Souvislosti, které všude nenajdete

Reiner Fuellmich – Jaký je cíl covidu a očkování, kam to celé směřuje & odhalení podvodů | "Tito lidé zaplatí vysokou cenu" (6. díl)

(6. díl)

Vše nasvědčuje tomu, že se nás tedy snaží ovládnout, manipulovat naše DNA prostřednictvím těch jejich mRNA injekcí. Existuje mnoho experimentů v rámci tohoto obřího experimentu, který teď probíhá. Nikdo neví, co v těch injekcích je, to vědí jen oni. Naše vlády, jak už jsem říkal, už nejsou naše vlády. Jsou bohužel totálně pod kontrolou té druhé temné strany. Tohle především platí tady v Evropě, kde plánují dosadit první mini světovou vládu, "skutečnou světovou vládu", jak prohlásil papež ve své knize "Fratelli tutti", která vyšla v roce 2020, kde prohlašuje, že se všichni musíme podrobit nové světové vládě pod vedením OSN. Chtějí začít s Evropou a ta agenda, podle které postupují, se nazývá HERA (Health Emergency Response Agency – Krizový zdravotní úřad).

Myslím ale, že takhle daleko se už nedostanou, protože příliš mnoho lidí se mezitím probudilo i tady v Evropě, kde se hodně z toho odehrává. I tady v Evropě vyrazilo mnoho lidí znovu do ulic – stovky tisíc lidí v Itálii, v bývalých východoevropských zemích i v Německu. Takže oni tuto agendu o moc dál už neposunou. Myslím, že je to jen otázka času, že bude úplně nemožné, aby cokoliv z tohoto zametli pod koberec. Zatím byli schopni to dělat, protože mají naprostou kontrolu nad mainstreamovými médii. Ale je čím dál zřejmější, že již mnoho lidí zná někoho, kdo utrpěl vážné následky nebo dokonce zemřel po očkování. Nejnovější údaje nám říkají – a tohle bylo potvrzeno výkonným ředitelem americké pojišťovny zabývající se životními pojistkami – že od počátku dávek vakcinace zde máme za poslední rok o 40 % vyšší úmrtnost. Tohle je naprosto nevídané. Tohle se už moc dlouho pod koberec zametat nedá. A některá média musela začít podávat zprávy, protože nemají moc na vybranou, jelikož už příliš mnoho lidí mluví o lidech, které znají, co jsou teď kvůli těm zabijáckým injekcím, buď zdravotně postiženi, nebo mrtví.

Vložili jsme do tohoto odporu spoustu času a energie, protože věříme, že to je nesmírně důležité. Velmi mnoho lidí, kteří mluví o Norimberku 2.0 chtějí, aby všichni čestní právníci, odborníci a vědci vystupili jako naše odborná základna. Chtějí, abychom shromáždili fakta a abychom jim poskytli právní platformu, na které se budou moct bezpečně bránit. Můžeme se opřít i o svědectví mnoha velmi chytrých lidí, jako je třeba Catherine Austin Fittsová, která ví hodně o jejich zmiňovaných strukturách, které mají charakter finanční mafie, a které se velmi snaží, aby odvedly naši pozornost od toho, co dělají.

Tohle je formalizované soudní řízení po vzoru amerického vyšetřování velké poroty, které předloží všechny naše důkazy za přítomnosti skutečných odborníků, skutečných svědků, skutečných právníků. Budeme mít skutečného soudce a všechny důkazy pro naši porotu, kterou budou tvořit naši diváci, a pak je požádáme, aby podali obžaloby proti Drostenovi, který je jejich hlavní loutkou co se týče PCR testů, Faucimu, Tedrosovi a samozřejmě Billu Gatesovi. Nevím, jak důležití tihle lidé jsou, možná jsou to jenom nastrčené figurky, ale uvidíme. Ještě důležitější než tyhle obžaloby je možnost poskytnout lidem kompletní informace, které jsou transparentní a ověřitelné u opravdových odborníků, od lidí, co opravdu vědí, o čem hovoří. Například Robert Malone byl velmi dlouho na druhé straně a ví všechno, co se tam dělo a zrovna tak Peter McCullough a zrovna tak Catherine Austin Fittsová, která byla členkou americké vlády a také je velmi zkušenou investiční bankéřkou. Takže všichni tito lidé, včetně mnoha politiků, kteří se přidali do našich řad, budou velmi podrobně vypovídat o tom, co se opravdu stalo a děje. Budou hovořit o tom, že tohle je dlouho plánovaná agenda, která byla zavedena proto, aby rozptýlila naši pozornost od toho, co se děje ve skutečnosti.

Reiner Fuellmich – Jaký je cíl covidu a očkování, kam to celé směřuje & odhalení podvodů | 'Tito lidé zaplatí vysokou cenu' (6. díl)

22.02.2022

Rychlá navigace: