Souvislosti, které všude nenajdete

Emery Smith promluvil – 9. díl

9. díl

"Základní podmínkou na základně, kde jsem pracoval, byla hluboká mlčenlivost a všechny projekty jsou velmi přísně rozčleněny tak, aby si zaměstnanci nemohli udělat celkový obraz toho, o co jde. Nikdo se nesmí na nic ptát. Zkrátka děláš svoji práci a mlčky zpracováváš exotické vzorky a mrtvé exponáty. Všechno, s čím jsem se setkával, mě fascinovalo, bylo to něco ohromujícího. Prací, kterou jsem vykonával, jsem byl přímo posedlý. Dokonce jsem byl naštvaný, že musím, kromě této exotické činnosti ještě chodit na pár hodin do nemocnice. Odcházel jsem domů s pocitem: "Páni, co dalšího příště uvidím a ještě existuje". Všichni jsme byli neustále monitorováni. Vše zde probíhalo pod neskutečně vysokým stupněm utajování. Jsou tam například chodby, ve kterých je mechanismus, který tě rozřízne napůl, bez jakýchkoliv skrupulí, pokud tam vstoupíš bez oprávnění. Musíš bedlivě následovat značky a nařízení. Já jsem se nikoho na nic neptal a mnohé, podrobnější informace jsem získával díky rychlému získávání vyšších bezpečnostních oprávnění. Každých 3 až 6 měsíců mi zvyšovali moji důvěryhodnost. Tak jsem se posouval do stále vyšších pater a získával jsem další a další možnosti pracovat na nejrůznějších zajímavých projektech, než jen na pitvání tkání. Otevřel se přede mnou celý utajený svět a přivedlo mě to k vesmírným plavidlům, volným energiím a dalším utajovaným věcem a technologiím.

Dostal jsem svoji "složku", což byl v podstatě iPad, který byl ohebný a téměř průhledný. Prostřednictvím jí jsem dostával veškeré pokyny. V jakém křídle, na jakém sále a na jaké bytosti budu pracovat. Co a jak budu odebírat. Ukazovala všechno postupně, jedno po druhém. Měla velmi výkonný úložný mechanismus, byl to mikrodisk, který byl o něco menší než čtvrťák a byl potažený zlatem. Ve složce byl pro něj vytvořen maličký otvor. Na disk se nahrávalo vše, co jsem udělal. Složka tě také spojuje s hlavní informační sítí celé podzemní základny. Tuto malou věc ti posléze odeberou, naloží na dopravník a uloží do vesmíru, kde jsou uloženy veškeré disky. Podotýkám, že tato velmi vyspělá technologie nám byla k dispozici v 90. letech, kdy jsem na základně pracoval a ostatní lidé se zatím potýkali se stolními počítači. Dokonce ta technologie je mnohem pokročilejší než ta, kterou dnes oficiálně používáme. Mluvíme o videozáznamech s vysokým rozlišením a milionech dokumentech nejrůznějších informací a vše bylo na tomto malinkém a tenkém disku. Tyto disky měly úložiště tisíce terabytů. Svoji složku jsem po směně vždy vložil do zařízení, ve kterém disk automaticky vyskočil. Dal se ale odebrat i mechanicky, podobně jako karta u fotoaparátu. To bylo potřeba v případě, že jsi kontroloval projekt někoho jiného. Nelíbilo se jim, aby informace proudily přes drát, a proto používali tyto disky. Tento disk se vkládal do pravého horního rohu té složky. Tak vyspělou úroveň ukládání dat nemáme ještě ani dnes. Všechny technologie nám uvolňují velmi pomalu a postupně tak, aby zisk korporací byl co největší. Menší korporace už tyto technologie dnes sice používají, ale my ještě ne. Pár těchto disků jsem získal, ale nechci spekulovat o tom, jak se mi je podařilo vynést ze zařízení. Ale když se později vloupali do mého domu tak si je odnesli i když byly velmi dobře ukryty v betonové stěně. Samozřejmě nemám všechny věci na jednom místě a od řady důležitých datových souborů mám kopie, ale od těchto disků jsem kopie neměl. Byla to obrovská spousta informací a já myslel, že jsou v bezpečí. Vše mi vzali a moji laboratoř kompletně zničili. Nechali pouze moje vojenské odznaky v krabici a na stole patronu s vysokorychlostní kulkou, která se běžně civilně nepoužívá, nedá se koupit a používají ji civilní síly po celém světě. Použili při tomto zásahu vysoce sofistikovanou družici a velmi pokrokovou technologii a pomocí ní našli pod zemí, v betonu a ve zdech domu vše co jsem pečlivě ukryl. Jednalo se o 8 počítačů, 12 notebooků, 40 pevných disků a přes 300 SD karet. Byla to celá má práce za 30 let. Myslím, že v určitém extrémním bodě, do kterého se člověk dostane je bezpečnější své informace všem sdělit. To je jeden z důvodů, proč jsem předstoupil před veřejnost a začal lidi poctivě informovat o tom, co všechno je jim skrýváno a tajeno."

Emery Smith promluvil – 9. část

Doporučené rozhovory, rádiová vysílání, interview, videa a texty - prameny, které dopomohly k vytvoření článků o Emery Smithovi:

 • Et Autopsy Insider Emery Smith Hit With Massive Attack...
 • Free Episode Cosmic Disclosure Paul Comes Forvard David Wilcock / Emery Smith 1 až 5
 • Matrix – 2001.cz / Gaya Cosmic Disclosure
 • POWERFUL "Emery Smith" Interview on Free Energy, et Technology and Black Projects
 • Emery Smith What I Have Seen Would Change the World As We Know It
 • Ep 909 FADE to BLACK Jimmy Church w. Emery Smith
 • Emery Smith – David Wilcock with Cosmic Disclosure 2018
 • Testimontio de Emery Smith – Part 1
 • David Wilcock and Emery Smith EVERYTHING YOU NEI
 • La NASA sekreta por Corey Good y Emery Smith
 • Emery Smith: Portales / Viajes en el tempo / MH 370...

Podrobnější informace k tématu naleznete na webových stránkách https://www.matrix-2001.cz

01.09.2023

Rychlá navigace: