Souvislosti, které všude nenajdete

Reiner Fuellmich – Jaký je cíl covidu a očkování, kam to celé směřuje & odhalení podvodů | "Tito lidé zaplatí vysokou cenu" (10. díl)

(10. díl)

Ty počty naočkovaných lidí jsou podle mě naprosto falešná čísla. Lžou nám vždy, když jen otevřou pusu, tak moc nám lžou. Podle nás je tady v Německu více jak 40 % lidí, co ještě nejsou očkovaní. Oni tvrdí, že 80 % nebo i víc je naočkováno, ale tomu naprosto nevěříme. To samé platí ve Spojených státech až na to, že ve Spojených státech je to ještě větší lež, protože se domníváme, že je možná naočkováno 50-55 %, ale víc ne.

Lidi, co pracují ve zdravotnictví, nyní masově odcházejí ze zaměstnání. Brzy budou muset uzavřít celý zdravotnický průmysl. To samé chceme udělat v Rakousku i v Německu. Proto jsme založili odbory a jedna z nejdůležitějších oblastí těchto odborů je zdravotnická sekce, protože víme, že hodně členů ze zdravotnického sektoru, včetně zdravotních sester se naočkovat nenechá. Tito lidé potřebují nyní právní ochranu, a proto jsme založili tyto odbory. A nyní už společně probíráme všechny možnosti v rámci mezinárodní skupiny právníků, jak tyto odbory rozšířit po celém světě.

Denně dostávám velké množství emailů, ale moji kolegové je filtrují, a tak nakonec dostávám tak stovku denně. Pak je tu ovšem dalších asi 150 zpráv na Threema, Telegramu, Signal, Wire, na všech těchto komunikačních serverech. Potom pořádám brífinky, dělám rozhovory, hovory na Zoomu a telekonference, ad. Vím ale, že to všechno je nutné, a že můžeme vidět velký pokrok. Jde hlavně o to, poskytnout lidem faktickou právní platformu, na které povstanou, zvednou se a postaví se těmhle parchantům.

Německá Ústava – na rozdíl od ostatních obsahuje Článek 20, odst. 4, který výslovně dává lidu právo na odpor, pokud jsou důkazy, že se někdo snaží úplně zlikvidovat Ústavu nebo demokracii. Nemáme jen nějaké domněnky, ale existují jednoznačné a přesvědčivé důkazy o tom, co se nyní děje, protože ONI se nyní snaží zde zavést fašistický systém a proto se musí zbavit demokracie. Proto se musí lidé po celém světě zapojit do odporu tomu, co se teď děje. Myslím, že nejdůležitější je opatřit si pravdivé informace a pak je šířit dál. Tyto informace předávejte jakýmkoliv způsobem lidem, protože to dá tomuto hnutí velkou sílu. Musíte si zjistit a vědět, co se děje, musíte znát pravdivá fakta.

Jistě je důležité říkat lidem, co zůstávají neutrální, že jsou páchány zločiny proti lidstvu a že bude zahájeno vyšetřování. Mnoho lidí, se kterými jsme hovořili, tak říkali, že si pro další vakcíny už rozhodně nepůjdou, a že to celé je absurdní. Takže lidé se už probouzejí, i když se 30 % populace zřejmě neprobudí a budou stále věřit, dokonce až se to všechno provalí, že to všechno bylo děláno pro naše zdraví. Sdílejte všude tyto informace, protože všichni musí vědět, že se ty lži už odhalují a že svůj tento plán už nebudou moct dál skrývat. To cílené zabijácké očkování zaměřené na masové snižení populace a zavedení absolutní kontroly musí přestat!

Reiner Fuellmich – Jaký je cíl covidu a očkování, kam to celé směřuje & odhalení podvodů | 'Tito lidé zaplatí vysokou cenu' (10. díl)

27.02.2022

Rychlá navigace: