Souvislosti, které všude nenajdete

Emery Smith promluvil – 5. díl

5. díl

"Vyspělé bytosti si umí frekvenčně vytvořit absolutně všechno. Nepotřebují náš genetický materiál. Dokonce i my v tajných programech umíme vytisknout jakýkoliv orgán. Srdce, oči, plíce, nic není problém, za použití naší DNA, které vložíte do počítače a na 3D tiskárně vytisknete třeba svoje srdce. Pomocí kmenových buněk umíme nahradit i nervové buňky, míchu. Globální systém chce, abychom věřili, že to nejde. Je to jedna z mnoha skutečností a technologií, které jsou před lidmi utajovány. Dnes už můžeme vyrobit celé tělo, nejen orgány nebo ruku. DNA uchovává veškeré informace o tom, čím jsme si v životě prošli. Je jako pevný disk v počítači. Dokonce umíme znovu omladit celé tělo. "Globální laboratoře" pracovaly na vytváření falešných mimozemců. Dovedly ovlivnit, aby tyto bytosti vypadaly dobře, zle vesele, zlověstně nebo děsivě. S tímto programem měly velký úspěch. Zadavatelé je chtěli mít po ruce pro nějakou mimořádnou situaci. Takže když jsem viděl 3 metrového reptiliána, který smrděl, funěl, věřil jsem, že je skutečný, ale programovatelné životní formy PLF, dělají to stejné. Mohou vytvořit tvůj identický klon bez tvé vědomé stránky a tvoje vzpomínky jsou pak do něj naprogramovány. Klon si pak myslí, že má rodinu, určité přátele, práci atd."

"Globální systém se snaží neustále vytvářet strach a to nejrůznějšími prostředky. Je to nástroj pro kontrolu a ovládání lidstva. Hodně negativity vzniká v naprogramované mysli lidí. Hollywood chrlí, každý měsíc film o zlých mimozemšťanech, který oběhne svět a všichni, co ho vidí, se pak děsí. Ale naprostá většina z mimozemců je o "milióny" let vědomější než my. Kdysi byli námi. Sledují nás, jak vyrůstáme z tohoto barbarského středověku, usměrňují nás a snaží se zabránit tomu nejhoršímu. Musíme se znovu naučit k sobě správně chovat, navzájem se milovat, přijímat se a nemít v hlavě negativní spojení, že on je můj nepřítel, protože nevěří tomu stejnému co já. Toto ve Vesmíru ve vyšším vědomí neexistuje a proto mimozemci chtějí vidět naši proměnu."

"Únos generálního tajemníka OSN byl zinscenován také proto, aby se vysoce postavené osoby nezbavili strachu. Díky vysoce postaveným osobám z D.C., spolupráci s Dr. Greerem a "Disclosure projektem", kde jsem viděl mnoho důležitých oficiálních dokumentů, mohu potvrdit, že jsou lidem vkládány do mysli hypnotické podněty. Pokud si zapnete televizi, rádio nebo iPhone budete dostávat podprahové manipulativní informace, zprávy a impulzy. Kdysi jsem byl v Los Alamos součástí projektu, zabývajícím se kontrolou mysli. Byli testováni lidé a jejich reakce při vyvolávání strachu, disharmonie a manipulace ke smutku. Temná vláda často schovávala své skutky za nepřátelské činy mimozemšťanů. K tomu sloužily falešné únosy. Byly takto testovány reakce a chemismus lidí, když na ně zaútočil převlečený mimozemšťan. Probudili jste se ve stanu, který vypadal jako operační sál a zahlédli šediváka. Víc oběť nepotřebovala vidět. Čelíme nelidské globální organizaci, která za oponou takové věci připravuje. Lidé jsou pak vráceni sice fyzicky zdraví, ale v šoku, aby celý život mluvili o svém únosu a negativních mimozemšťanech. Se vznikem sil odporu a "Aliance" výrazně pokleslo množství těchto fiktivních únosů. Ta opravdová a hlavní válka se vede v zákulisí o to, kdo bude řídit generály a velitele, kam budou nasměrováni, čemu budou věřit a komu budou sloužit. Všichni se trochu musíme přizpůsobit Matrixu, protože musíme jíst, chodit do práce, ale přece jen se musíme vrátit o krok zpátky a zamyslet se nad tím, co je opravdu důležité. Je zatajováno nesmírné množství faktů a to bude pro lidi nejtěžší se s tím vyrovnat. Porážka "Systému" přijde během jedné noci, svět opět začne fungovat a bude plný hojnosti, nikdo nebude hladovět, všichni budou mít střechu nad hlavou a lidstvo se spojí ve funkční celek."

Emery Smith promluvil – 5. část

Doporučené rozhovory, rádiová vysílání, interview, videa a texty - prameny, které dopomohly k vytvoření článků o Emery Smithovi:

 • Et Autopsy Insider Emery Smith Hit With Massive Attack...
 • Free Episode Cosmic Disclosure Paul Comes Forvard David Wilcock / Emery Smith 1 až 5
 • Matrix – 2001.cz / Gaya Cosmic Disclosure
 • POWERFUL "Emery Smith" Interview on Free Energy, et Technology and Black Projects
 • Emery Smith What I Have Seen Would Change the World As We Know It
 • Ep 909 FADE to BLACK Jimmy Church w. Emery Smith
 • Emery Smith – David Wilcock with Cosmic Disclosure 2018
 • Testimontio de Emery Smith – Part 1
 • David Wilcock and Emery Smith EVERYTHING YOU NEI
 • La NASA sekreta por Corey Good y Emery Smith
 • Emery Smith: Portales / Viajes en el tempo / MH 370...

Podrobnější informace k tématu naleznete na webových stránkách https://www.matrix-2001.cz

23.08.2023

Rychlá navigace: