Souvislosti, které všude nenajdete

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 12. část

Západ musí skončit občanskou válku dříve, než bude moci vyjednat novou dohodu s Východem. To znamená, že musí být vyjednáno příměří mezi pokrevními liniemi a Illumináty. Také to ale znamená, že musí být dokončen proces odstranění chazarských gangsterů a satanistů ze všech mocenských pozic v obou uskupeních. Z tohoto pohledu se izraelské úřady konečně rozhodly trestně stíhat zločineckého ministra Benjamina Netanjahua.

Odstranění kardinála Pelleho také usnadňuje odstranění mnoha dalších lidí, kteří se podíleli na zničení Fukushimské atomové elektrárny. "Kardinál Pell byl pokladníkem Vatikánu v účetnictví pro APSA a IOR, které byly centry pro praní špinavých peněz pro satanistický kult Devátého kruhu, pro globální obchodování s lidmi a satanistické pedofilní sítě. Uzavřením 6000 účtů pomocí SIS (MI6) byl ochromen celý Vatikán a Katolická církev byla přinucena k přijímání finančních elektronických darů (církevních sbírek) pouze v souladu s mezinárodními právními předpisy o praní špinavých peněz. To nyní odděluje Vatikán od italské Mafie", říkají důvěryhodné zdroje. Zdroje z evropské královské rodiny prozradily, že k odstranění kardinála Pelleho také dopomohla italská šlechtická rodina Farnesů, která má velký vliv na úřad prezidenta Trumpa.

Zdroje také říkají: "Jelikož agenti Kabaly Bibi (Netanjahu), Trudeau, Theresa May, Macron a Merkelová selhali, obchodní dohoda s Čínou by měla vést také k usnesení ohledně Venezuely, Severní Koreje a měla by přinést zastavení potyček mezi Indií a Pákistánem. Tento zdroj připouští, že současný režim USA stál za nedávným pokusem o zahájení jaderné války mezi Indií a Pákistánem. Připomeňme, že nepřátelství mezi Indií a Pákistánem vzplanulo zhruba v době, kdy americká loutka korunní princ Mohammed bin Salman navštívil Pákistán a Indii. Je téměř jisté, že úplatky byly vyplaceny oběma stranám, které měly roznítit nepokoje právě na obou stranách, pravděpodobně jako demonstrace síly pro Čínu.

Nedávné průzkumy veřejného mínění, které se konaly ve 133 zemích, ukazují, že pouze 31 % lidí podporuje USA jako vůdčí sílu, zatímco 40 % je výrazně proti USA. Zhruba 30 % podporuje Rusko, méně jak 34 % podporuje Čínu a 39 % podporuje Německo. Je třeba si v této souvislosti uvědomit, že lidé, kteří zneužívali planetu, již nekontrolují bankovní účty určené jako úplatky tzv. "světových vůdců", kteří působili na veřejnosti. To znamená, že nastala zcela nová mocenská situace a politici se chystají přijmout nové rozkazy.

Papež František byl odstaven od moci jako součást dohody, která byla vyjednána mezi Gnostickými Ilumináty a 13 vládnoucími pokrevními liniemi, říkají dva důvěryhodné zdroje, jeden z evropské královské rodiny a druhý z Pentagonu. Obě západní mocenská centra, jedno založené na meritokracii a druhé na historickém vládnutí, se dohodly na jednorázovém odpuštění dluhů a masivní kampani na "záchranu planety", říkají tyto zdroje. Gnostičtí Ilumináti, nejsilnější ve vojensko-průmyslovém komplexu, a představitelé pokrevních linií, které řídí finance a média, se dohodli na kompromisu, protože musí předložit jednotný postup Západu, aby mohla být uzavřena dohoda s rychle se rozvíjející Asií.

Papež František byl odstaven od moci kvůli fiasku s odsouzeným pedofilem, kardinálem Pellem, který vedl Vatikánskou banku. Vatikán a Vatikánskou banku s jejími 6.000 úplatkářskými účty pro takzvané "světové vůdce" nyní řídí "trojice kardinálů", sdělil zdroj Pentagonu. Na veřejnosti lze tuto zásadní změnu poznat podle toho, že bylo nedávno zbaveno kněžství deset kardinálů. Posledním byl francouzský kardinál Philippe Barbarin, který byl minulý týden odsouzen za krytí pedofilie. Vysoce postavený zástupce třinácti pokrevních linií řekl o nynější situaci toto: "Kardinál Pell akceptoval satanské praktiky v našich řádech" a dodal, že ostatní kardinálové byli odstraněni jako součást procesu čištění od satanských praktik.

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 12. část

31.10.2019

Rychlá navigace: