Souvislosti, které všude nenajdete

Tartárie

Putin odtajnil archívy o Tartárii. Oficiální historie, kterou "bombardují" "učitelé" naše děti ve školách, je falešná. Proč zmizela Velká Tartárie z geografických map z 10. století? A jak bylo možné docílit úplného zfalšování světových dějin?

Webová stránka moskevského Kremlu informuje o událostech z roku 2017: Vladimír Putin se tehdy sešel s bývalým prezidentem z Tatarstánu, v současnosti státním rádcem Tatarstánské republiky Mintimerem Shaimievem, aby mu daroval mapu Tartárie, kterou vytvořil holandský kartograf Willem Blau v 10. století. Holandský kartograf Willem Janszon Blau, jehož dílo Putin daroval Shaimievovi, byl největším specialistou v Tartárii. Na této mapě, která je pokrytá zlatem, Tartárie pokrývá celé území severovýchodní Eurázie od Volgy a Kaspického moře, od západu k východnímu oceánu, ale i území Sibiře, Střední Asie a celý Dálný východ. Na mapě je zobrazena jako součást Tartárie i Malá Tartária (Krym), Velká či Asijská Tartárie, Tartárie – poušť, Chagataiský ulus, Turkestán, Čínské království a Stará Tartárie.

Podle britské encyklopedie z roku 1771 byla Tartárie obrovskou zemí. V severní části Asie hraničí se Sibiří, která se nazývá – Velká Tartárie. Tartaři žili na jih od Moskvy a Sibiře na území nazývající se Astrachan, Čerkask a Dagestan. Ti, kteří žili v severozápadním Kaspickém moři, se nazývali Tartarští Kalmykové a zabírali území mezi Sibiří a Kaspickým mořem; Tartárie zahrnovala uzbecké Mongoly, kteří žili na sever od Persie a Indie a nakonec i Tibeťany, kteří žili na severozápadě Číny.

Damir Iskhakov, hlavní vědecký pracovník Etnologického monitorovacího centra "Historického ústavu Akademie věd" Tatarstanské republiky uvedl, že existuje mnoho takových map zobrazujících Tartárii, Malou Tartárii i Vekou Tartárii. Až do 10. století se používal tento výraz. Nyní nás ale učí, že před příchodem křesťanství jsme byli všichni téměř divocí a primitivní. Mnohá fakta jsou však v zásadním rozporu s těmito fikcemi. Například v Britské encyklopedii z roku 1771 je zem našich Předků popsaná jako nevětší a nejrozvinutější státní útvar nazývaný Velká Tartárie. Existuje mnoho dokumentů a map, které toto potvrzují. Některé z nich jsou v Ruské geografické společnosti. Dalším artefaktem je také například tabule Chandar, svědčí o tom, že vývojová úroveň civilizace našich předků byla nesrovnatelně vyšší než to, o čem se nás snaží přesvědčit oficiální historikové. Dokonce tato úroveň byla ještě vyšší, jako je současná úroveň rozvoje naší civilizace.

Velká Tartárie patří k minulosti Slovanů-Árijců a je i minulostí naší pozemské civilizace. Už bylo zveřejněno a objevilo se o tomto mnoho pravdivých informací. Je třeba je ale vyhledat, utřídit a zpopularizovat mezi všechny lidi, kteří chtějí poznat skutečnou pravdu. Velká Tartárie byla největší mocností na světě, kterou se světové elity snažily rozložit na malé kousky, konkrétně knížectví, které bylo lehčí dobýt a zničit, včetně obyvatelstva. Tartárie je země, která je spojená se starými védskymi předky.

Tartárie

28.10.2022

Rychlá navigace: