Souvislosti, které všude nenajdete

Otevřený dopis: Proč většinou neuvádím zdroje informací

Dobrý den paní Obecná Andreo, mrzí mě, že jsem vám způsobil trauma, snížil vaše vibrace a k smrti vás rozhořčil tím, že většinou neuvádím zdroje informací, které mě inspirovaly a které jsem ve článcích použil a tím tak nepřímo vyjádřil svoji neúctu k obecně uznávaným a zavedeným pravidlům, normám, ke kategorii autorských práv, zákonům a společenským zvyklostem, které pro nás vytváří naše matrixová společnost. Velmi správně jste vyhodnotila, tak, jak vám ukládá váš ovládací program, že ze všeho nejdůležitější je třeba se věnovat okrajovým věcem na úkor těch závažných jako: milióny unesených dětí pro satanské rituály, celoplanetární zotročování lidstva, hluboké nevědomí většiny spoluobčanů, falešná pandemie, instalace smrtících sítí 5G, velká snaha o zavedení fašistického NWO, příprava vakcinace s naprosto devastujícími účinky pro lidstvo ad. Je jasné, že jste zcela správně podle svých podprahových "vnitřních pokynů" vybrala bránit a to i za nynější situace závěrečné fáze 3. světové války, dle vás mé zneužívání autorských práv. Vážím si vašeho důrazného postoje a i toho, že zřejmě patříte k těm naprosto čestným občanům, kteří hradí vzorně všechny autorské a licenční poplatky za všechny programy ve svých počítačích a za všechny filmy na které se dívají a za písničky, které poslouchají. Vím, že takovým poctivcům nesahám ani po kotníky. Je jasné, že je velmi špatné porušovat všechna ta pravidla, předpisy a společenské zvyklosti. Říkala mi to i maminka, mluvili o tom ve škole a tloukli to do mě i v práci. Říkali, že není nic důležitějšího než dodržování pravidel, aby ze mne byl řádný občan a ozdoba společnosti. Vždyť tyto předpisy vytvořili svobodní, láskyplní a kreativní lidé proto, abychom se my všichni mohli mít dobře a vzájemně se mohli v klidu vykořisťovat, obohacovat se a rozvíjet své tržní schopnosti, abychom všichni měli nakonec hodně peněz, úcty a slávy. Co mám ale dělat, když mě ani jedno z toho nebaví a tudíž plno rozumných omezení, které určitě slouží pro dobro nás všech, tak nějak z "hloupého protestu" nerespektuji. Ale to asi bude tím, že jsem "nějakej divnej", jak už mi bylo tolikrát řečeno od všech těch, kteří to s námi vždy mysleli dobře, se společenskou závažností svého akademického vzdělání a vahou mnoha papírů, titulů a diplomů, které v životě vydobyli.
Ale mně přece jen plno věcí není jasno a potřeboval bych, aby mi je někdo vysvětlil. Asi nějaká studovaná autorita nebo vysoce postavená osobnost, slavná a společensky uznávaná, která má hodně peněz, protože to je přece kritériem té pravé inteligence, (jinak by přece tolik peněz nemohl mít, že?) pak bych se možná polepšil a už dál nedráždil všechny ty, co dělají všechno správně, a co vehementně dodržují všechny ty vytvořené předpisy, a kteří jednoznačně ví, co je správné i to, že když budeme všichni dělat jen to, co nám říkají a co se má dělat, tak jistě nastane ráj, na Zemi plné peněz a technických vymožeností, kde už nebudeme trpět a budeme se jen sladce usmívat a budeme naprosto tolerantní, protože, jako po lobotomii mozku, už nebudeme mít svou vůli a svobodnou volbu, která nás přece tak zbytečně zraňovala.
Sice pořád nechápu, že lidé řeší nejrůznější malichernosti a sračky, když se zrovna potápí celá loď, když doba vykloubena z kloubů šílí, a Země puká ve švech a oni řeší, jestli je ve sklepě vzorně zameteno, ale to zřejmě bude proto, jak už jsem výše uvedl, že jsem "nějakej divnej" a společensky "nepřízpůsobivej" jak by mi asi řekli i na psychiatrii, kam mě většina obránců Systému neustále posílá, když nedodržuji ty vyhlášky, ustanovení a obecné zvyklosti. Ty přece musí být beze zbytku absolutně respektovány, to ví každý řádný občan, protože jinak by se celý MATRIX mohl zhroutit, a když to říkají i ti s těmi diplomy a doktoráty, tak to přece musí být pravda pravdoucí. Asi ty pravidla a vyhlášky budou to nejdůležitější, co může být, protože jinak by je EU nechrlila v takovém množství, s takovou vervou a tak velkou armádou úředníků, právníků a sociopatů. Měl bych být vděčný, že je zde tolik "zkušených" lidí, kteří se snaží o to, abychom jasně věděli, co máme dělat, co si máme myslet, jak se máme chovat, co je pravda a co lež a jak mají být zaobleny rohlíky. Vidíte, a já si toho jejich úsilí nevážím a nejsem ani schopen uvést zdroje svých informací. Ale co mám dělat, když, jak už jsem výše uvedl, jsem asi "nějakej divnej".
Ale abych se dostal k meritu věci, k těm autorským právům, které neustále porušuju, neuvádím a jak bylo uvedeno, asi kradu. A, jak to dělám? Zaznamenávám si pro mě zajímavé citáty, myšlenky, části textů z knih, internetu i youtube, pak vše štosuju, komentuju, glosuju a doplňuji o další informace, přemýšlím o nich, a co mě napadne, přidám. Asi je to proti všem předpisům a vyhláškám, které vydala EU, ale jak jsem výše uvedl, jsem "nějakej divnej", navíc zřejmě psychicky "nemocnej", protože mám nutkání to dělat pořad. Máte pravdu, měl bych se změnit, ale stejně mám pár nejasností. To, že jsem zloděj, to je asi jasné, to už jsem uvedl, protože neuvádím ty zdroje, ale nejhorší na tom je, že když použiju myšlenku, slova či text, o kterém ani nevím či je, tak ho vlastně kradu někomu, koho ani neznám a ještě horší je, že ho možná kradu sám sobě, pokud to byly moje myšlenky a ani to nevím.
Další problém, na který jsem narazil je, že autor uvádí, že myšlenky čerpal s použité literatury, a že nejsou tak zcela jeho a v použité literatuře je zase uvedeno, že i tato literatura není také zcela původní, ale příslušné informace jsou od nějakého indiánského šamana. Tak teď tak trochu nevím koho mám vlastně uvádět, jestli autora knihy, použitou literaturu nebo toho šamana, který tu myšlenku vytvořil. Asi bude nejlepší, když příště uvedu pro jistotu všechny, protože přece jen zloděj se mi nechce být.
Někdy si připadám jako nějaká hloupá multidimenzionální bytost, která vůbec neví, jak to tady vlastně na té Zemi máte a proč to všechno děláte, proč chcete za všechno platit, všechno vlastnit, všechno schovávat a proč se nechcete se všemi o všechno dělit a vše sdílet, vždyť tak budete mít všichni mnohem více, budete šťastnější, radostnější, ale to říkám, protože jsem asi "divnej", jak už jsem uvedl výše.
Ale abych se vrátil k tomu šamanovi, asi by bylo čestné mu zaplatit za ta autorská práva za jeho myšlenky, které jsem použil, abych z toho neměl výčitky svědomí. Proto tady slibuji přede všemi, že hned jak mi Facebook zaplatí za ty stovky článků, které jsem zde zdarma publikoval, tak 50% procent z autorského honoráře pošlu tomu šamanovi a druhých 50% pošlu do EU, tam jsou lidé poctiví, pracovití, fundovaní a navíc mají obrovské zkušenosti s přerozdělováním. Oni ty peníze rozdělí všem autorům těch vyhlášek, bez kterých bychom určitě zanikli, protože bychom pak nevěděli, co je pravda a co je lež, co je kýč a co je dezinformace. Jejich práce nám šetří totiž obrovské množství času, nemusíme opotřebovávat svůj mozek a nemusíme se zabývat nevědeckými a genderově nevyváženými informacemi, dezinformacemi a teoriemi, které "nikam nevedou", proto si ty peníze určitě zaslouží.
Závěrem bych pro vás Andreo na usmířenou uvedl alespoň část použité literatury, kterou jsem se v inkriminovaných posledních článcích inspiroval:
Castaneda Carlos: The Active Side of Infinity, David Icke: Život v přeludu, Bergrun, Dr Norman: Ringmakers of Saturn, Carr Nicholas: The Shallows- How The Internet Is Changing The Way We Think, Read And Remember, Deane, Reverend John Bathurst: The Worship of the Serpent, Greenfield Susan: Mind Change, Hall Manly: Secret Teachings of All Ages, Thomas A: Nephilim Stargates, Huxley Aldous: Brave New World, Moorjani Anita: Dying to be Me, Orwell Michael 1984, Purucker G: Occult Glossary, Sagan Carl: The Dragon sof Eden, Shealdrake Rupert: Science Set Free, Talbot Michael: The Holographic Universe, Thornhill Wallace and Talbott David: The Electric Universe ad.

S úctou váš Ota Veselý

Otevřený dopis: Proč většinou neuvádím zdroje informací

10.09.2020

Rychlá navigace: