Souvislosti, které všude nenajdete

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 14. část

Lidé, kteří se zajímají, proč ještě nedošlo k hromadnému zatýkání protilidských satanistů, musí pochopit, že máme co do činění s několika tisíciletým systémem kontroly, který nemá v úmyslu v klidu odejít. Abyste pochopili, jak hluboko králičí nora vede, podívejte se prosím na titulní fotografii.

Nedávno nám ruská zpravodajská služba poskytla důkazy o tom, že nejen německá kancléřka Angela Merkelová, ale také britská premiérka Theresa Mayová a litevská prezidentka Dalia Grybauskaiteová jsou "všechny tři biologické dcery Rothschild Hitlera a Kasnerů". "Alois Rothschild Hitler měl Claru Polzl Hitlerovou a odevzdal děti v Braunau am Inn, kde se narodil i papež Benedikt ze stejné pokrevní linie", říkají zdroje. Jako důkaz byla poskytnuta fotografie ze třídenního školení v Tavistockově institutu pro kontrolu mysli. Poznamenávají také, že Mayová, která se snažila vehementně zablokovat Brexit, často vytváří rukama stejné satanské "oko pyramidy" jak to dělá i Merkelová.
V Kanadě zase "úřaduje" premiér Justin Castro-Sinclair. Castro-Sinclairova matka, Margaret Sinclairová, je dcerou Jamese Sinclaira z pokrevní linie, která založila svobodné zednářství skotského ritu (Pojem skotský nemá nic společného se Skotskem, ale pochází z řeckého slova scotus = tmavý, protože zednář vyššího stupně zamlčuje svou hodnost před bratrem nižšího stupně). Castro-Sinclair odhalil své skutečné barvy tím, že zradil desetiletí kanadské zahraniční politiky slepou podporou nacistických režimů na Ukrajině a v Izraeli, a odmítl osvobodit centrální banku Bank of Canada z podkontroly Kabaly. Zveřejněné fotografie ukazují, že i Pierre Trudeau, Justin Trudeau a Fidel Castro mají velmi nápadnou podobu a jsou ze stejné pokrevní línie.

Je prokazatelně zdokumentováno, že francouzský prezident Emmanuel Macron je otrokem Rothschilda. Ano je doloženo a potvrzeno, že ve skutečnosti většina takzvaných světových vůdců jsou poslouchajícími a dosazenými otroky. Komu se tedy všichni tito lidé nakonec zodpovídají? Odpovědí není, že falešnému židovi (za kterého se vydává) izraelský premiér Benjamin Netanjahu. I Netanjahu je jen pod-šéf, který se zodpovídá uctívačům Černého slunce v Itálii a Švýcarsku. O tom svědčí jeho popsané a zdokumentované zapojení do útoku masové vraždy ve Fukušimě. Tento útok řídil bývalý vrchní jezuita Peter Hans Kolvenbach. To jednoznačně potvrdily telefonní rozhovory, které zaznamenala NSA. Také japonské vojenské zpravodajské zdroje tyto informaci potvrdily.

Máme-li přispět k osvobození lidstva, musíme přesně pochopit co se kolem nás děje ve skutečnosti a musíme se vymanit z dezinformací, které šíří oficiální média ovládaná globalisty. To znamená, že musíme jít dolů hlubokou králičí norou a podívat se na jednu z tajných vládnoucích rodin: Farnesů. Nedávno zveřejněné obrázky ukazují jejich rodinnou pevnost, stejný pětiúhelník, jako je Pentagon ve Washingtonu, jehož výstavbu inicioval jejich přední zástupce. Mapa ze 16. století ukazuje, že již tehdy měli hotové plány na stavbu Washingtonu DC, aby se později stal centrem světových římských fašistů a babylonské vlády.

Válka lidstva proti Kabale stále zuří, ale high-tech společnosti, stejně jako zbytek Kabaly, se nevzdají bez boje. Plánují použít život ohrožující technologii 5G, aby si udrželi kontrolu nad většinou lidstva, za každou cenu. Jeden informátor, výkonný pracovník ve velké technologické společnosti, která vyrábí 5G zařízení, tvrdí, že je to mimořádně nebezpečná technologie. Na rozdíl od toho, kdy byly zavedeny 3G a 4G, vrcholový management tlačí tvrdě na implementaci 5G sítí bez řádných bezpečnostních testů. 5G vlnová délka je velmi podobná vlnové délce lidského mozku, takže může být použita na ovládání mysli. Zatímco 3G signály zasáhly lidi jako basketbalový míč, 4G jako golfový míček, tak 5G signály působí spíše jako jehla a mohly by způsobovat poškození mozku. 5G síť vyžaduje přenosové věže každých 100 metrů a byla by extrémně rušivá a zahltí životní prostředí nebezpečnými elektromagnetickými vlnami. Dále uvedl, že žádná živá bytost, ani mikrobi, by nemohli přežít ve zkušební laboratoři 5G. Byli jsme také kontaktováni bývalým jihoafrickým důstojníkem tajné služby, který řekl, že režim jihoafrického apartheidu používal elektromagnetické nosné frekvence pro manipulaci s chováním černých Afričanů. Na jednom místě byly použity k tomu, aby se napadly navzájem, řekl. Britské zpravodajské zdroje říkají, že anglo-saská skupina Pět očí (Five Eyes Group) si je vědoma těchto nebezpečí, a proto brzdí zavádění 5G a také o to požádala Číňany.

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 14. část

02.11.2019

Rychlá navigace: