Souvislosti, které všude nenajdete

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 52. část

Lídři Hnutí Odporu říkají, že velká část probíhající občanské války na Západě se odehrává v podzemních bunkrech, a ukázali tuto mapu amerických podzemních zařízení. Říká se, že nejzávažnější boje jsou soustředěny kolem podzemních kabal zařízení v Kalifornii, kde jsou umístěny pevnosti jako Google, PayPal a Facebook. Zdroje zmínily také podzemní bunkry ve Švýcarsku, Řecku a Izraeli, které jsou stále plně pod kabal kontrolou. Mezitím jsou odstraňováni druhořadí agenti, jako byl bývalý prezident USA Barack Obama, šéfka americké Sněmovny Nancy Pelosiová a izraelský premiér Benjamin Netanjahu. Vzhledem k tomu, že ti prvořadí jako George Bush Sr., papež zvaný Maledict (Benedikt XVI.), George Soros, David Rockefeller a další, jsou odejiti (mrtví), skuteční loutkovodiči se stále více schovávají za počítačovou grafiku a dvojníky či "klony", sdělily zdroje CIA.
Například nedávná videa s Pelosiovou a Obamou mají vytvořit dojem, že jsou stále naživu, ale naše zdroje na povrchu říkají, že ani jeden z nich nebyl v posledních týdnech na veřejnosti vidět. S devadesáti procentní jistotou byla tato videa vytvořena pomocí počítačové grafiky. Zdroje Mossadu říkají, že "skutečný Bibi Netanjahu" je v hluboké podzemní základně v Izraeli a ten, kterého vidíme veřejně je dvojník nebo klon. Důstojník Mossadu Jeffrey Epstein a falešný vůdce tzv. islámského státu al-Baghdádí alias Šimon Elliot se nachází ve stejném bunkru, říká zdroj. Nevyhlášená občanská válka v USA zaznamenala minulý měsíc zásadní obrat po zjištění, že se MMF zapojil do kampaně na odstranění Trumpa. "Obrovská půjčka MMF Ukrajině" schválená tehdejší šéfkou MMF Christine Lagardeovou "generovala velké množství peněz, které bylo poté vypráno do cizích kapes", tvrdí zdroje MI6. Je zbytečné říkat, že úplatky od zahraničních subjektů za účelem svržení úřadujícího prezidenta, jsou zradou. Proto je tolik politiků zatýkáno a odsuzováno k smrti.
Protiútok se také plánuje proti Rudi Giulianimu, tvrdí zdroje kanadské tajné zpravodajské služby (CSIS) i to, že Giuliani brzy půjde do vězení. Tím se otevře velký příběh o 11. září, který byl operací amerických tajných služeb (inside job), protože Giuliani byl starostou New York City, když se to stalo. Je v tom hodně zapojený a stále drží informační eso v rukávu, abych tak řekl. To mu zatím umožnilo přežít. Ale jak to bude dál? "Dostane se do vězení, bude mít dopravní nehodu nebo se oběsí v cele?" Uvažuje zdroj.
Chazarská mafie učinila minulý týden dva obrovské kroky, aby si udržela kontrolu nad finančním systémem – jeden v Saúdské Arábii a jeden v Indonésii. Kroky v Saúdské Arábii se soustředily kolem nedávné akce "Davos v poušti" a oznámení IPO (první upsání akcií na burze k veřejné nabídce) saúdské společnosti Aramco, největší světové ropné společnosti na světě. "Saúdský Davos byl zcela falešný, proto ho technologické firmy, média a úředníci EU bojkotovali, rok po vraždě novináře Washington Post Jamala Kašůgiho", tvrdí zdroje Pentagonu. Indický prezident Narendra Modi, brazilský prezident Jair Bolsonaro, pákistánský premiér Imran Khan a jordánský král Abdullah se zúčastnili této akce "jen, aby získali saúdské peníze", říkají. "Wall Street tam byl jen kvůli IPO společnosti Aramco", dodaly. Zdroje poznamenaly, že toto IPO nedokázalo získat investory ani z Norska, Ruska, Číny, Indie, Brazílie, Japonska, Koreje, Kanady, Francie, Německa, Velké Británie, ani od Warrena Bufeta a Goldman Sachs. Je třeba mít na paměti, že Světová banka je stále pod kontrolou zejména Rockefellerů, ale i když se jim podaří ukrást zlato Indonésie, porážce stejně neuniknou, protože nekontrolují světové vojenské ani zpravodajské služby. V každém případě, jak bylo uvedeno výše, kabal vyjednává svoji pozici na velmi vysoké úrovni za mírový přesun světové moci do rukou Asiatů a do západem vedených světových aliančních sil, uvedly zdroje blízké vyjednáváním.

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 52. část

13.12.2019

Rychlá navigace: