na nich nachází. Ve vesmíru mají nainstalováno zařízení, které umí zabránit nedovolenému přiblížení nežádoucích plavidel, včetně toho, že mohou pomocí speciálního vlnění plavidlo zcela rozložit a vymazat. Umí detekovat každé plavidlo na volnou energii. Vysílá totiž frekvenci, která nelze odstínit a skrýt.

Mnozí výzkumníci se přesouvali kvůli studiu volné energie do neobydlené džungle nebo hluboko pod zem, ale jakmile zapnuli zařízení na volnou energii, ihned se slétly jako vosy vrtulníky mocenského systému. I já jsem pracoval na vývoji tohoto zařízení a po jeho zprovoznění začal být můj život ohrožen a já měl hned velmi podivnou autonehodu. Na Floridě jsme jednou vzali toto zařízení k nákupnímu středisku Walmart, protože několik vědců a VIP lidí chtělo vidět, jak funguje. V půjčené dodávce jsme ho večer přivezli na parkoviště, když už zhasla všechna světla. Jakmile jsme ho zapnuli, rozzářila se všechna světla. Po 45 vteřinách jsme ho vypnuli a rychle zmizeli. Následujících 24 hodin tam bylo velmi rušno..."

Emery Smith promluvil – 36. část

Doporučené rozhovory, rádiová vysílání, interview, videa a texty - prameny, které dopomohly k vytvoření článků o Emery Smithovi:

 • Et Autopsy Insider Emery Smith Hit With Massive Attack...
 • Free Episode Cosmic Disclosure Paul Comes Forvard David Wilcock / Emery Smith 1 až 5
 • Matrix – 2001.cz / Gaya Cosmic Disclosure
 • POWERFUL "Emery Smith" Interview on Free Energy, et Technology and Black Projects
 • Emery Smith What I Have Seen Would Change the World As We Know It
 • Ep 909 FADE to BLACK Jimmy Church w. Emery Smith
 • Emery Smith – David Wilcock with Cosmic Disclosure 2018
 • Testimontio de Emery Smith – Part 1
 • David Wilcock and Emery Smith EVERYTHING YOU NEI
 • La NASA sekreta por Corey Good y Emery Smith
 • Emery Smith: Portales / Viajes en el tempo / MH 370...

Podrobnější informace k tématu naleznete na webových stránkách https://www.matrix-2001.cz

03.11.2023

Rychlá navigace: