Souvislosti, které všude nenajdete

Historie Chazarů, uctívačů boha Baala (7. díl)

(7. díl)

Lenin byl silně ovlivněn Karlem Marxem, zakladatelem komunismu. Marx nebyl Rus, ale Němec. Lenin byl sice Rus, ale jak spoustu let strávil v exilu, ve Finsku, Švýcarsku, Anglii a Německu, stal se pro Rusko téměř cizincem v době, kdy vypukla první část Ruské revoluce v únoru 1917. Byl naprosto pozápadněn. Marx ho velmi inspiroval svou brožurou z roku 1848, Komunistickým manifestem. Lenina neinspiroval jen Marxův komunismus, ale zejména jeho jezuitské postoje a přístup. Marx se učil v Německu na jezuitské škole a poté byl jezuity zaučován v britském muzeu ohledně zásad komunismu, jak potvrdil bývalý jezuitský kněz, Alberto Rivera.
Dalším zdrojem toho, že Marx byl jezuitský agent a pomocný biskup, byl Otto von Bismarck, který do severoněmeckých novin napsal, že Marx je pod kontrolou jezuitského kněze Petera Beckxe, tehdejšího vrchního představeného jezuitského řádu. To nebyl jediný jezuitský vliv na Lenina. Jeho pravá ruka, Felix Dzerzhinsky, který byl velitelem sovětské tajné policie, byl také velkým obdivovatelem jezuitů. Kromě toho Lenin v roce 1922 formálně znovu pustil jezuity do Ruska, což je poněkud zvláštní, jelikož náboženství v té době bylo komunistickou ideologií zakázané. Ale bylo to skutečně zvláštní? V podstatě ani ne, protože původ komunismu se odvíjí od jezuitské ideologie, jak potvrdila spousta historiků. Jezuité v 17. a 18. století také zdokonalili první systém komunistické vlády v Paraguayi. První muž, který tyto fakta odhalil, byl jezuita Luigi Taparelli d’Azeglio. Lenin byl figurka jezuitů a byl Cabal dosazen k moci, aby destabilizoval a zničil ruskou zemi. Rusko a Rusy nenáviděl. Některé z jeho nejslavnějších citátů to dokazují: "Plivám na Rusko." "Nechť 90 % Rusů zemře a zbylých 10 % žije pod komunismem." Ruská revoluce byl jezuitský útok na ruskou zemi. A jejich motivem byla krutá pomsta. Jejich figurkou byl Lenin. Jejich nástrojem byli bolševici, kteří byli obdobou jakobínů během Velké francouzské revoluce.
Miliony lidí v Rusku zemřely v letech 1917-1923, v důsledku Ruské revoluce tím, že bolševici založili Sovětský svaz. V té době v roce 1913 byla založena americká Federální rezervní banka (FED), matka všech bank, kterou vlastnilo několik Cabal rodin, mezi kterými byli i Rotschildové. Vzpomeňte na to, co se stalo nejbohatším a nejvlivnějším odpůrcům FEDu. Příhodně byli všichni nalákáni na Titanic, aby tam zemřeli a už nebránili vzniku FEDu. O méně jak rok později byl FED hotovou věcí. V roce 1914 vypukla 1. sv. válka, rok po založení Federální rezervy. V letech 1914-1919 FED zdvojnásobil své peněžní zásoby, čímž způsobil celonárodní nárůst půjček. V roce 1920 zmenšil peněžní zásoby a 5,5 tisíc konkurenčních bank zbankrotovalo. Byly skoupeny FEDem za zlomek ceny. V letech 1921-1929 FED znovu zvýšil peněžní zásoby. Půjčky byly všude. Ale 23. října 1929 se prodalo 2,6 milionů akcií. Kdo je cíleně prodal? Není to tak těžké uhodnout. Další den, 24. října v 9 ráno byla newyorská burza Wall Street uzavřena a obchodníci, kteří se shromáždili venku, si pomalu v šoku začali uvědomovat, co se stalo. Lidé byli požádáni o splacení dluhů, investoři byli přinuceni prodat svoje akcie. Tato událost se v historii zapsala jako krach na newyorské burze. Uměle vyvolaný krach na newyorské burce dostal také zbytek světa na kolena. 16 tisíc konkurenčních ne-FED bank zbankrotovalo a byly také skoupeny za zlomek ceny. Tato operace byla nazvána největší loupeží v historii. Ale to nestačilo. FED ještě více snížil peněžní zásoby o 30 %, což v USA mezi lidmi vedlo k velké bídě a hladovění.
Rothschildové tady udělali to, co úspěšně neustále dělali od Velké francouzské revoluce. Zmanipulovali burzovní trh na úkor lidí, aby ještě zvětšili svoje bohatství a moc. Kongresman Mc Fadden byl tak zděšen, že se pustil do soudních žalob proti bankéřům, kteří vlastnili Federální rezervu. Klidně mohl okamžitě spáchat sebevraždu. Během hostiny byl otráven a od soudního řízení se upustilo. Člověk jen tak jednoduše nemůže stát v cestě chazarské Cabal. Čtyři roky po krachu na newyorské burze v roce 1933, pod záminkou vysvobození z krize, banky přesvědčily vládu, aby shromáždila veškeré zlato od lidí pod pokutou uvěznění na 10 let. Prezident Roosevelt pod tlakem FEDu podepsal vládní nařízení 6102, aby ještě více ožebračil americký lid, který byl přinucen vzdát se svého zlata. Lidem nic nezbylo. Když byl zlatý standard měny odstraněn, Cabal už nestálo nic v cestě v tom, aby mohla manipulovat s peněžními zásobami, jak potřebovala. Byla zavedená daň z příjmu, která je zcela nezákonná, jen nám to nikdy neřekli a "zapomněli" nám to sdělit.
Jeden ze strašných důsledků krachu na newyorské burze byl ten, že FED požádal splacení všech mezinárodních dluhů. Země, kterou to nejvíce zasáhlo, bylo Německo. Německo po 1. sv. válce muselo platit reparace obětem, na což zoufale potřebovalo půjčky, a také nutně potřebovalo prostředky na znovu vybudování země a ekonomiky. Když FED požádal o splacení dluhů, německá ekonomika se zhroutila. Německo se ponořilo do hluboké krize. Tu stejnou zimu bylo kolem 2 milionů lidí nezaměstnaných a za necelé tři roky později se toto číslo ztrojnásobilo. Nelidský a surový přístup Cabal bankéřů znamenal ohromující nezaměstnanost 40 %. Vládní výdaje k podpoře těchto lidí byly astronomické. Kancléř v zoufalém tahu zrušil podporu v nezaměstnanosti, což situaci ještě zhoršilo. Pak se vystřídala řada kancléřů, ale žádný nevěděl, co s tímto problémem udělat. Lidé ztráceli víru v demokracii. To byla hudba, která lahodila uchu Cabal. Lidé hledali pomoc u extrémní levice, komunistů, nebo extrémní pravice, nacistů. V lednu 1933 byla nachystána půda pro to, aby se Hitler stal německým kancléřem a také bylo připraveno pódium pro další světovou válku.

Podle Janet Ossenbaard

Historie Chazarů, uctívačů boha Baala (7. díl)

10.02.2021

Rychlá navigace: