Souvislosti, které všude nenajdete

Kdo je kdo, vrána k vráně sedá... aneb ve stopách Billa Gatese?

Nadnárodní korporativní scéna hovoří o profesorovi Prymulovi jako o geniálním člověku. Jak se tato genialita projevuje? Je to výší zprostředkovaného obratu vakcinačnímu průmyslu nebo je v tom něco jiného? Mezinárodně podporovaný a uznávaný propagátor vakcinace byl odvolaný pro konflikt zájmů z postu ředitele Fakultní nemocnice, protože byl propojen s firmou Biovomed s.r.o., která je nyní firmou jeho dcery, která inkasuje od farmaceutických firem ročně přes 41 miliónů korun. Jeho činnost "věda a výzkum", kterou profesor Prymula účetně vykazoval, byla téměř výhradně hrazena farmaceutickými firmami, které samozřejmě kromě vakcín dodávaly také léky pro jím řízené nemocnice. Roman Prymula byl až do odvolání pro konflikt zájmů ředitelem Fakultní nemocnice v Hradci Králové, která nakupovala léky v řádu stamiliónů korun. Také je diskutabilní jeho pozice předsedy České vakcinologické společnosti, která zásadním způsobem ovlivňuje rozhodování státu o očkovacích schématech v ČR. Navíc, podle svědectví vakcinologů, si profesor Prymula téměř monopolizoval zkoušení nových vakcín v naší zemi a bez něj se v této oblasti prý nepohne téměř ani jedna injekční jehla. Nachází se tak neustále ve velmi závažném střetu zájmů, jak uvádí jeden z dostupných článků o jeho činnosti na internetu.
Určité zdroje spekulují, že profesor Prymula byl zřejmě silně protlačován globálními vakcinačními strukturami, ve kterých působí, aby "dokopal" české občany k povinné vakcinaci prostřednictvím uměle vytvořené hrozby covid-19 a následného covidu-21. Je to pravda nebo lež? Zkusme shrnout fakta a posoudit je.
Celý svět se rozdělil na dvě nesmiřitelné skupiny. První skupina poškozených očkováním, nejrůznějších odpůrců, pokrokových celostních lékařů, léčitelů a duchovně zaměřených lidí shromáždila obrovské množství materiálů, argumentů a faktů o neefektivnosti, bezohlednosti, povrchnosti a těch nejzákladnějších pochybeních bezcitných nadnárodních společností, spojených s vakcinací, bezhlavě se ženoucí za co největším ziskem. Druhou skupinu tvoří mocenské, globální struktury a Rockefellerská lobby, nechutně prosperující z chemické a onkologické léčby. Obrovskými investicemi do propagace tvrdě prosazuje "nezbytnost" vakcinace, která je pro tuto skupinu obzvlášť tučným soustem. Tato skupina pod záštitou nejmocnějšího odvětví farmaceutického průmyslu, jako buldozer odstraňuje svým "zaměstnancům" všechny překážky v jejich obchodní misi. Neexistuje částka a počet nul, která by nemohla být poskytnuta, aby pomohla otevřít i ty nejzatvrzelejší vládní dveře. Jen mimořádně morálně vyspělé osobnosti si zachovají čistý štít a nepodlehnou lákadlům a velkým penězům, které generuje tento business, a jenž vynáší 20 ti násobek vloženého kapitálu, jak se na jednom videu chlubil Bill Gates. Tato cesta, ale není pro všechny, chce to mít velkou odvahu, silný žaludek a kamenné srdce, aby člověk neviděl a nevnímal za šekem s mnoha nulami armádu zmrzačených, autistických ale i mrtvých dětí, dospělých a mnoho nešťastných a zoufalých rodin. Filosofie Gatese a dalších eugeniků o nutnosti zmenšit počet lidí na planetě částečně poskytla všem školeným vakcinologům sice určité alibi, ale svědomí a karma je jistě hlodají, až do té doby, než je zcela umlčí, překřičí a než nasadí vojácký, bezcitný a nekompromisní přístup. Profesor Prymula se zapojil právě do této velmi výnosné branže, vakcinace obyvatelstva a opět se ocitl ve střetu zájmu a tím ztratil důvěru u většiny obyvatel, ještě dříve, než nastoupil do své funkce!
Profesor Prymula z České vakcinologické společnosti se řídí heslem Dr. Plzáka: "ZATLOUKAT, ZATLOUKAT, ZATLOUKAT". V pořadu MÁTE SLOVO S MICHAELOU JÍLKOVOU O OČKOVÁNÍ 3. 3. 2016 jsem jako účastník pořadu, zveřejnil skutečnost, že ČVS si objednala u PR agentury AMI Communication projekt PR kampaně s názvem "VZDĚLÁVACÍ AKADEMIE PRO NOVINÁŘE O OČKOVÁNÍ" k jednostrannému ovlivňování veřejného mínění o očkování. Na opakovaný dotaz moderátorky paní Jílkové, zda to je pravda, prof. Prymula – předseda ČESKÉ VAKCINOLOGICKÉ SPOLEČNOSTI tuto skutečnost dvakrát popřel, ačkoliv důkazy, které uvádím na své stránce, jednoznačně potvrzují, že skutečnost taková opravdu je. Tedy lhal v přímém přenosu.
Novou vlnu kampaně ČVS pak odstartovala např. přes ČTK 23. 2. 2016 článkem "Profesor: Očkování z dětství v dospělosti už nechrání" – ČeskéNoviny.cz s uvedením zdroje ČVS! Mutace pak následovaly lavinovitě v dalších mediích hlavního proudu, přes ČT v pořadu SAMA DOMA 8. - 12. 2. 2016. Kampaň k jednostrannému ovlivňování veřejného mínění o očkování podle PR projektu objednaného ČVS byla spuštěna v roce 2014, probíhala 2015 a probíhá doposud.
Jelikož jsem pravdivými důkazy prokázal oprávněnost v pořadu zveřejněných skutečností, spolu s čtenáři Vás pane prof. Prymulo vyzývám: Omluvte se veřejně za klamání veřejnosti v přímém přenosu. Ing. Rudolf Vondřich (1942), Děda čtyř vnuček, kterému záleží na jejich zdraví, provozovatel webu http:/rozkvet.cz.
Roman Prymula je prezentován jako geniální odborník a zachránce českého a moravského národa před "čínskou chřipkou", ale je tomu skutečně tak? Pokud budeme hodnotit jeho činnost hlavního odborníka, poradce a následně ministra z hlediska zdravotnického i z hlediska ekonomických nákladů a škod způsobených vládními opatřeními je jeho bilance působení katastrofická. Pokud čísla, které Prymulovy zdravotní struktury uvádí, jsou pravdivá, nenadhodnocená a neupravovaná, tak dojdeme k závěru, že ve střední Evropě byl počet nemocných, díky jeho "geniální strategii" v delším časovém horizontu na počet obyvatel podobný, ale rozsah ekonomických nákladů byl v naší zemi neúměrně větší. Navíc Prymulova strategie přivedla naši republiku do pozice, (dle výše uvedené mapy) jako bezkonkurenčně nejhorší země, která tuto "pandemii" vůbec nezvládla. Obrovské škody způsobené vládou na základě Prymulových návrhů na jaře 2020 navíc dosvědčují zoufalý amatérismus autorů. Na věky slavnými se stane policejní nabádání nudistů na poloprázdné pláži mít roušku, nucení manželů, aby měli roušku v autě, když v posteli ji mít nemuseli, nebo zákaz obsluhy na venkovních zahrádkách hospod, kde si lidé mohli z okýnka vzít jídlo a pití a pak si s ním sednout. Prymula a vláda pohrdli ústavou, když znemožnili volby senátora v Teplicích, byť právo jasně stanoví, že odložit volby může jen Parlament zákonem. Chytračením byla snaha vyhnout se právní odpovědnosti, když omezení nenařizovala v nouzovém stavu vláda, jak žádá ústava, ale pokoutně jen Ministerstvo zdravotnictví. Proto řada lidí vnímala činnost vlády jako zoufale amatérskou, byť uznávali nutnost určitých rozumných opatření. Na popularitě Prymulovi nepřidalo ani satanistické vyhlášení spolu s 8 řediteli nemocnic a jeho bohorovný a přezíravý postoj vůči veřejnosti, jako kdyby ho podpíral celý farmaceutický průmysl.
Druhou variantou je, že čísla jsou nepravdivá a mají sloužit k co největšímu vystrašení obyvatelstva, aby bylo vylekané obyvatelstvo chaotickým přístupem vlády a nafouknutou hrozbou zcela vyčerpáno, kladlo co nejmenší odpor a dostatečně se nebránilo připravované vakcinaci a čipování, pomocí nanotechnologie ve vakcínách, jak se nejprve podřekl ve svém vyjádření Prymula a pak následně i Babiš, když hodnotil pochybení svého ministra: "Prymula musí rezignovat – řešili spolu zřejmě nějaký projekt plošného očkování,... teda testování, omlouvám se", řekl Babiš. Je vidět, že se kluci o čipování asi často rozprávajů, když se jim to čipování pořád dere na jazyk. Tato hypotéza by dávala smysl celé covidové šarádě i tomu velkorysému plánovanému zadlužení státního rozpočtu ve výši 300 miliard Kč, Tyto obrovské zdroje mají být zřejmě utraceny za celoplošné testování, nákup vakcín a zbytek rozdělen všem milým spoluobčanům, kteří by se na akci podíleli! Prymulovy soukromé investice do výroby vakcín a Babišovy investice do zdravotních fondů, tuto myšlenku jen podporují... Rozhodněte se sami, která varianta se vám zdá pravděpodobnější. Jisté ale je, že ani jednou z nich se pan profesor Prymula nemůže chlubit...

Kdo je kdo, vrána k vráně sedá... aneb ve stopách Billa Gatese?

29.10.2020

Rychlá navigace: