Souvislosti, které všude nenajdete

Jen se nesmíme nechat manipulovat a jen nesmíme sami sebe manipulovat

Všichni jsme napojeni na kolektivní vědomí, které je ovlivňováno energií z pozadí kosmu. V současné době získáváme čas na to, abychom zvýšili svoje vědomí a zvládli fyzicky i psychicky velké frekvenční změny, přicházející z Vesmíru. Měli bychom se zaměřit na to, abychom denně pomáhali druhým a abychom nebyli tak egoisticky zaměřeni na sebe a na svoje potřeby a na svoji "pravdu". Nejde o to, abychom se obětovali druhým, ale abychom byli ke všem empatičtí a pomáhali jim. Měli bychom si uvědomit, že všichni lidé jsou propojení a tudíž to děláme vlastně pro sebe. Harmonie a spokojenost druhých je zároveň spokojeností naší! Denně bychom se měli snažit rozšiřovat svoje vědomí a zvyšovat své vibrace. Musíme se řídit svými vyřčenými slovy a zaměřovat se také na všechno co řekneme. Slova nyní mají tendenci se zhmotňovat totiž mnohem rychleji než dříve, protože zvyšováním vysokofrekvenčního prostředí se karma naplňuje mnohem rychleji. Musíme si uvědomit, že skutečně stále více a rychleji zhmotňujeme to, co říkáme. Proto bychom měli být tolerantnější, láskyplnější a měli bychom odpustit sobě i ostatním.
Naše hromadné vědomí bylo použito bohužel jako nástroj proti nám a k našemu zotročení. Mocenská elita používá média a propagandu, víru, politiku, aby zasadila kořeny zla a rozkol do našeho vědomí. Záměrně vyvolávají incidenty, kterým pak začneme dávat emoční energii skrz naše kolektivní vědomí a tak mohou zhmotňovat své protilidské cíle, které chtějí uskutečnit. Mocenská elita plně chápe strategickou a obrovskou sílu kolektivního vědomí. Vše kolem nás, včetně slov a myšlenek jsou vibrační stavy hmoty. Také naše vědomí je vibrační stav. Hromadné vědomí je mocným tvořícím mechanismem, který má fatální vliv na všechny vibrační stavy kolem nás. Jakmile se lidstvo opět spojí ve své pozitivitě a naučí se tuto sílu používat, změníme současnou realitu ovládání, manipulace, temna, touhy po moci a válek na realitu spolupráce, transparentnosti, lásky a míru!
Dle sdělení od vyspělých civilizací jsme nositeli různých mimozemských DNA (22 druhů). Jsme také nositeli nejrůznějších silných emocí, což je zároveň velký dar i kletba. V současnosti tyto emoce plně nezvládáme a neumíme je správně a pozitivně využít. Globální síly se postaraly, abychom se v této oblasti vůbec neorientovali a ztratili se v chaosu nevědění. Emoce jsou obrovským katalyzátorem našeho vědomí a pracují s ním bok po boku a zároveň ho také pomáhají silně aktivovat. Můžeme být velmi mocné bytosti a vytvořit skvělý nový svět, jen se už dál nesmíme nechat manipulovat.

Jen se nesmíme nechat manipulovat a jen nesmíme sami sebe manipulovat

21.05.2021

Rychlá navigace: