Souvislosti, které všude nenajdete

Studie potvrzuje genocidu pomocí testů PCR a masek FFP2 (s použitím hydrogelu Darpa)

Kde najdu Darpa Hydrogel?

1. Dutá hydrogelová dutá nylonová vlákna Darpa (Darpa patří americkému ministerstvu obrany) vyplňují plastové respirátory třídy FFP2. Tento hydrogel Darpa s přísadami se pomalu uvolňuje z respirátorů. Při dýchání vstupuje do dýchacích cest člověka.

2. Tyčinky tamponu použité pro PCR jsou také vyrobeny z nylonových dutých vláken s hydrogelem Darpa.

Po nanesení směsi fragmentů z nylonových vláken zůstává Darpa Hydrogel spolu s lithiem na nosní sliznici pod hypofýzou a epifýzou. Tato směs okamžitě reaguje s živými strukturami a vytváří krystaly, které jsou orientovány směrem k epifýze, která má své vlastní elektromagnetické pole. Tvar krystalů určuje typ použitého hydrogelu. Krystaly jsou vodivé díky lithiu, které obsahují. Krystaly mohou přijímat signál z vysílače do buňky a odesílat signály z buňky do vysílače. Ve skutečnosti jsou to nano antény. Lithium je prvek, který se u lidí přirozeně nevyskytuje. Je vysoce toxický pro vliv epifýzy. V nízkých dávkách jej blokuje a ve vyšších dávkách může úplně zničit. Hliník a rtuť mají také toxické účinky na epifýzu a jsou široce používány ve vakcínách. Epifýza produkuje serotonin (hormon štěstí) a řídí lidský biorytmus. Je zásadní pro vyšší mozkovou aktivitu (kreativitu, předvídavost, šestý smysl atd.) a pro lidské sociální interakce. Hydrogel Darpa je umělá látka, která vytváří převodník mezi elektromagnetickým signálem a živou buňkou, tkání a orgánem. Převádí elektromagnetický signál z vysílače na signál, kterému živá buňka rozumí, a na kterou reaguje (do nervových struktur brouka byl injikován hydrogel Darpa a on byl ovladatelný rádiem). Hydrogel a lithium Darpa blokují a ničí epifýzu a způsobují, že se z myslící osoby stane kontrolovatelný biorobot. Hydrogel je nosičem účinné látky, jeho úkolem je přivést látku na požadované místo v těle. https://t.me/chaos_covid19
Stručně o vakcínách. Vakcíny obsahují darpa hydrogel, lithium a patentovanou genetickou informaci. mRNA není nevyzkoušená novinka. Tento typ dopingu se již mnoho let používá v chovu a u vrcholových sportovců. V případě vrcholových sportovců vede tento doping k výraznému zkrácení životnosti. Genetická informace ve vakcíně vede k vytvoření patentovaného mutanta. Snem temných sil kolem Billa Gatese je dosáhnout toho, aby byli tito mutanti nuceni, například očkováním, pravidelně vylepšovat své počítačové programy.
https://seemorerocks.is/analysis-of-test-sticks-from-surface-testing-in-the-slovak-republic-confirmation-of-genocide/

Studie potvrzuje genocidu pomocí testů PCR a masek FFP2 (s použitím hydrogelu Darpa)

05.06.2021

Rychlá navigace: