Souvislosti, které všude nenajdete

Reiner Fuellmich – Jaký je cíl covidu a očkování, kam to celé směřuje & odhalení podvodů | "Tito lidé zaplatí vysokou cenu" (8. díl)

(8. díl)

Všechno co se děje je meuvěřitelné. Jaké to bude mít pro tyto vrahy důsledky? Lidé jsou naštvaní a chtějí spravedlnost! Myslím ale, že musíme být nesmírně opatrní, aby se to nevymklo kontrole a nedošlo k násilnostem, protože to by chtěli. Pokud začneme jednat násilně, pak podle mě nasadí vlastní vojsko, pokud ještě nějaké mají. Jsou tři roviny, na kterých musíme bojovat. První je vzdělávání, ukažme pravdu, odhalme všechny lži. Další je právní rozměr. Musíme pokračovat s naší právní činností, především na mezinárodní úrovni. A pak tu máme také duchovní stránku věci. A opakuji – kdybyste mi o tomhle řekla před rokem, tak bych vám odpověděl: Jasně, vemte si prášky. Ale dokonce sám Robert Malone s tím souhlasí, a to je kovaný vědec. Všichni souhlasíme, že tu je ještě něco dalšího, duchovní aspekt, který nás mimochodem spojuje a zřejmě nám nakonec pomůže.

Někteří z nás říkají, že přišli o řadu přátel, ale nevěřte tomu, tihle lidé nikdy nebyli našimi přáteli. Teprve nyní jsme získali plno nových přátel a hned jsme k nim pocítili velkou náklonost. A to jsme nemuseli ani hodinu diskutovat a hned mezi námi vznikl pocit sounáležitosti. Existuje zde mocná duchovní síla, a to duchovno stojí za námi. Mnoho lidí už v dnešní době hledá odpověď na hlubší otázky, jako co je se světem a proč je v nepořádku. Obrací se k Bohu jako k útěše či ochraně. Já se nebojím, protože tu máme důležitý úkol. Jsme na správné straně historie a musíme udělat to, co je třeba a to za každou cenu.

Ti, kterým se prokáže odpovědnost a vina za to, co právě probíhá, tak zaplatí velmi, velmi vysokou cenu. Myslím, že my všichni – lid – tuhle šílenou situaci nakonec zvrátíme, soudy to ale neudělají. Soudy nastoupí až potom, po tom všem a provedou úklid. Jsem naprosto přesvědčen, že dojde ke spravedlivému zúčtování, které je sice opožděné o stovky let, ale dojde k němu! A proto si také myslím, že ONI potom zaplatí velmi vysokou cenu. A ti z nás, kteří to přežijí, to s nimi u svobodných soudů zúčtují. Když se podívám na celou tu obrovskou kauzu, která se teď rozjíždí, tak mi to připomíná obrovské puzzle o tisíci dílcích, do kterého chybí doplnit již jen několik dílků. Ale již nyní je zcela jasně vidět, co se zde odehrává, přestože pár dílků stále ještě chybí. Mike Yeadon poskládal všechna fakta, která tu vidíme, a které představují závažné a nevyvratitelné důkazy o organizování úkladné hromadné vraždy. A za to musí zaplatit. Na takový zločin žádná beztrestnost neexistuje! Ani v našich právních systémech neexistuje pro nikoho beztrestnost za úkladnou vraždu. Takže všichni ti "lékaři", kteří se na tomhle podílejí, všechny farmaceutické společnosti, které to organizují, všichni ti, co v tomhle jedou, všichni ti tzv. VIP, politikové, kteří se snaží přesvědčit lidi, aby se nechali naočkovat, všichni mediální propagátoři – ti všichni budou muset zaplatit velmi vysokou cenu. Zaplatí za zmařené životy, zničené zdraví a za vzniklý ekonomický kolaps mnoha firem.

Úmyslné ublížování nás přímo dovede k trestní odpovědnosti a k tomu, čemu Američané říkají "sankční náhrada škody". Jediný způsob, jak nakonec za všechno tohle finančně zaplatit, je, že se všechny ty globální korporace demontují a že si vezmeme zpátky to, co nám ukradli a že se všechny ty jejich peníze použijí na vytvoření úplně nové společnosti, takové, která bude humánní, a která bude postavena na spolupráci, morálních a charakterních hodnotách které dávají lidsky smysl.

Reiner Fuellmich – Jaký je cíl covidu a očkování, kam to celé směřuje & odhalení podvodů | 'Tito lidé zaplatí vysokou cenu' (8. díl)

25.02.2022

Rychlá navigace: