Souvislosti, které všude nenajdete

Anita Petek – pravda o vakcínách a vakcinaci (6. díl)

(6. díl)

Nemyslete si, že se vakcína zkoumá, než vám ji podají. Ne, prostě se to odzkouší přímo na lidech. Na každém z vás, kdo se tím nechá naočkovat. Podobně to bylo také u vakcíny proti rakovině děložního čípku. Mimochodem, věděli jste, že i muži mohou prý dostat rakovinu děložního čípku? No, kvůli té děloze na to muže přeci jen nenachytají, natolik se muži vyznají v medicíně i v biologii. "Lékaři" je přesvědčovali, zejména v Rakousku, že ano. Je mi to skutečně líto, vždy jsem Rakousko považovala za rozumnou zemi, ale především v Rakousku přemlouvali k očkování i chlapce a teď se podržte, s jakým důvodem přišli. Můžu vás ujistit, že v USA už to praktikovali naplno a matky těchto chlapců a chlapci jsou po tomto očkování celí lační. A víte proč? S jakým argumentem se tato vakcinace podává? Dávejte pozor! Samozřejmě, že žádný chlapec nemůže dostat rakovinu děložního čípku, ALE prý by se mohli od dívek nakazit během pohlavního styku a pak by dostali a pozor přichází kouzelné slovo, rakovinu penisu. Umíte si to představit? Jaké děsivé strašení použili, jaká hrůza se spustila, aby se nechali i chlapci ovakcínovat... A v rámci paniky byli všichni v USA a postrašené matky chlapců zbláznění do očkování.

V očkovací látce jsou obsaženy takzvané antigeny, to jsou bakterie a viry. Pro humánní očkovací látku, čili určenou pro člověka jsou povoleny pouze tři konzervační látky, to ale úplně stačí, aby to bylo děsivé. Jsou to thiomersal, natriumtimerfonát a 2-fenoxietanol. Thiomersal se skládá ze 48,9 % z čisté rtuti a také natriumtimerfonát obsahuje ze 43,7 % čistou rtuť. Oficiálně ovšem platí od roku 1998, kdy to zavedli a pak definitivně potvrdili v roce 2000, že vakcíny určené pro děti nesmí obsahovat rtuť. To se však týká pouze složek, které se přidávají dodatečně. Co se přidává před tím, to nepodléhá povinnosti deklarace a tím pádem stále rtuť používají. Můžou to čistit a filtrovat jak chtějí, ale rtuť tam pořád bude a bude vyvolávat nervové poškození a zejména autismus. Rtuť je velmi nebezpečný jed a způsobuje u dětí také problémy s učením, poruchy koncentrace, v neposlední řadě hyperaktivitu dětí, které dnes tvoří až třetinu třídy, přičemž v každé třídě je několik žáků, které jsou zralé na terapii. Samozřejmě, že celý očkovací proces je "skvělý" business. Nejdříve farmaceutický průmysl vydělá obrovské peníze na očkování a očkováním vyrobí nemocné děti, kterým jsou dlouhodobě prodávány léky.

2-fenoxietanol zná věda už více jak 20 let jako jed, který vážně poškozuje nervy, ledviny a je stejně nebezpečný jako rtuť. O natriumtimerfonátě a 2-fenoxietanole se moc nemluví zejména proto, že se jejich název tak špatně vyslovuje, že? Jsou tam namíchány také adjuvanty, jejichž název je odvozen z latinského "adjuvare" – "pomoci", což jsou takzvané pomocné látky. Farmaceutický průmysl tvrdí, že jsou nesmírně důležité. Jsou to rozpouštědla, pufry, fosfáty, karbonáty, stabilizátory. Také je mimořádně "populární" dávat do očkovacích látek: "Médium 199" a polysorbát 80. Jako pamlsek skoro zní jedna položka ve vakcíně, která se jmenuje hydrolyzovaná želatina, že? Protože vám ale nechci kazit chuť na oběd, tak vám raději neřeknu, jak se tato hydrolyzovaná želatina vyrábí. Mimo jiné "lahůdky" má na svědomí to, proč má tolik dětí alergie. Vakcíny dále obsahují lidský albumin, který se dává do vakcíny z tohoto důvodu: Ví se totiž, že děti, ale i dospělí, mohou utrpět anafylaktický šok v důsledku očkování, protože ve vakcíně působí cizí bílkovina, která se dostává do těla nepřirozenou cestou. Právě proto tělo často reaguje anafylaktickým šokem, a aby se tomu zabránilo, dává se do vakcín lidský albumin, aby se zabránilo nejhoršímu z nejhoršího. Aby alespoň trochu ututlali ty děsivé skutečnosti, tak to vypadá, jako bychom četli zadní stranu obalu od gumových medvídků. I když ty nechutné věci v gumových medvídcích mají své určité opodstatnění, aby medvídci zůstali pěkně zelení, modří, žlutí a nelepili se, nemyslím si, že by tyto odporné věci měly být v těle mého dvouměsíčního dítěte. Tím jsem si naprosto jistá.

Anita Petek – pravda o vakcínách a vakcinaci (6. díl)

07.11.2022

Rychlá navigace: